جهان در آستانه coronavirus همه گیر’: همه آخرین به روز رسانی

Coronavirus در حال گسترش است به سرعت بیشتر در اروپا و خاورمیانه و دیگر نقاط جهان از چین که در آن ویروس های دولتی در مرکز شهر ووهان در پایان سال گذشته است.

تعداد coronavirus عفونت در داخل چین بود که برای اولین بار پیشی تازه موارد در جای دیگر در روز چهارشنبه با ایتالیا ایران و کره جنوبی در حال ظهور به عنوان نقاط جدید برای COVID-19.

بیشتر:

این بیماری نیز شناسایی شده برای اولین بار در برزیل, پاکستان, سوئد, نروژ, یونان, رومانی و الجزایر است. در ایالات متحده, که در آن مقامات بهداشتی در برخورد با 59 موارد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آرامش و نگرانی است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, فوریه 27

جهان در آستانه coronavirus همه گیر استرالیا موریسون می گوید:

وجود هر نشانه ای جهان است گریبانگیر توسط یک بیماری همه گیر از coronavirus نخست وزیر اسکات موریسون هشدار داد که استرالیا لگد کردن اقدامات اضطراری برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“توصیه های ما را دریافت کرده اند امروز…وجود دارد که هر نشانه ای که جهان به زودی وارد یک بیماری همه گیر در فاز coronavirus” موریسون گفته تلویزیونی کنفرانس خبری در کانبرا پایتخت.

“به عنوان یک نتیجه ما توافق کرده اند که امروز و در آغاز…coronavirus emergency response plan,” او اضافه شده است.

استرالیا را گسترش ممنوعیت سفر اتباع خارجی در ورود از چین حداقل یک هفته دیگر موریسون گفت: اگر چه وجود دارد که در عین حال بدون نیاز به جلوگیری از تجمع جرم.

چین شهر ارائه می دهد $1,400 پاداش به ویروس بیمارانی که گزارش به مقامات

فرودگاه کیانجیانگ شهر حدود یک میلیون نفر در چین هوبئی استان پرداخت خواهد شد ساکنان آنجا که از 10 ، 000 یوان ($1,425.96) اگر آنها فعالانه گزارش علائم این بیماری است و آن را تایید کرد و پس از تست.

این شهر واقع شده است و حدود 150 کیلومتری (90 مایل) از استان ووهان است و تا کنون گزارش شده و در مجموع 197 موارد است.

هوبئی گزارش شده بیش از 65,000 موارد و بیش از 2600 مرگ و میر.

هند سرسختانه اتباع خارجی و شهروندان از ووهان

یک تخلیه پرواز حمل 76 شهروندان هند و همچنین تعدادی از اتباع خارجی از ووهان وارد در هند در روز پنج شنبه.

آن را قبل از آن کاهش یافته تجهیزات پزشکی در شهرستان که در آن شیوع سرچشمه در پایان سال گذشته است.

چین به بررسی انتشار کوروناویروس آلوده به اهل بیت در هوبئی

چین فرستاده است یک تیم تحقیق به ووهان پس از گزارش که از زندان منتشر آلوده زندانی که پس از آن موفق به سفر به پکن.

یک تیم به رهبری توسط وزارت دادگستری ، دیوان عالی کشور و وزارت امنیت عمومی خواهد شد نگاه به حادثه, مرکزی سیاسی و حقوقی کمیسیون امور حزب کمونیست چین گفت: در انتشار اخبار در روز پنج شنبه.

گزارش های رسانه ها گفت: آلوده اهل بیت منتشر شد از یک ووهان زنان زندان پس از اتمام حکم او. اعضای خانواده و سپس او را سوار به پکن.

این گزارش باعث داد و بیداد, در رسانه های اجتماعی به عنوان مردم پرسید که چگونه او می تواند فرار از مهر و موم کردن شهر است.

تایوان افزایش اپیدمی پاسخ سطح به بالاترین سطح در میان ویروس نگرانی

تایوان در روز پنج شنبه مطرح شده در آن پاسخ اپیدمی سطح به بالاترین, رسمی, رسانه, گزارش, دلیل افزایش نگرانی از شیوع کروناویروس.

تایوان خبرگزاری مرکزی گفت: برتر Su Tseng-چانگ اعلام کرد این تصمیم در جلسه کابینه در روز پنج شنبه با استناد به موارد پراکنده از جامعه انتقال در این جزیره است.

