یمن متخاصم طرف به توافق برسند به ‘large-scale’ زندانی ارز

یمن متخاصم طرف توافق کرده اند که برای پیاده سازی عمده زندانی مبادله ملل متحد گفته است در دستیابی به موفقیت است که پس از تقلا یکی دیگر از مبارزه سنگین از جمله حملات هوایی توسط عربستان سعودی-امارات متحده عربی-رهبری ائتلاف نظامی که به کشته شدن ده ها تن از غیرنظامیان است.

روز یکشنبه اعلام بیش از این طولانی تاخیر بورس پس از هفت روز از جلسات در اردن پایتخت عمان, بین حوثی ها و در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است که با حمایت ائتلاف.

بیشتر:

ماموریت سازمان ملل در یمن در بیانیه ای گفت که هر دو طرف تصمیم گرفته بود به “بلافاصله شروع با تبادل لیست برای آینده آزادی” زندانیان خواستار آن “مقام اول در مقیاس بزرگ” ارز در نوع خود از زمان آغاز مناقشه طولانی مدت.

“امروز احزاب به ما نشان داد که حتی با چالش های رو به رشد در زمین اعتماد به نفس آنها شده اند ساختمان هنوز هم می تواند عملکرد نتایج مثبت” فرستاده ویژه سازمان ملل مارتین گریفیتس گفت.

ماموریت سازمان ملل را فاش نمی کند شماره های خاص برای انتظار زندانی ارز اما Abdul-Qader al-مرتضی یک شورشی مسئول امور زندانیان گفت: در یک صدای جیر جیر که در فاز اول این قرارداد شامل انتشار بیش از 1400 زندانی از دو طرف.

او گفت: مذاکرات ادامه خواهد داد برای دو روز به “آماده سازی و تجدید نظر در لیست نهایی”.

بحث همکاری-ریاست Griffiths’ و دفتر کمیته بین المللی صلیب سرخ (ICRC). نمایندگان عربستان-امارات-ائتلاف به رهبری همچنین با حضور در مذاکرات سازمان ملل متحد گفت.

Griffiths خواست هر دو طرف برای حرکت به جلو با توافق تبادل زندانیان “با بیشترین حس فوریت”. او نداد زمانی که آنها شروع به تبادل.

فرانتس Rauchenstein رئیس کمیته جهانی صلیب سرخ در صنعا پایتخت یمن استقبال گام به عنوان “تشویق”.

زندانی مبادله معامله شد دیده می شود به عنوان دستیابی به موفقیت در طول سال 2018 مذاکرات صلح در سوئد. حوثیها و دولت از رئیس جمهور عبد Rabbu منصور هادی به توافق رسیدند در این زمان به چندین اعتماد سازی اقدامات از جمله برقراری آتش بس در استراتژیک شهرستان بندر حدیده.

اجرای آزمایشی طرح صلح تصادفا در میان جریان حملات نظامی و عمیق بی اعتمادی بین دو طرف است.

Al Masloub district, al-Jawf province, Yemen - map

درگیری در جهان عرب به فقیرترین کشور را در اواخر سال 2014 زمانی که داعش تصرف پایتخت یمن و شمالی کشور. ماه بعد از عربستان-امارات-ائتلاف به رهبری راه اندازی شد مداخله نظامی در تلاش برای بازگرداندن هادی دولت.

از آن پس نزدیک به 20,500 حملات هوایی انجام شده در کشور با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط آمریکا از اطلاعات پروژه است.

روز یکشنبه این کشور گفت: بیش از 30 غیرنظامی در ائتلاف حملات هوایی با سازمان ملل متحد تایید مرگ و میر آن را به عنوان شانس یک “تکان دهنده” عدم محافظت از این کشور جنگ زده را غیر مسلح جمعیت.

این حمله در شمال al-Jawf استان پس از یک ائتلاف جت جنگنده سقوط کرد و در همان منطقه با شورشیان گفت که آنها تا به حال آن را به ضرب گلوله به پایین.

حوثی گفت: زنان و کودکان در میان کشته و زخمی در حملات هوایی در حالی که غربی مورد حمایت ائتلاف مبارزه با شورشیان اذعان کرد که “امکان وثیقه آسیب” را در یک “جستجو و نجات” در محل سقوط عربستان هواپیما.

تجدید مبارزه با تهدید به تحت الشعاع قرار دادن این امید مطرح شده در توسط back-کانال مذاکرات در عمان بین سعودی و حوثی ها در یمن.

مذاکرات تمرکز بر موقت موافقت نامه از جمله بازگشایی یمن اصلی فرودگاه بین المللی صنعا بود که تعطیل توسط ائتلاف در سال 2016.

در نشانه ای از پیشرفت دو سازمان ملل متحد پروازهای گذر گاه ده ها تن از به طور جدی بیمار یمنی در خارج از کشور برای درمان در زمان خاموش در هفته گذشته از تهران برگزار می شود سرمایه, برای اولین بار از آغاز محاصره هوایی.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>