یازدهم در اوایل دخالت در شیوع ویروس پرسش

پکن – سخنرانی توسط رئیس جمهور چین که منتشر شده توسط رسانه های دولتی نشان می دهد برای اولین بار است که او بود که منجر به واکنش به شیوع یک ویروس جدید از اوایل در بحران است.

انتشار Feb. 3 گفتار آشکار بود تلاش برای نشان می دهد که حزب کمونیست رهبری تا به حال عمل کرده و قاطعانه از آغاز, اما همچنین باز کردن چینی رهبر به انتقاد بیش از, چرا مردم نمی شد هشدار داده هر چه زودتر.

در گفتار یازدهم گفت: او به دستورالعمل در مبارزه با این ویروس در Jan. 7 و دستور shutdown آغاز شد که در ژانویه. 23 از شهرستانها در کانون شیوع. گفته های وی منتشر شده توسط رسانه های دولتی در اواخر روز شنبه.

“در ژانویه. 22 از این بیماری همه گیر را گسترش سریع و چالش های پیشگیری و کنترل من ساخته شده روشن است که درخواست هوبئی استان پیاده سازی جامع و دقیق کنترل بر خروج مردم” یازدهم گفت: یک جلسه از کمیته دائمی آن بالا بدن.

تعداد موارد جدید در سرزمین اصلی چین کاهش یافت و سوم روز ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش روز شنبه. این 2,009 جدید در موارد قبلی دوره 24 ساعته به ارمغان آورد و در مجموع به 68,500.

سخنگوی کمیسیون Mi فنگ گفت: درصد موارد شدید کاهش یافته بود به 7.2 درصد از کل از اوج 15.9% در Jan. 27. نسبت بالاتر است در ووهان هوبئی شهرستان که در آن شیوع آغاز شده اما کاهش یافته است به 21.6%.

“ملی تلاش در برابر این بیماری همه گیر نشان داده اند نتایج” Mi گفت: در کمیسیون روزانه رسانه های توجیهی.

تایوان روز یکشنبه گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این ویروس پنجم مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین است. این جزیره همچنین تایید دو مورد جدید, بالا بردن آن در مجموع به 20.

تایوان مرکزی خبر داد که کسی که مرده بود و خود را در 60s زندگی در مرکز تایوان. او تا به حال سفر خارج از کشور به تازگی و تا به حال شناخته شده در تماس با ویروس بیماران, CNA گفت: با استناد به وزیر بهداشت و رفاه چن Shih-chung.

چین گزارش 142 بیشتر مرگ و میر تقریبا همه در هوبئی بالا بردن چین مرگ و میر به 1,665. یکی دیگر از 9,419 مردم از بهبود COVID-19 یک بیماری ناشی از کروناویروس جدید و مرخص شده از بيمارستان ،

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تشکیل یک نشست کارشناسان به بحث در مورد اقدامات برای مهار این ویروس در کشور خود که در آن بیش از یک دوجین موارد پدید آمده در چند روز گذشته بدون هیچ گونه آشکار لینک به چین است.

“وضعیت در اطراف این ویروس تغییر لحظه به لحظه” آبه گفت.

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت این کشور “ورود به یک فاز است که متفاوت از قبل” نیاز به گام های جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

صدها نفر از آمریکایی ها در یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن در زمان پرواز چارتر به عنوان ژاپن اعلام کرد یکی دیگر از 70 عفونت شده بود تایید کرد در الماس شاهزاده خانم. کانادا و هنگ کنگ و ایتالیا گفت: آنها برنامه ریزی مشابه پرواز.

ژاپن در حال حاضر 413 تایید موارد از جمله 355 از کشتی کروز و یک مرگ از ویروس.

یازدهم نقش شد خاموش در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر است که رشد کرده است به یکی از بزرگترین چالش های سیاسی از هفت سال تصدی.

