فروشگاه مواد غذایی خود را انجام نمی شود ممکن است به اندازه کافی به شما اطلاع در مورد مواد غذایی بالقوه خطرناک به یاد می آورد

بسیاری از بزرگترین فروشگاه های مواد غذایی موفق به بازوی عمومی با اطلاعات کافی در مورد مواد غذایی به یاد می آورد می کند یک گزارش جدید توسط ایالات متحده منافع عمومی گروه پژوهشی (PIRG) غیر انتفاعی مصرف کننده-وکالت ،

ایالات متحده PIRG ارزیابی 26 کشور بزرگترین سوپرمارکت زنجیره ای در فروشگاه, سیاست در فروشگاه مشتری, اطلاع رسانی, مستقیم, مشتری, اطلاع رسانی در مورد مواد غذایی به یاد می آورد. اکثر فروشگاه ها پاسخ نخواهد داد این گروه بررسی سوالات و کسانی که پاسخ را ارائه نمی دهد پاسخ کامل — پس PIRG محققان کبوتر به اطلاعات در دسترس عموم در فروشگاه به یاد بیاورید سیاست.

“مصرف کنندگان حق دارند که در مورد مواد غذایی به یاد می آورد برای حفظ سلامت خود از خطرناک پاتوژن تکه های فلزی و بدون برچسب آلرژن” نوشت: نویسندگان دیلن Robb و آدم Garber.

تنها چهار فروشگاه که گذشت PIRG را ارزیابی مواد غذایی-به خاطر اطلاع رسانی و شفافیت بودند هدف TGT و -0.46% (71.1%), Kroger (73.3%) اسمیت (73.3%) و Harris Teeter (75.6%) دومی سه که شرکتهای تابعه از شرکت کروگر. کرون +0.50%

هدف اطلاع مشتریان در مورد به یاد می آورد در راه های مختلفی از جمله ارسال به یاد می آورد در وب سایت ما و هدف Facebook صفحه ارسال ایمیل به مهمانان که خریداری شده به یاد می آورد اقلام با هدف RedCard و یا در Target.com و به روز رسانی iPads ها در مهمان ما خدمات در فروشگاه کیوسک با اطلاعات مربوط به فراخوان” گفت: سخنگوی دانیل شومن. او افزود که ایمنی مواد غذایی بود “بسیار مهم” به این شرکت است.

این Kroger Co. بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد PIRG گزارش.

نام های بزرگ در میان بدترین گلزنان در ضمن شامل تمام مواد غذایی AMZN, -0.09% (26.7%), Aldi (28.9%) معامله گر جو (31.1%) و خارج WMT, +1.15% (35.6%). این شرکت ها نمی گرداند MarketWatch درخواست برای نظر.

برخی از 84 درصد از مواد غذایی زنجیر نمی دهد هر دولتی شرح فرایند که توسط آنها اطلاع مشتریان به یاد می آورد PIRG یافت. و در حالی که 58 درصد از فروشگاه های زنجیره ای تا به حال یک راه اطلاع مصرف کنندگان به طور مستقیم از طریق تلفن یا ایمیل به فدراسیون فوتبال می توانم پیدا کردن اطلاعات در مورد چگونه خریداران شرکت زمانی که برنامه فعال می شود و چه اطلاعاتی در این اطلاعیه حاوی نزدیک به نیمی از کسانی که در فروشگاه ها. هیچ یک از فروشگاه ارائه آنلاین اطلاعات در مورد که در آن برای پیدا کردن در فروشگاه به یاد اعلامیه این گروه یافت می شود.

“به جای ارسال خریداران در یک شکار روبنده برای چنین اطلاعیه و یا تعجب می کنم اگر وجود دارد هر گونه به یاد می آورد, فروشگاه باید علنا دولت که در آن چنین یاد اطلاعیه ها ارسال شده و چه اطلاعات ارائه شده است” در این گزارش است.

مواد غذایی را به یاد می آورد می تواند رخ دهد به دلایلی از جمله کشف باکتری یا انگل کشف اشیاء خارجی مانند فلز یا شیشه و یا کشف یک آلرژن مهم اعلام نشده بر روی برچسب توجه به بهداشت و خدمات انسانی وزارت. حدود 48 میلیون نفر بیمار از بیماری های منتقله هر سال به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برآورد ارائه 128,000 بستری و 3000 مرده است.

همچنین ببینید: این ممکن است سخت به بلع: تایسون را با استفاده از X-ray آشکارسازهای فلزی به صفحه نمایش آن مرغ برای ‘قطعات فلزی’

“فروشگاه های مواد غذایی هستند در یک موقعیت منحصر به فرد به نگه داشتن خریداران امن به طور موثر اطلاع رسانی به خریداران در مورد مواد غذایی به یاد می آورد با توجه به انواع خطرات پر کردن شکاف ها در این کشور را به یاد بیاورید سیستم” را PIRG نویسندگان نوشت. “از طریق برنامه های وفاداری و خرید تاریخ فروشگاه های منحصر به فرد اطلاعات مربوط به مصرف کنندگان است که باید اجازه می دهد آنها را به ارائه هدفمند هشدار به مشتریان در مورد به یاد می آورد محصولات است.”

