ووهان ممنوعیت سفر به پایان می رسد ویروس مرگ و میر پرش در ایالات متحده و بریتانیا: به روز رسانی زنده

ووهان شروع به اجازه دادن به مردم برای ترک روز چهارشنبه برای اولین بار پس از چینی مرکزی شهرستان مهر و موم شده بود خاموش 76 روز پیش شامل coronavirus که اولین ظهور وجود در اواخر سال گذشته.

تقریبا 65,000 ترک کرده بود در عرض چند ساعت از این محدودیت برداشته بودن.

بیشتر:

اما به عنوان چین شیوع برطرف این بیماری همه گیر است که تعمیق در دیگر نقاط جهان.

در ایالات متحده تعداد موارد تایید شده است در حال حاضر نزدیک به 400 ، 000 نفر با این کشور ضبط بزرگترین روزانه پرش در مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

انگلستان که در آن نخست وزیر بوریس جانسون است که در بخش مراقبت های مبتلا به این بیماری نیز گزارش خود بزرگترین روزانه افزایش مرگ و میر.

در همین حال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که برای قرار دادن یک “را” در بودجه برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) متهم این سازمان از تعصب نسبت به چین و انجام بد در coronavirus بیماری همه گیر.

ایالات متحده فراهم می کند که بزرگترین منبع بودجه.

در سطح جهان تعداد افراد مبتلا به این ویروس در حال حاضر بیش از 1.4 میلیون نفر است. بیش از 81.500 viapark اقامت ، مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از 300,000 بهبود با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

چهار شنبه, آوریل 8

04:25 GMT – نیوزیلند ابراز خوشبینی محتاطانه پس از موارد آهسته

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: او با احتیاط خوش بینانه در مورد کاهش گسترش این رمان coronavirus پس از این کشور گزارش داد که کمترین تعداد روزانه موارد در دو هفته.

“ما ممکن است در عین حال دیدن برجستگی در طول راه است اما من همچنان با احتیاط خوش بینانه است که ما در حال شروع به نوبه خود گوشه ای” protocol wine studio گفت: رسانه های توجیهی در ولینگتون.

نیوزیلند تحمیل ملی مستند در اواخر ماه مارس است. این گزارش 50 موارد جدید در روز چهارشنبه از 54 روز سه شنبه و 67 در دوشنبه آوردن مجموع به 1,210. یک نفر مرده است.

Protocol wine studio گفت هیچ برنامه ای برای استراحت محدودیت های اعمال شده در طول این هفته تا آخر هفته عید پاک.

04:10 GMT – نمایندگان مجلس در آسیای جنوب شرقی هشدار ‘استبدادی به نوبه خود’ با کروناویروس پاسخ

گروهی از نمایندگان مجلس در آسیای جنوب شرقی هشدار دولت های منطقه در برابر استفاده از وقوع به عنوان بهانه ای برای دفاع از خود را به قدرت سرکوب منتقدان و تضعیف نهاد.

در بیانیه ای آسه آن نمایندگان مجلس برای حقوق بشر اشاره کرد که در فیلیپین و تایلند اعلام کرده بود ایالات اضطراری در حالی که کامبوج بود و انتظار می رود برای انجام این کار به زودی.

مالزی MP چارلز سانتیاگو که صندلی های این گروه گفت: تلاش برای گرفتن قدرت بیشتر شد “وحشتناک”.

“در حالی که این زمان فوق العاده ای است که ممکن است نیاز به اقدامات فوق العاده ما باید به محافظت در برابر استبدادی به نوبه خود از برخی از دولت های پاسخ به COVID-19 بعدی یا مصدوم می تواند ما حقوق و دموکراسی” او گفت:.

03:50 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که از دست رفته تماس’ در coronavirus را تهدید می کند بودجه

بیشتر در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به مسدود آمریکا کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

تهمت و ادعا می کند که آژانس سازمان ملل متحد “از دست رفته تماس” در coronavirus همه گیر شد “بسیار چین-محور” در آن رویکرد و رفته بود همراه با پکن تلاش ماه پیش برای به حداقل رساندن شدت شیوع.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

03:05 GMT – چین بررسی یک عضو مهم از یازدهم بیش از شیوع

برجسته حزب کمونیست عضو که مورد انتقاد رهبر چینی چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس در حال بررسی ظن یک “نقض شدید از نظم و انضباط و قانون” مشترک دولت-حزب watchdog گفت: با توجه به آسوشیتد پرس.

