صفر موارد در چین به عنوان ویروس موج در آمریکای لاتین و هند

برلین — جدید کروناویروس موارد در چین کاهش یافت و به صفر در روز شنبه برای اولین بار رسید اما در هند و غرق بیمارستان در سراسر امریکا لاتین – هر دو در کشورهای سهل انگاری در مورد مستندات و آن زمان برای شرکت در اوایل سلول. ویروس آمار بازگشایی کلیسا در آلمان و احتمالا در یک رستوران ،

این بیماری همه گیر را تداوم مانع مقامات در تلاش برای نگه داشتن مردم در امن و احیای اقتصاد خود را در همان زمان اخلال در آخر هفته روز یادبود در ایالات متحده و جمعی جشن در سراسر جهان اسلام به مناسبت پایان ماه رمضان.

باران مرطوب شده شروع تعطیلات آخر هفته در شمال شرقی ایالات متحده که به تازگی افتتاح سواحل بوده است انتظار می رود برای جذب جمعیت کثیری از مردم و آزمون اثربخشی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از یکی از خصوصی گلف برای اولین بار در طول همه گیر — مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف در ویرجینیای شمالی. او شده است برای هل متحده را به طور کامل بازگشایی ماه پس از بسته شدن کسب و کار و فضای سالن برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس.

در کشورهای با ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی فقیر جمعیت و به اندازه کافی آب تمیز مبارزه با ویروس است که به طور فزاینده ای دشوار است.

“من یک مادر اگر من همین حالا برو بیرون و فروش فرزندان من نمی خواهد که غذا برای خوردن. من موظف هستم به بیرون بروید و به اینجا می آیند به فروش محصولات با وجود این خطر که ما در” گفت: Nagnouma Kante, یک بازار فروشنده در پایتخت گینه کوناکری.

ترکیه تحمیل آن سخت ترین مستند اقدامات هنوز شروع شنبه برای عید فطر تعطیلات به مناسبت پایان ماه رمضان و حوثی های یمن خواست مؤمنان را به استفاده از ماسک و ماندن در داخل به عنوان مقامات سعی کنید برای جلوگیری از عفونت در یک زمان معمولا مشخص شده توسط روز multigenerational جشن گرفتن و جمعی نماز.

در جای دیگر بسیاری از دولت ها در حال کاهش محدودیت های آنها به عنوان چهره سیاسی واکنش و تاریخی رکود در آورده با نبرد در برابر ویروس. فقط در چند ماه همه گیر کشته شدن حداقل 338,000 نفر در سراسر جهان آلوده به بیش از 5.2 میلیون, با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در آلمان که کشیده ستایش خود را برای دست زدن به ویروس و هفت نفر به نظر می رسد آلوده شده اند در یک رستوران در شمال غرب کشور است. این امر می تواند اولین و شناخته شده اين مورد از رستوران ها آغاز بازگشایی دو هفته پیش.

و در جنوب غربی شهر فرانکفورت بیش از 40 نفر تست مثبت پس از یک سرویس کلیسا از کلیساهای انجیلی مسیحی باپتیست جماعت در مارس 10. شهر سلامت اداری گفت: یکی این است که در بیمارستان بستری است.

یک رهبر کلیسا گفت: جامعه با پیروی از تمام قوانین بهداشت است اما لغو تمام تجمعات و در حال حاضر برگزاری خدمات آنلاین. مقامات در نزدیکی هاناو تصمیم به نماز و برنامه ریزی برای یک ورزشگاه یکشنبه به عنوان احتياط.

جدید عفونت ها دیده نمی شود به عنوان یک تهدید به آلمان به طور کلی ویروس استراتژی و آنگلا مرکل گفت که این کشور تا به حال “موفق شد تا کنون در دستیابی به هدف جلوگیری از سلامت سیستم در حال غرق شده است.”

مذهبی حوادث کمک به گسترش این ویروس در اوایل بیماری همه گیر و از سرگیری تجمعات وفادار است به خصوص مسئله موجب ناراحتی.

