شما ممکن است به همان اندازه در خود 401(k) برای بازنشستگی به عنوان شما فکر می کنم

100.000 دلار و یا حتی $200,000 تعادل در 401(k) طرح ممکن است به نظر می رسد مانند یک رفیع مقدار پول — و آن است — اما آن را نمی ممکن است چیست به اندازه ای که در دوران بازنشستگی خود را به عنوان شما فکر می کنم.

به عنوان بخشی از جدید ایمن, عمل, حامیان طرح را به نشان می دهد آمریکایی ها چگونه حساب خود توازن ترجمه به درآمد ماهانه. جدید بازنشستگی قانون که تصویب شد در ماه دسامبر با هدف ارائه به سرمایه گذاران با یک تصویر واضح تر در مورد اینکه آیا یا نه آنها در مسیر بازنشسته شود.

“این کمک می کند تا مردم بهتر درک چه مقدار پول آنها را در خود 401(k)” گفت: Noel Abkemeier co-رئیس آکادمی آمریکایی Actuaries’ درآمد مادام العمر در معرض خطر کمیته مشترک. تعادل از 100 ، 000 دلار برای یک زن و شوهر می تواند در جایی حدود 6000 سال, او گفت:, و یا 500 دلار در ماه است. نهایی ماهانه رقم بستگی به چند عامل از جمله تا چه حد خاموش بازنشستگی است و فرض نرخ بازگشت این سرمایه گذاری.

ببینید: در اینجا اثبات این که برنامه 401(k) در حال کار برای اکثر آمریکایی ها — می تواند به شما حدس می زنم که آنها در حال کار برای چیست ؟

شاهد صرفه جویی به عنوان درآمد ماهانه اجازه می دهد تا سرمایه گذاران برای برنامه ریزی آینده خود را بهتر است. اکثر آمریکایی ها بايد در منابع متعدد درآمد در دوران بازنشستگی مانند خود را پس انداز بازنشستگی و تامین اجتماعی. اما فقط یک مبلغ یکجا از پول به عنوان بازنشستگی محافظ ممکن است اغلب زمانی که به دنبال در 401(k) اظهارات آنها را می دهد یک احساس امنیت کاذب گفت: تیم والش ارشد مدیر عامل سرمایه گذاری محصولات برای TIAA.

“نفع از جمله برآورد درآمد ماهانه آن reframes چگونه مردم در مورد فکر می کنم که” والش گفت. “آنها فکر می کنم در مورد آنچه که درآمد ماهانه خود را خواهد شد در بازنشستگی و اگر آن را نمی تواند به اندازه کافی پس از آن آنها می توانید تغییرات را برای رسیدن به که ماهانه درآمد.”

تحت ایمن, عمل, حامیان طرح نیاز به ارائه است که ماهانه رقم در اظهارات سالانه به سرمایه گذاران اما قانون مشخص نیست چگونه. تنظیم کننده باید در عین حال برای روشن شدن این دستورالعمل برای چه حامیان طرح محاسبه خواهد شد که ماهانه تعداد اما هدف این است که به سرمایه گذاران به عنوان یک مرجع به جایی که آنها در حال حاضر ایستاده و جایی که آنها ایستاده در بازنشستگی گفت: Abkemeier.

وزارت کار ایجاد خواهد شد مفروضات حامیان طرح می توانید با استفاده از پروژه درآمد ماهیانه و وزیر کار باید توسعه یک مدل افشای, با توجه به جامعه برای مدیریت منابع انسانی عضویت در انجمن مستقر در اسکندریه ،

TIAA در حال حاضر شامل پیش بینی ماهانه ارقام برای دارندگان حساب والش گفت. این شرکت با استفاده از یک روش ساده سالیانه چرا که سرمایه گذاران باید گفت که آنها می خواهم این ایده از یک حقوق بازنشستگی.

امن عمل شده و چند تغییر دیگر به کشور سیستم بازنشستگی از جمله گسترش دسترسی به مقرری در برنامه 401(k) و ایجاد مسیرهای ساده تر برای کسب و کارهای کوچک به گروه با هم به ارائه برنامه های بازنشستگی به کارکنان. این قانون همچنین حذف “کش ایرا” برای بسیاری از آمریکایی ها اجازه داده است که وارث از حساب های واجد شرایط به برداشت بیش از طول عمر خود را و تاخیر سن برای حداقل مورد نیاز توزیع شد.

همچنین نگاه کنید به: امن عمل است به احتمال زیاد به مثبت — اما — تاثیر

نه همه آمریکایی ها به درستی آماده برای آینده خود را هر چند بازنشستگی آمادگی است که به آرامی در حال بهبود است. متولدین و millennials عمدتا در مسیر بازنشسته با درآمد نیاز آنها با توجه به وفاداری سرمایه گذاری دوسالانه بازنشستگی پس انداز است. نسل X و سرمایه گذاران تنها کسانی که تا به حال در واقع پشت این مطالعه نشان داد. این مهم است که توجه داشته باشید, وفاداری را ارزیابی بر اساس یک نظر سنجی شرکت انجام با مشتریان خود — و نه همه آمریکایی ها.

وجود دارد بسیاری از مردم که دسترسی به برنامه های بازنشستگی. متحده در حال ورود به حل این مسئله ارائه شده توسط کسب و کارهای کوچک با حساب بازنشستگی فردی است که می تواند تنظیم شود تا با خودکار ثبت نام و مشارکت از طریق حقوق و دستمزد. گذشته از عدم دسترسی بسیاری از کارگران به خصوص جوان تر از آنهایی که می گویند نمی تواند آنها را ذخیره کنید به اندازه کافی برای آینده خود را به دلیل فلج بدهی های دانشجویی, افزایش اجاره خانه و قیمت پایین, روابط عمومی راکد و دستمزد گزاف هزینه های مراقبت از کودک.

تغییر دیدگاه از یک بزرگ یکجا به پرداخت های ماهانه می تواند یک کلید برای کمک به آمریکایی ها بیشتر صرفه جویی والش گفت: به خصوص از آن است که طبیعت انسان به تمرکز بر زمان حال است. “آن متوقف نمی شود و با پایان این بیانیه” او گفت:. “آنچه در آن واقعا است که مردم را تشویق به رفتن عمیق تر است. آن است که واقعا فقط یک نقطه شروع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>