سازمان تجارت جهانی رسمی توضیح می دهد beoutQ دزدی حاکم و آرم سیاست

سازمان تجارت جهانی سخنگوی کیت راکول به الجزیره گفت: استفاده از سازمان تجارت جهانی, لوگو نشان می دهد که بدن تایید یک موقعیت خاص غیر قابل قبول است پس از عربستان مقامات وارد سازمان تجارت جهانی لوگو در یک مصاحبه مطبوعاتی مربوط به اخیر سازمان تجارت جهانی حاکم در دزدان دریایی گوینده beoutQ.

در نقطه عطفی حاکم بر ژوئن 16, سازمان تجارت جهانی گفت: عربستان سعودی تا به حال به طور فعال ترویج و حمایت از beoutQ تلویزیون عمل و تا به حال نقض تعهدات خود تحت قوانین بین المللی برای حفاظت از حقوق مالکیت معنوی.

پس از حکم در عربستان ماموریت به سازمان تجارت جهانی با صدور یک بیانیه مطبوعاتی حاوی غلط اظهارات مربوط به این مورد است. انتشار ویژه وارد سازمان تجارت جهانی لوگو در بالای سند نشان دهنده آن بود که یک مقام رسمی در سازمان تجارت جهانی انتقال و ادعا کرد که تجارت جهانی بدن حمایت کرده و اقدامات انجام شده توسط ریاض بر این اساس آنها گرفته شده برای محافظت از امنیت عربستان منافع.

در نظر پخش در الجزیره در ژوئن 29, Rockwell گفت: سازمان تجارت جهانی است خنثی بدن و آرم خود را مجاز به استفاده می شود به “تایید یک موقعیت”.

“اگر وجود دارد یک نمونه که در آن کسی است که با استفاده از لوگوی ما در راه است که ممکن است حاکی از وجود یک موقعیت گرفته توسط دبیرخانه پس ما باید مسئولیت برای اطلاع رسانی به این عضو از لوگوی ما سیاست” راکول گفت.

“آرم و نه برای استفاده در هر نوع راه برای حمایت از یک موقعیت و یا برای یک محصول و یا هر چیزی که از طبیعت.”

پس از Rockwell مصاحبه پخش شد دولت عربستان سعودی ارتباطات دفتر حساب توییتر حذف پست نشان از آزادی مطبوعات از رسانه های اجتماعی پلت فرم.

در الجزیره مصاحبه راکول نیز توضیح داد: یافته های اخیر بوده ،

“این [سازمان تجارت جهانی حاکم] یافت که beoutQ تا به حال شده است با استفاده از پخش و انتقال بدون اجازه از beIN و پخش در سراسر عربستان سعودی” راکول گفت.

“آنچه [پنل] یافت می شود نیز این است که عربستان سیستم را ارائه نمی دهد آنها را به دلیل فرایند تحت قانون. آنها وکیل و آنها قادر به آوردن یک روند قضایی علیه beoutQ.”

سازمان تجارت جهانی قضاوت نیز گفت: عربستان مقامات دولتی و اشخاص از جمله سعود القحطانی با انتقاد از عربستان شاهزاده محمد بن سلمان (MBS) علنا ترویج beoutQ از جمله با توییت رسمی.

قطر شبکه ورزشی beIN گروه رسانه ای که دارای حقوق انحصاری پخش مسابقات بین المللی در خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) و بخش هایی از اروپا به مدت طولانی ادعا beoutQ سرقت سیگنال خود را و پخش آن را به عنوان خود را.

BeoutQ شروع پخش پس از عربستان سعودی امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) بحرین و مصر قطع تمام روابط با قطر و تحمیل یک زمین دریا و هوا محاصره برابر آن در ماه ژوئن 2017. چهار کشور متهم قطر از “حمایت از تروریسم” و دخالت در کشورهای همسایه در امور. قطر این ادعا را رد کرده.

مدت کوتاهی پس از محاصره به اجرا گذاشته شد همه beIN Sports channels ممنوع شد در blockading ملت ها و تجهیزات خود مصادره شد در عربستان سعودی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول