Xi بازديد ووهان ایتالیا تحت coronavirus قرنطینه: به روز رسانی زنده

رئیس جمهور چین بازدید کرده ووهان مرکز از شیوع کروناویروس اولین بار که او انجام داده است پس از همه گیری آغاز شد و نشانه آن است که پکن معتقد است تلاش خود را برای کنترل این ویروس در حال کار است.

او هنگام ورود به شهر می آید و پس از گسترش آن در سرزمین اصلی چین به شدت کاهش در هفته گذشته و به عنوان توجه تبدیل کرده است برای جلوگیری از وارد عفونت از خارج از کشور نقاط داغ مانند ایران و ایتالیا و کره جنوبی.

در ضمن کل ایتالیا – یک کشور از برخی از 60 میلیون نفر – قرار داده شده تحت قرنطینه به عنوان دولت اقدامات برای مقابله با شیوع کروناویروس که تحت تاثیر بیش از 9000 نفر و در سمت چپ 463 مرده در کشور است.

نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد اواخر روز دوشنبه بود که او گسترش محدودیت در سفر بود که در جایی در شمال, در سراسر کشور است.

بیشتر:

کونته اعلام در آمد که در ایتالیا اعلام کرد که 97 بیشتر مرگ و میر ناشی از این ویروس و رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد تهدید جهانی coronavirus همه گیر شد “بسیار واقعی”.

در سطح جهان بیش از 3,800 اند از coronavirus و بیش از 110,000 موارد تایید شده است.

این است Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از کیت Mayberry در کوالالامپور. در اینجا آخرین به روز رسانی:

سهشنبه, مارس 10

08:25 GMT – تعداد موارد در فیلیپین افزایش به 35

فیلیپین’ وزارت بهداشت تایید کرده است 11 مورد جدید از COVID-19 بالا بردن تعداد کل افراد مبتلا به 35.

رئیس جمهور رودریگو Duterte قرار داده فیلیپین تحت یک وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی و به حالت تعلیق در تمام کلاس های مدرسه در پایتخت تا روز شنبه.

دیگر محدودیت در فعالیت های اجتماعی در محل قرار داده شد از جمله تعلیق بازدید رئیس جمهور از زندان و مخاطبان زنده در تلویزیون را نشان می دهد.

08:17 GMT – پرداخت وام مسکن به حالت تعلیق در سراسر ایتالیا

پرداخت وام مسکن خواهد بود به حالت تعلیق در سراسر ایتالیا با توجه به شیوع کروناویروس, ایتالیا, معاون وزیر اقتصاد گفت.

“بله خواهد شد که این مورد برای افراد و خانواده ها” لورا کاستلی گفت: در مصاحبه با رادیو Anch’io.

ایتالیا بانکی لابی ABI گفت: “وام دهندگان به نمایندگی از 90 درصد از کل دارایی های بانکی را ارائه بدهی moratoriums به شرکت های کوچک و خانواده ها دست و پنجه نرم کردن با اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس.

08:05 به وقت تهران ایتالیا – مستند: آیا محدودیت ؟

ایتالیا اولین کشور اروپایی است برای قرار دادن بیش از 60 میلیون نفر در lockdown برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

تمام رویدادهای ورزشی مدارس و دانشگاه ها لغو شده اند. مکان های عمومی جمع آوری مانند سینما و تئاتر و کاباره ها بسته باقی می ماند.

مراسم مذهبی از جمله مجالس ترحیم و عروسی نیز به تعویق افتاد.

ادامه مطلب در اینجا در مورد همه محدودیت های اعمال شده در محل.

Coronavirus: Italy extends emergency measures nationwide

یک مربع در میلان باقی می ماند خالی زیر را اعمال قرنطينه در لومباردی و ونتو مناطق که شامل تقریبا یک چهارم از جمعیت این کشور را [اسکله مارکو Tacca/Anadolu Agency]

06:57 GMT – سرزمین های فلسطینی تایید موارد جدید تلفن در 26

مقامات فلسطینی تایید جدید کروناویروس مورد در کرانه.

“وزارت بهداشت در گزارش جدید کروناویروس مورد در بیت لحم که افزایش تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus به 26, سخنگوی دولت ابراهیم Melhem در بیانیه ای گفت.

هفته گذشته از سوی وزارت بهداشت اعلام وضعیت اضطراری در بیت لحم و جریکو بیش مشکوک coronavirus موارد است.