افشای سخنان خود را نشان می دهد رهبران دانست و در مورد شیوع بالقوه شدت حداقل دو هفته قبل از این خطرات ساخته شد شناخته شده است. آن را تا اواخر ماه ژانویه که به گفته مقامات این ویروس گسترش می تواند بین انسان و زنگ شروع به افزایش است.

ژانگ لیفان یک مفسر در پکن گفت: این روشن نیست که چرا این سخنرانی منتشر شد در حال حاضر. یک پیام می تواند این باشد که مقامات محلی باید مسئولیت شکست به اقدامات موثر پس از یازدهم به دستورالعمل در اوایل ژانویه. متناوبا, آن ممکن است به این معنی که یازدهم به عنوان رهبر مایل به گرفتن مسئولیت زیرا او آگاه از وضعیت ژانگ گفت.

اعتماد به دولت رویکرد به شیوع بیماری باقی می ماند شکسته پس از شیوع بیماری سارس در سال 2002 و 2003 بود که تحت پوشش برای ماه.

مقامات در هوبئی و ووهان مواجه عمومی خشم بیش اولیه خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر. در آشکار پاسخ حزب کمونیست مقامات بالا در هوبئی و ووهان اخراج شد و جاي خود را به هفته گذشته است.

هوبئی یکشنبه اعلام کرد که تمام ترافیک وسیله نقلیه ممنوع خواهد شد در سراسر استان گسترش موجود بان کی مون در ووهان در گام دیگری به تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. استثنا خواهد بود ساخته شده برای وسایل نقلیه درگیر در بیماری پیشگیری و حمل و نقل نیازهای روزانه.

کاهش موارد جدید به شرح زیر افزایش بیش از 15,000 روز پنجشنبه اعلام کرد که هوبئی شروع به شامل کسانی که تا به حال تشخیص داده شده توسط پزشک اما هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط آزمایشگاه ،

تقریبا 380 آمریکایی ها روی عرشه کشتی کروز کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما در نزدیکی توکیو داده شد گزینه مصرف ایالات متحده-دولت اجاره هواپیما به ایالات متحده آمریکا که در آن آنها را یکی دیگر از 14 روز در قرنطینه. حدود 300 نفر از آنها را در سمت چپ اتوبوس شب یکشنبه برای پرواز از فرودگاه هاندا توکیو به تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا و لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

سفارت آمریکا در توکیو گفت: واشنگتن تخلیه آمریکایی ها به این دلیل که مسافران و خدمه در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس. مردم با علايم ممنوع از پرواز.

حدود 255 کانادایی و 330 دلار هنگ کنگ ساکنان در هیئت مدیره کشتی و یا تحت درمان در بیمارستان است. نیز وجود دارد که 35 ایتالیایی ها که 25 خدمه از جمله کاپیتان.

مالزی گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد هر بیشتر مسافران از دیگر کروز کشتی برای حمل و نقل این کشور پس از 83 ساله زن آمریکایی از MS Westerdam آزمایش مثبت برای ویروس.

او در میان 145 مسافر که با هواپیما از کامبوج به مالزی در روز جمعه. شوهر او نیز تا به حال علائم اما تست منفی است. این Westerdam تبدیل شده بود به دور از چهار پورت در سراسر آسیا قبل از کامبوج اجازه آن را به حوض در سیهانوکویل اواخر هفته گذشته است.

مالزی معاون نخست وزیر Wan Azizah Wan اسماعیل گفت که او کشور را بار کشتی های کروز است که از آمد و یا حمل و نقل هر گونه بنادر چین از docking.

کامبوج گفت که همه 1,455 مسافران در هلند و امریکا و اداره کشتی به حال آزمایش منفی برای ویروس.

آسوشیتد پرس نویسنده کن Moritsugu و پژوهشگر هنری هو در پکن و نویسندگان یوری Kageyama و ماری یاماگوچی در توکیو آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی, Sopheng Cheang در پنوم پن, کامبوج, فرانسیس D’Emilio در رم و غارت Gillies در تورنتو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>