با که گفت: 45 درصد از پاسخ دهندگان بین المللی مواد غذایی اطلاعات شورای بنیاد 2019 مواد غذایی و بهداشتی بررسی نشان داد که یک سازمان دولتی خواهد بود رئیس خود منبع اطلاعات در این رویداد از یک فراخوان با افراد مسن تر بیشتر احتمال دارد به بیان است که اولویت. سهام از مصرف کنندگان که گفت: خود را بالا منابع اطلاعاتی بودند خرده فروشان مانند سوپر مارکت ها مصرف کننده * گروه بهداشت و درمان-مراقبت حرفه ای و شرکت های مواد غذایی و یا تولید کنندگان همه نشسته زیر 10%.

برای محافظت از خود مصرف کنندگان باید برای ثبت نام FDA و USDA را به یاد بیاورید هشدار به PIRG گفت و به دنبال سازمان های دولتی در رسانه های اجتماعی برای به روز رسانی. آنها همچنین می توانید درخواست خود را به فروشگاه مواد غذایی در بخش خدمات مشتریان در مورد چگونه آنها می توانند مواد غذایی-به یاد بیاورید اطلاعیه ها و همچنین به عنوان که در آن ذخیره نوشته های فیزیکی به خاطر استفاده نمي نماييد.

غذا و دارو را فراهم می کند ایمنی-هشدار و به یاد آوردن اطلاعات در مورد مواد غذایی و نوشیدنی; مکمل های غذایی و فرمول نوزاد. کشاورزی بخش ایمنی مواد غذایی و خدمات بازرسی است که نگه می دارد آهنگ از یاد موارد مربوط به تنظیم گوشت و مرغ و محصولات نیز ارائه می دهد به یاد بیاورید و اطلاعات هشدار.

از دست ندهید: Johnson & Johnson به یاد می آورد پودر بچه و آرسنیک کشف شد در غذای کودک — چقدر باید به پدر و مادر نگران بود ؟

هیلاری Thesmar رئیس غذایی و ایمنی محصول افسر و معاون ارشد رئيس جمهور از ایمنی مواد غذایی برای صنعت مواد غذایی, انجمن گروه تجارت به نمایندگی از خرده فروشی مواد غذایی, صنعت, گفت, MarketWatch در بیانیه ای که “بیشتر صنایع غذایی موثر در به یاد بیاورید ارتباطات به خصوص فروشنده در پایان زنجیره تامین با توجه به تعداد به یاد می آورد که مدیریت با تغییر محصولات و حجم.”

چگونه فروشندگان مواد غذایی ارتباط برقرار خاطر اطلاعات تا حد زیادی بر اساس خریداران بازخورد Thesmar افزود: با اشاره به 2019 مصرف کننده-روند گزارش از سازمان است که ارتباطات دیجیتال از قبیل ایمیل و پیام متنی در صدر راه هایی که در آن مصرف کنندگان ترجیح داده به اطلاعات در مورد مواد غذایی به یاد می آورد.

“اما ما می دانیم که ارتباطات تنظیمات متفاوت به نسل و منطقه ای; لذا خرده فروشان با استفاده از روش های متعدد ارتباطی بسته به شرایط برای برقراری ارتباط به یاد می آورد به مشتری خود را,” او گفت:. “ما همچنان به شرکت در این دیدگاه فرایند با سازمان های دولتی و صنعت ما همچنان متعهد به برقراری ارتباط مربوط خاطر اطلاعات به مشتریان در هر کجا — و با این حال — آنها در فروشگاه.”

یک سخنگوی ملی فروشنده انجمن یک گروه تجاری است که نشان دهنده مستقل خرده فروشی و عمده فروشی فروشنده گفت MarketWatch که “مستقل فروشنده باید یک تعهد طولانی مدت برای اطمینان از امن مواد غذایی زنجیره تامین است.”

“در طول دهه گذشته شرکت های بهبود بر یاد زمان پاسخ به ارتباطات بین بازیگران مختلف در زنجیره تامین معنی محصولات کشیده از قفسه های سریع تر و یا در بسیاری از موارد این محصول متوقف شده است در زنجیره تامین و هرگز حتی باعث می شود آن را بر روی قفسه,” او گفت:. “خرده فروشان باقی می ماند بیش از حد متمرکز بر ایمنی مواد غذایی و در ادامه به استخدام استانداردها و فناوری برای پاسخ به به یاد می آورد در موثر ترین و کارآمد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>