06:57 GMT – آلمانی توریستی مبتلا به کروناویروس در قبرس شمالی

یک زن آلمانی در تعطیلات در قبرس شمالی تشخیص داده شده است با coronavirus “آناتولی” گزارش داد.

بخش یونانی نشین قبرس دولت در این جزیره جنوبی نیز در تایید آن دو مورد اول از coronavirus در روز دوشنبه.

05:25 GMT – هوبئی معرفی ‘سلامت کد سیستم به مردم بازگشت به کار

مقامات در چین هوبئی گفت: در روز سه شنبه آنها را پیاده سازی یک “سلامت کد” تلفن همراه مبتنی بر سیستم مانیتورینگ برای شروع اجازه می دهد مردم را به سفر در این استان آن را به عنوان تلاش برای به دست آوردن زندگی به حالت عادی بازگشت.

بیانیه منتشر شده در وب سایت دولت گفت: حرکت بود با هدف ترویج سرگیری کار و تولید.

رئیس جمهور چین شی جینپینگ وارد در استان ووهان در روز سه شنبه اولین دیدار و ملاقات های پزشکی کارگران و دیگران درگیر در مبارزه با ویروس.

04:30 به وقت تهران – سنگاپور برای جلوگیری از درمان رایگان برای بازدید کنندگان خارجی با COVID-19

بازدید کنندگان خارجی را مجبور به پرداخت اگر آنها برای درمان COVID-19 در سنگاپور بیمارستان های دولتی به “اولویت” منابع با توجه به افزایش انتظار می رود در موارد وزارت بهداشت گفت: در آن روزانه به روز رسانی در coronavirus وضعیت در کشور است.

این تصمیم به اجرا در مارس 7.

تست از بازدید کنندگان خارجی – مردم در کوتاه مدت مشاهده می گذرد – هنوز هم خواهد بود در حالی که ساکنان و کسانی که در دراز مدت می گذرد ادامه خواهد داد برای دریافت رایگان تست و درمان در دولت امکانات آن گفت.

04:00 GMT – دروازه دیگر موسسات خیریه تعهد $125m بود نسبت به COVID-19 درمان

بنیاد بیل و ملیندا گیتس بنیاد ولکام و مسترکارت متعهد $125m بود به حمایت از توسعه درمان برای coronavirus.

تلاش شناخته شده به عنوان COVID-19 درمان Accelerator تمرکز بر شناسایی, ارزیابی و توسعه و دوباره با هدف مواد مخدر است که می تواند مورد استفاده برای درمان بیماران است.

آن را نیز تمرکز بر حصول اطمینان از مواد مخدر در حال مقرون به صرفه و در دسترس به کمتر ممتاز جمعیت.

03:40 GMT – ورودی مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد خود در قرنطینه

ورودی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع است خود را در قرنطینه چرا که او ممکن است مجبور به تماس با کسی که آزمایش مثبت برای coronavirus سخنگوی خود را روز دوشنبه گفت:.

مراتع است نه برگزاری نمایشگاه علائم و پیشگیرانه آزمون برگشتم منفی گفت: در توییتر.

“علامت گذاری به عنوان مراتع توصیه شد این آخر هفته که در حال حاضر 12 روز قبل در CPAC او ممکن است در تماس با COVID-19 تست مثبت فرد” توییت گفت: با اشاره به یک محافظه کار کنفرانس قرار گرفت که در اواخر ماه گذشته.

“او می تواند خود قرنطینه تا 14 روز دوره می گذرد شنبه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب مراتع به پست رئیس ستاد در روز جمعه.

03:20 GMT – چین شی جین پینگ در اولین دیدار به ووهان: رسانه های دولتی

چین جهانی بار گزارش شده است که رئیس جمهور چین وارد کرده در ووهان در اولین سفر خود به شهرستان که در آن coronavirus سرچشمه در پایان سال گذشته است.

ما به شما اطلاعات بیشتر به عنوان ما آنها را دریافت کنید.

03:05 GMT – مرگ و میر در چین هتل/قرنطینه تسهیلات سقوط جهش به 20

شمار تلفات ناشی از سقوط از یک هتل استفاده می شود به عنوان یک coronavirus قرنطینه مرکز در شرق چین افزایش یافته است 20 وزارت مدیریت اضطراری گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

ده مردم هنوز هم می ترسید به دام افتاده در زیر آوار.

این ساختمان در شهر ساحلی Quanzhou مورد استفاده قرار گرفت به خانه افرادی که اخیرا در مناطق ضربه COVID-19 با توجه به روزنامه های محلی Quanzhou اخبار شب.