و آگاه از مسیحیان انجیلی که کلید خود را به پایگاه پشتیبانی پیش از ماه نوامبر انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه با برچسب خانه از عبادت به عنوان “ضروری” نامیده می شود و در فرمانداران به آنها اجازه بازگشایی این آخر هفته.

فرانسه مجاز خدمات مذهبی به سر شروع شنبه پس از یک چالش قانونی به دولت ممنوعیت گردهمایی در مکان عبادت است.

یکی از عمده جهان سایت های زیارت است بازگشایی یکشنبه: کلیسای قبر مقدس در اورشلیم ساخته شده است در سایت که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح مصلوب شد به خاک سپرده شد و زنده.

آمریکای لاتین آخرین کانون ویروس و کارشناسان توجه داشته باشید که محدودیت ها از اقدام دولت در یک منطقه که در آن میلیون ها نفر دارای مشاغل غیررسمی و بسیاری از نیروهای پلیس در حال ضعیف یا فاسد و قادر به اجرای محدودیت.

برزیل و مکزیک گزارش شده تعداد بی سابقه ای از عفونت و مرگ و میر تقریبا روزانه این هفته سوخت انتقاد از رئیس جمهور برای محدود مستندات. اما عفونت نیز افزایش یافت و واحد مراقبت های ویژه شد غرق در پرو شیلی و اکوادور همه کشورها مشترک برای تحمیل زودهنگام و تهاجمی کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و قرنطينه.

در آمریکا و برخی از کشورهای در حال باز کردن سریع تر از دیگران است. کالیفرنیا در حال آماده سازی آن از wineries برای بازدید کنندگان در هفته آینده و کازینو در لاس وگاس می تواند بازگشایی ژوئن 4.

نیویورک ارائه شد غیر منتظره کردند که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو کاسته ویروس زده دولت ممنوعیت گردهمایی در زمان برای آخر هفته روز یادبود زمانی که آمریکایی ها افتخار افتاده سربازی اعضای برگزاری پیک نیک خارج از منزل و سر بر آنچه به طور سنتی دیده می شود به عنوان kickoff برای تابستان.

برخی از خانواده ها برنامه ریزی برای رفتن به سواحل و یا پارک های ملی برای اولین بار از این ویروس آمار و وزیر کشور دیوید برنارد برنامه ریزی شده است برای بازدید از گراند کانیون در روز شنبه.

ایالات متحده شده است سخت ترین-آمار کشور با بیش از 96,000 مرگ و میر در میان 1.6 میلیون مورد تأیید و پس از روسیه و برزیل با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است.

یکی از نشانه های امید ظهور شنبه: چین که در آن شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته گزارش جدید تایید موارد برای اولین بار.

ژاپن بازگشایی دستورالعمل منتشر شد برای بار مهماندار و دیگر شب زنده داری کارگران به پوشیدن ماسک به صورت غرغره در هر 30 دقیقه و ضد عفونی کردن میکروفن کارائوکه پس از هر بار استفاده. کره جنوبی بازگشایی شد و سپس تعطیل هزاران نفر از باشگاه پس از بیش از 200 اخیر عفونت در ارتباط بودند به clubgoers در سئول.

نگرانی در حال افزایش است در هند که در آن موارد جدید نشان داد یکی دیگر از رکورد پرش سه شنبه شکوه 6,000 برای دومین روز متوالی به عنوان دو ماه مستند کاسته است. متحده با تعداد نسبتا کمی از موارد دیده می شود خوشه در روزهای اخیر به عنوان ساکنان از جمله کارگران مهاجر سفر در قطار ویژه باید به خانه بازگشت.

در حالی که برخی از کشورها در مواجهه با موج دوم عفونت به شدت ضربه روسیه هنوز در حال مبارزه با آن و گزارش بیش از 9000 جدید روزانه موارد شنبه.

چارلتون گزارش از پاریس و Kageyama از توکیو است. آسوشیتد پرس نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده است.

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>