یمن: پزشکی پروازها برای شروع از حوثی-صنعا برگزار شد

سازمان ملل متحد پرواز حمل بدحال مردم نیاز به مراقبت های پزشکی آغاز خواهد شد به پرواز از یمن را شورشی با خبرنگار مهر در روز دوشنبه با توجه به کمک ها و منابع دیپلماتیک.

هیچ اطلاعات فوری که در آن پرواز بودند و انتظار می رود به زمین.

بیشتر:

یمن فرو رفته در تقریبا پنج سال از درگیری های پس از شورشیان سرنگون بین المللی به رسمیت شناخته شده و دولت از رئیس جمهور عبد Rabbu منصور هادی از صنعا در اواخر 2014. عربستان سعودی-امارات متحده عربی-رهبری ائتلاف نظامی مداخله در 2015 به تلاش برای بازگرداندن هادی.

در ماه نوامبر ائتلاف – که کنترل یمن را در فرودگاهی – گفت: بیمارانی که نیاز به مراقبت های پزشکی اجازه داده می شود به پرواز در خارج از صنعا که بسته شده به پروازهای تجاری از سال 2016.

“بیماران و خانواده ها با توجه به وارد فرودگاه صنعا در 12:30 به وقت محلی (09:30 به وقت تهران) و هواپیما است که انتظار می رود به ترک امروز” حوثی رسمی در فرودگاه گفت: AFP news agency.

چرا که یمن در جنگ ؟ (07:02)

روز یکشنبه حوثیها انتقاد تخلیه طرح به عنوان ناکافی برای نیازهای هزاران نفر از مردم در نیاز فوری به درمان است.

“سازمان بهداشت جهانی گفت: آن را حمل و نقل از طریق یک سازمان ملل متحد هواپیما تنها هفت بيمار با اسکورت خود را در هر پرواز” شورشیان در بیانیه ای گفت.

“تعدادی از مردم امضا برای تخلیه پزشکی حدود 32,000 بیماران مبتلا به بیماری های جدی” بیانیه اضافه شده است.

نماینده ویژه سازمان ملل برای یمن مارتین گریفیتس ماه گذشته گفت: شورای امنیت که “ما بسیار نزدیک شاهد اولین پرواز حرکت 30 بيمار که در حال حاضر در حال انتظار در صنعا برای درمان آنها”.

“این پرواز حمل و نقل خواهد شد بیمارانی که نیاز به مراقبت های پزشکی در دسترس نیست در یمن به توافق مکان های خارج از کشور,” او گفت:.

“من واقعا امیدوارم که در زمان ما در دیدار ماه آینده … ما را دیده اند که پرواز اول اتفاق می افتد.”

نروژی پناهندگان شورای استقبال مورد انتظار شروع بشردوستانه ترابری اما گفت که دیگران صادر شد یک “حکم اعدام” زمانی که ائتلاف بسته فرودگاه در صنعا ،

“امروز حرکت در می آید خیلی دیر شده برای هزاران نفر از یمنی که فوت انتظار به ترک کشور به صورت فوری صرفه جویی در زندگی مراقبت از” محمد عبدی از NRC کشور مدیر یمن گفت.

“ما امیدواریم که که این پزشکی پرواز خواهد نجات جان دیگر گرفت. بسیاری از هنوز هم در حال انتظار برای به دست آوردن بهداشت و درمان آنها نیاز به” عبدی اضافه شده است.

دهها هزار نفر از مردم عمدتا غیرنظامیان کشته شده اند و میلیون ها نفر آواره در جنگ که سازمان ملل متحد می گوید باعث شده است که جهان را بدترین بحران انسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>