Yankees GM Cashman مشکوک Astros شد سرقت علائم

New York Yankees مدیر کل برایان Cashman می گوید او می خواهم مشکوک به Houston Astros شده بود به شکستن قوانین برابر ثبت نام الکترونیکی, سرقت

تمپا. Fla. — New York Yankees مدیر کل برایان Cashman بود مشکوک که Houston Astros شده بود به شکستن قوانین برابر ثبت نام الکترونیکی, سرقت قبل از کمیسر راب مانفرد منتشر شد گزارش خود در ماه ژانویه که منجر به سه لیگ بزرگ مدیران از دست دادن شغل خود.

“من اذعان کرد که ما تا به حال بسیاری از گفتگو با لیگ اصلی بیس بال تعداد سال گذشته مورد سوء ظن اما داشتن سوء ظن و قادر به اثبات آن دو چیز متفاوت هستند,” Cashman روز جمعه گفت.

Cashman همچنین صحبت با تیم های دیگر در مورد این موضوع. مانفرد به تازگی منظم آستروس پس از توافق این تیم را شکست قوانین با استفاده از الکترونیک به سرقت علائم در طول سال 2017 و 2018. هوستون مدیر AJ Hinch و جنرال موتورز جف Luhnow داده شد یک سال تعلیق توسط مانفرد شدند و پس از آن از کار اخراج شده توسط Astros صاحب جیم کرین. بوستون مدیر الکس کورا و متس نیویورک کاپیتان کارلوس بلتران نیز شغل خود را از دست. کورا بود یک مربی و بلتران برای سال 2017 Astros در فصل آخر به عنوان یک بازیکن.

بلتران بود یانکی’ مشاور ویژه در فصل گذشته و در میان کسانی که Cashman صحبت با حدود آستروس’ وضعیت.

“ما خواسته ایم بسیاری از مردم, کارلوس گنجانده شده است چرا که شده است وجود دارد بسیاری از سوء ظن با Houston Astros و آنچه اتفاق افتاده در ’17,” Cashman گفت. “و کسی است که بخشی از آن به نوع اجتناب از پاسخ دادن به سوالات. هرگز تایید هر چیزی از هر یک از آنها. “

Cashman نمی گویند که آیا او را در نظر rehiring بلتران.

“این چیزی است که برای من به بحث در مورد در همه, در این مرحله,” او گفت:.

این رسوایی زمانی شروع شد که سابق Astros پارچ مایک Fiers در حال حاضر با اوکلند نشان داد این طرح به ورزشکاران در ماه نوامبر.

“من معتقدم که در طی زمان این هشداری است برای هر کسی که انجام هر کاری که اشتباه است که حقیقت معمولا همیشه بیرون می آیند” Cashman گفت.

جرثقیل گفت که او باور نمی اومدی نهفته بازی به عنوان Astros برنده در سال 2017, عنوان, سپس عقب نشینی و گفت: آن را سخت برای تعیین. یانکی ها از دست داده و در هفت بازی به هوستون در سال 2017 ALCS. آستروس برنده تمام چهار بازی در خانه.

“من قطعا فکر می کنم آن را به حال تاثیر بر روی همه چیز بدون سوال” Cashman گفت. “قطعا Houston Astros شد تنها با یک مزیت بیشتر از مخالفان خود را. این یک واقعیت است. بنابراین من فکر نمی کنم هر کسی می تواند با آن مخالف حتی اگر آنها ممکن است سعی کنید.”

Cashman معتقد است مهم این است که یانکی ها به نگاه به آینده.

“بدیهی است که ما ناراحت هستید ما مالکیت ناراحت است ما مقابل دفتر ناراحت است, بازیکنان ما بودند که با ما در ’17 به خصوص ناراحت هستند و طبعا پس” Cashman گفت. “وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهید در این مرحله است. آن را سالم برای بازی همانطور که ما حرکت رو به جلو به تمرکز بر زمان حال و آینده و سعی کنید به ترک گذشته در حال حاضر در گذشته است.”

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>