رن Zhiqiang سابق رئیس دولت-اجرای املاک و مستغلات کنگلومرا Huayuan گروه و یک حزب عضو که شناخته شده تبدیل شده است در حال حاضر به صحبت کردن در موضوعات حساس است.

رن نشده است دیده می شود از اواسط ماه مارس پس از انتشار آنلاین از مقاله نخوری governnment را از دست داده و coronavirus.

یک جمله در بیانیه روز سه شنبه توسط حزب-دولت مشترک انضباطی ناظر بدن در پکن غربی منطقه گفت: رن تحت یک “بررسی و نظارت بر تحقیقات” اما به هیچ جزئیات و ذکر نکرده رن مقاله و یا اظهارات قبلی.

در این مقاله پس از حذف توسط چین سانسور, AP گفت.

02:05 GMT – هنگ کنگ گسترش اجتماعی فاصله محدودیت آوریل 23

هنگ کنگ گسترش اجتماعی-فاصله محدودیت از جمله ممنوعیت تجمعات عمومی بیش از چهار نفر تا مارس 23.

این اقدامات همچنین شامل بسته شدن برخی از میله و همچنین سینما, ورزشگاه, کاباره ها کارائوکه سالن ماساژ سرو و فال باشگاه است. سالن زیبایی و ماساژ سرو نیز به این فهرست اضافه شده.

Hong Kong

هنگ کنگ پس از پر جنب و جوش سرگرمی بخش از Lan Kwai Fong در حال حاضر آرام به عنوان یک نتیجه از اجتماعی فاصله محدودیت [جروم Favre/سازمان حفاظت محیط زیست]

خاک گزارش شده 936 مورد کوروناویروس با چهار مرگ و میر و نیز سخت تر قرنطینه مورد نیاز برای افرادی که از خارج از کشور.

01:30 GMT – چین گزارش پرش در تایید موارد coronavirus از خارج از کشور

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده 62 جدید تایید موارد جدید coronavirus, تقریبا تمام آنها در مردم از بازگشت از خارج از کشور.

سرزمین اصلی وارد میشه موارد بود در 1,042 از شنبه, 59 بیش از یک روز قبل از آن با توجه به سازمان بهداشت.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده به 81,802 تا کنون.

00:10 GMT – ووهان ممنوعیت سفر برداشته و پس از دو ماه تعطیلی

ممنوعیت سفر از ووهان چین شهر که در آن کروناویروس اولین ظهور در اواخر سال گذشته برداشته شده است با اولین قطار از ترک این شهر در اوایل صبح روز چهارشنبه.

این شهرستان شده است در سخت قرنطینه پس از پایان ماه ژانویه به عنوان بخشی از یک سری از اقدامات را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش ویروس.

China Wuhan

یک پلیس در کنار یک قطار با سرعت بالا – برای اولین بار به ترک ووهان را Hankou ایستگاه راه آهن در دو ماه [Aly آهنگ/رویترز]

23:00 GMT – اروگوئه تصویب پرواز برای تخلیه مسافران از کشتی کروز

اروگوئه به معتقدات بشر دوستانه به پرواز به تخلیه برخی از مسافران از کشتی کروز که در آن نزدیک به 60 درصد از 217 نفر در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

استرالیا متعلق به گرگ مورتیمر قرار بود در یک سفر دریایی به قطب جنوب اما coronavirus پدید آمده در مدت کوتاهی پس از آن به سمت چپ یوشوایا در دور در جنوب آرژانتین در مارس 14.

کشتی کروز صاحب شفق اعزامی به “قرارداد پزشکی هواپیما … به بازگرداندن استرالیا و New Zealander مسافران” اروگوئه وزارت امور خارجه گفت:, و اضافه کرد که این هواپیما داده شده بود اجازه می رسند در روز پنج شنبه.

وزیر امور خارجه ارنستو Talvi گفت در توییتر که توافق کرده و از طریق “شدید گفتگو و همکاری نزدیک با دولت استرالیا.”

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (7 آوریل) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>