این سقوط در شنبه شب.

China hotel

اورژانس کارگران را نجات ده ها تن از آوار. جستجو ادامه دارد برای 10 نفر تصور می شود هنوز هم به دام افتاده [Zeng Demeng/رادیو فردا از طریق AP Photo]

02:55 GMT – ژاپن اعلام دومین بسته از اقدامات ویروس

دولت ژاپن با توجه به پرده دوم بسته از اقدامات برای مقابله با عواقب شیوع کروناویروس.

وزیر دارایی تارو آسو می گوید این اقدامات را به تمرکز بر روی حمایت مالی برای کسب و کارهای کوچک اما همچنین انتظار می رود عبارتند از یارانه به پدر و مادر که باید به خاطر ترک از مدارس بسته و به گوشت گاو تا تجهیزات پزشکی.

02:20 GMT – مغولستان مهر و موم کردن شهرستانها پس از coronavirus یافت

مغولستان دارای منع هر کسی از ورود و یا خروج از آن شهرستانها برای شش روز پس از گزارش خود اولین مورد از coronavirus.

“پایتخت Ulaanbaatar و همه استان مراکز قرنطینه می شوند تا مارس 16 برای جلوگیری از شیوع” معاون نخست وزیر Enkhtuvshin Ulziisaikhan گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

02:05 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده برای coronavirus – کاخ سفید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده است برای coronavirus حتی اگر حداقل دو قانونگذاران کسی که با او به تازگی در تماس هستند در انزوا پس از حضور در یک کنفرانس که در آن یک نماینده تایید شد با این ویروس.

“رئیس جمهور دریافت کرده است COVID-19 تست چرا که او نه به حال طولانی مدت تماس نزدیک با هر گونه شناخته شده تایید COVID-19 بیماران و نه هر گونه علائم. رئیس جمهور تهمت باقی مانده در عالی سلامت و پزشک خود را ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر او را” کاخ سفید سخنگوی استفانی گریشام در بیانیه ای گفت.

02:00 GMT – پاناما را تایید اولین مورد coronavirus

40-year-old زنان در پاناما دارای آزمایش مثبت برای coronavirus کشور وزیر بهداشت گفت: در کشور اول است.

این گزارشگر سفر کرده بود از اسپانیا و به دنبال مراقبت های بیمارستان به صورت تب و سرفه هنگامی که او وارد پاناما وزیر بهداشت روساریو ترنر به خبرنگاران گفت:.

این زن که از ملیت اعلام نشده است پس فرستاده شده در شرایط با ثبات وزیر اضافه شده است.

01:25 GMT – کره جنوبی گزارش 131 موارد جدیدی از کروناویروس

کره جنوبی به تازگی منتشر شده برای اولین بار از آن دو به روز رسانی روزانه.

Coronavirus South Korea

کره جنوبی آزمایش هزاران نفر از مردم برای coronavirus و اعداد به نظر می رسد کاهش [Heo زد/رویترز]

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید این کشور در حال 131 جدید کروناویروس موارد در جمعه آوردن مجموع عفونت به 7,513.

“(تعداد) است که ادامه این روند رو به پایین مداوم است که ما دیده ایم در حال حاضر برای چند روز” الجزیره راب مک براید گفت: از سئول. “شما باید به یاد داشته باشید این است که در اساس به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از آزمون است که در حال انجام به طور فعال در جستجوی موارد جدید در میان گروههای در معرض خطر.”

01:15 GMT – مغولستان تایید اولین coronavirus در مورد ملی فرانسه

مغولستان و گفت: با ملی فرانسه مشغول به کار در این کشور شده بود را تایید کرد به کروناویروس و مارک و کشور را به حالت اول.

ملی اضطراری کمیسیون در بیانیه ای گفت: این فرد سفر به مغولستان از فرانسه از طریق مسکو. آن را شناسایی 42 نفر بیمار ملاقات کرد و بیشتر 142 افرادی که تماس نزدیک با فرد است.

01:05 GMT – 31 نفر در سیاتل مراقبت در منزل تایید شده با ویروس

یک سخنگوی سیاتل-منطقه خانه سالمندان – سایت بدترین COVID-19 شیوع در آمریکا گفت: 31 ساکنان هنوز هم در خانه زندگی می کنند باید آزمایش مثبت برای ویروس.

مقامات گفته اند که 19 coronavirus مرگ و میر مرتبط شده اند به زندگی مرکز مراقبت از کرکلند از جمله سه نفر که اعلام شد در روز دوشنبه.

