“زامبی” مبارزات می تواند انتخاب کنید تا پشتیبانی در آیووا قفقاز

برخی از سابق دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هنوز هم می تواند برنده رای و تاثیر در آیووا قفقاز دوشنبه

فورت مدیسون, آیووا — آیووا قفقاز می تواند ویژگی یک حمله “زامبی” نامزد.

به عنوان برخی از دموکرات های آماده برای روز دوشنبه مسابقه آنها می گویند که آنها در حال برنامه ریزی به سمت نامزد شده اند که از این مسابقه برای هفته ها و حتی ماه. توسط caucusing برای سنسور. کامالا هریس کالیفرنیا و Cory Booker نیوجرسی رای دهندگان می گویند که آنها می خواهند برای ایجاد یک رکورد است که کسانی که متمایل اولیه در واقع باید کرد.

“من واقعا هنوز هم احساس می کنم که برای من, Cory Booker حق فرد به رئیس جمهور گفت:” برایس اسمیت دالاس کانتی حزب دموکرات رئیس که تا به حال تایید شده بوکر شد و سازماندهی برای او در حوزه. “من فکر می کنم آن را می فرستد یک پیام روشن است که Cory مهم بود در این مسابقه است.”

چنین تاکتیک های منعکس کننده منحصر به فرد و پیچیده طبیعت قفقاز.

در اولیه رای دهندگان به سادگی را انتخاب کنید مورد نظر خود را نامزد. قفقاز نیاز به غریبه ها و همسایگان به صرف یک شب زمستان در دبیرستان ورزشگاه و یا مراکز اجتماعی. شرکت کنندگان در اولین خط برای مورد علاقه خود را نامزد. در صورتی که نامزد دریافت نمی کند بیش از 15 درصد آرا در اتاق نامزد حذف شده است و هواداران می توانند تراز با یکی از باقی مانده کاخ سفید امیدوار.

نتایج شمارش دوباره. نمایندگان تعلق می گیرد بر اساس آن شماره نهایی است.

این قفقاز را پیچ و تاب اضافه شده در این سال به دلیل آیووا حزب دموکرات را انتشار داده های بیشتر از همیشه. در حالی که این حزب قبلا تنها اطلاعات منتشر شده در نمایندگان آن را در حال حاضر گزارش دور اول رای گیری دوم رای “تجدید” و نهایی نماینده دفعات مشاهده شده است.

آسوشیتد پرس را پایه آن مسابقه ندای برنده در هيئت دولت معادل زیرا نمایندگان در حال اندازه گیری استفاده می شود برای تصمیم گیری نهایی برنده نامزدی. اما اطلاعات جدید باعث شده است برخی از رای دهندگان به خود را در دور اول انتخاب و به طور جدی تر به دلیل آن تصمیم گیری خواهد شد در حال حاضر ،

یاقوت Bodeker گفت: او 17-year-old daughter هر دو طرح به جلسه برای هریس در دور اول.

“این است که او اولین جلسه,” Bodeker گفت: از دخترش. “او ویران شد که کامالا هریس کاهش یافته است. به عنوان یک عضو از LBGTQ+ جامعه او احساس می کند هیچ یک از سمت چپ که صحبت می کند به او.”

Caucusgoers به لحاظ نظری می تواند پشتیبانی هر کس آنها در دور اول پس از هر یک از نامزدهای دیگر که کاهش یافته است را می توانید دریافت رای به عنوان به خوبی.

برخی از رای دهندگان گفت: آنها حزبی برای یک نامزد سابق برای غذا خوردن به هر مزیت ایالت ورمونت برنی ساندرز به امید ساخت در دور اولیه از رای گیری. ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی و تیم خود را گفت: آنها می خواهند به نفع هر دسته از رای دادن, اما باید تاکید ویژه قرار داده شده در دور اول.

هلن Grunewald یک زن 69 ساله بازنشسته کالج معلم است که در خدمت به عنوان حوزه پارلمانی رئیس در Blairstown گفت: پس از هریس ترک نژاد او نمی تواند پیدا کردن هر نامزد دیگر که او در مورد مراقبت. تنها نامزدی که کشید او شور بود ساندرز که او مخالف.

“از آنجا که من احساس می کنم به شدت در مورد هر یک از نامزدها و تنها احساس می کنم به شدت در مورد این یکی من نمی خواهم به آن را دریافت نمیفهمد چیزی که برای انجام شده است به چوب با کامالا” او گفت:.

Grunewald انتظار ندارد هریس را به نفع خود 15% حمایت از او می خواهم نیاز به دوام در اولین تراز بنابراین او قصد دارد برای حمایت از هر کدام نامزد به نظر می رسد قوی ترین در برابر ساندرز در تراز دوم.

اسمیت, شهرستان, رئیس, همچنین ابراز نگرانی در مورد ساندرز’ قدرت در این مسابقه به عنوان Gary كبس (كفس) یک Des Moines-منطقه وکیل سابق و دستیار سابق آیووا رژیم صهیونیستی است. تام Vilsack که تایید بوکر. Dickey توییتی او قصد دارد به حزبی برای بوکر در اولین تراز و گفت که او شنیده می شود از بسیاری از مردم در پاسخ, که با توجه به انجام چیزی مشابه به همین.

او و همسرش مثل سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg ماساچوست ایالت الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و گفت: آنها را به حمایت از هر کدام یک قوی تر است در برابر ساندرز در تراز دوم.

“ما هر دو بسیار نگران آن است که اگر برنی ساندرز شد برای برنده شدن در آیووا و نیوهمشایر و برخی از حرکت ما نمی فکر می کنم که خوب است برای این است که ما نمی فکر می کنم این امر می تواند خوب برای دموکرات ها در انتخابات پارلمانی,” او گفت:. “من نگران که یک بستری دموکراتیک سوسیالیستی ایجاد headwinds که انتخابات بی ارزش دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>