زندگی مرکز مراقبت سخنگوی تیم Killian می گوید: این صفحه اصلی است که هنوز هم در انتظار نتیجه 20 تست های دیگر. Killian گفت: ساکنان که تست مثبت خواهد بود تحت درمان در مرکز و کسانی که تست منفی خواهد شد نقل مکان کرد به بخش های مختلف ساختمان است.

00:55 GMT – مراکش تعلیق تمام سفر ایتالیا

درهم نخست وزیر سعد Eddine ال-عثمانی گفت: در اوایل روز سه شنبه گفت که این کشور تعلیق همه سفر به و از ایتالیا نگرانی در مورد کوروناویروس.

“با توجه به کروناویروس در ایتالیا دولت مراکش تصمیم به تعلیق همه سفر به و از ایتالیا تا اطلاع ثانوی” نخست وزیر در حساب توییتر خود نوشت.

00:50 GMT – آلبانی بسته مدارس, توقف ایتالیا پرواز و کشتی

آلبانی بسته شده است مدارس به مدت دو هفته به حالت تعلیق پرواز و کشتی به ایتالیا تا آوریل 3 پس از گزارش نخستین مورد از coronavirus در روز دوشنبه.

بیش از 400 ، 000 آلبانی در ایتالیا زندگی می کنند.

00:20 GMT – چین موارد همچنان آهسته

سرزمین اصلی چین گزارش شده 19 مورد جدید از عفونت کروناویروس در دوشنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 40 نفر از روز قبل.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین تا کنون به 80,754.

شمار تلفات ناشی از شیوع این بیماری در چین رسیده 3,136 تا پایان روز دوشنبه تا 17 از روز قبل.

مرکزی استان هوبئی در کانون شیوع گزارش شده 17 جدید مرگ و میر را که در استان ووهان.

00:15 GMT – کوانتاس زمینه هواپیما, مدیر عامل می دهد تا پرداخت

استرالیا شرکت هواپیمایی کوانتاس دارای پایه هشت نفر از آن 10 A380 هواپیما و تغییر مسیر پرواز آن را به عنوان چنگ زدن با یک افت شدید در تقاضا.

کوانتاس و بودجه آن خطوط هوایی Jetstar را قطع مسیرهای بین المللی با 25 درصد برای شش ماه آینده با بزرگترین کاهش در آسیا و آمریکا.

“در دو هفته گذشته ما شاهد یک کاهش شدید در رزرو در شبکه های بین المللی ما به عنوان جهانی coronavirus گسترش ادامه” مدیر عامل آلن جویس گفت.

“ما انتظار داریم کاهش تقاضا برای ادامه برای چند ماه آینده پس به جای در نظر گرفتن یک رویکرد تدریجی ما ظرفیت برش به اواسط سپتامبر.”

جویس استرالیا بالاترین پرداخت می شود مدیر عامل شرکت دریافت 24m دلار استرالیا ($15m) در پرداخت برای 2018 سال مالی است. او نمی خواهد دریافت حقوق و دستمزد برای بقیه سال مالی به پایان می رسد که در تاریخ 30 ژوئن در استرالیا.

دیگر مدیران کوانتاس را 30 درصد کاهش پرداخت و وجود خواهد داشت هیچ پاداش برای مدیریت.

کارکنان در حال تشویق به سالانه و مرخصی بدون حقوق.

00:00 GMT – اولین مسافران ترک گرند شاهزاده کشتی کروز در کالیفرنیا

اولین مسافران گرفته در ساحل از شاهزاده بزرگ کشتی کروز که تایید 21 coronavirus موارد در کالیفرنیا بندر اوکلند.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: کسانی که با این ویروس آلوده شد, “که با برخورد مناسب در انزوا”.

شاهزاده بزرگ دارای بیش از 3500 مسافر و خدمه در هیئت مدیره.

کارکنان اورژانس در لباس و دستکش و ماسک و چهره سپر گرفت و کسانی که نیاز به درمان فوری به انتظار آمبولانس.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: مردم را ترک کشتی در گروه های کوچک. بیش از 900 مسافر از دولت در کشتی هستند.

“هر کسی … علامتی … نصب می شود با یک جراحی ماسک و متحرك از طریق یک راهرو جداگانه” برای جلوگیری از گسترش بیماری بیانیه ای از Newsom شدهاند.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن همه به روز رسانی از روز گذشته (9 مارس).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>