تایوان وارد شده 32 مورد از coronavirus و یک مرگ است و تا حد زیادی به حالت تعلیق سفر و گردشگری, لینک, با, چین برای جلوگیری از گسترش آن.

زن ژاپنی را تایید کرد با کروناویروس برای زمان 2

یک زن کار به عنوان یک تور-راهنمای اتوبوس در ژاپن آزمایش مثبت برای coronavirus برای بار دوم اوزاکا را استانی دولت در روز چهارشنبه گفت: این فرد برای اولین بار در کشور به انجام این کار در حال رشد در میان نگرانی ها در مورد گسترش عفونت است.

دوم تست مثبت می آید که تعداد موارد تایید شده در ژاپن افزایش یافت و به 186 روز از حدود 170 روز قبل از.

جدید ما coronavirus مورد ممکن 1st از منشا ناشناخته

جدید کروناویروس مورد در کالیفرنیا می تواند برای اولین بار در ایالات متحده با هیچ ارتباط شناخته شده به خارج از کشور سفر و یا دیگر مورد شناخته شده است و ممکن است نشانه این ویروس در حال گسترش است در یک جامعه در داخل کشور مقامات بهداشت گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش مورد در روز چهارشنبه.

کالیفرنیا مقامات گفت: این فرد ساکن Solano County, در شمال سان فرانسیسکو و مراقبت های پزشکی در Sacramento County است. آنها را بلافاصله انتشار هر گونه اطلاعات دیگر.

کره جنوبی گزارش 13th مرگ از coronavirus

شهردار Daegu این شهر در مرکز کره جنوبی شیوع کروناویروس گفت: 13th فرد مرده بود از عفونت در روز پنج شنبه. این رقم نه تایید شده توسط KCDC.

کره جنوبی گزارش 334 اضافی coronavirus موارد بلند کردن مجموع به 1,595

کره جنوبی گزارش داد 334 موارد اضافی جدید کروناویروس در روز پنج شنبه افزایش تعداد شمارش به 1,595 کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت.

این رقم بزرگترین گزارش موارد اضافی در این کشور پس از آن اولین مورد تایید شده در ژانویه 20.

South Korea

عمده خرید خیابان در تعجب مانده است تقریبا خالی از سکنه به عنوان یک نتیجه از گسترش coronavirus در کره جنوبی [Yonhap از طریق سازمان حفاظت محیط زیست]

جدید موارد 307 بودند که در جنوب شرقی شهر Daegu که در آن یک کلیسا بود که در مرکز شیوع واقع شده است KCDC بیانیه ای گفت:.

چین گزارش 433 جدید کروناویروس موارد مرگ و میر 29

سرزمین اصلی چین گزارش 433 مورد جدید از عفونت کروناویروس در فوریه 26, ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز پنج شنبه از 406 در روز قبل.

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین در حال حاضر رسیده 78,497 بهداشت اقتدار گفت.

تعداد مرگ و میر بود در 29, پایین ترین نرخ روزانه پس از 28 ژانویه و پایین از 52 روز قبل. در مجموع 2,744 مردم در حال حاضر مرده به عنوان یک نتیجه از وقوع.

هوبئی مرکزی در چین استان در کانون شیوع گزارش شده 409 موارد جدید و 26 مرگ و میر در روز چهارشنبه. پکن و استان هیلونگجیانگ و هنان شد محل سه تن دیگر از مرگ و میر.

آمریکا و کره جنوبی به تعویق انداختن مشترک تمرینات بیش ویروس

آمریکا و کره جنوبی به تعویق افتاد برنامه ریزی تمرینات نظامی مشترک به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

این تصمیم به تاخیر در آموزش ساخته شده بود پس از سئول اعلام کرد بالاترین “شدید” هشدار سطح بیش از این ویروس در ترکیب نیروهای فرماندهی اضافه کرد: به تعویق افتادن بود “تا اطلاع ثانوی”.

ایالات متحده 28,500 نیروهای نظامی در کره جنوبی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما بسیار آماده ” برای ویروس; پنس منجر به پاسخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در روز چهارشنبه که با ما بود “بسیار بسیار آماده” برای coronavirus قرار داده و معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول نظارت بر این کشور پاسخ.

تهمت نیز به دنبال به حداقل رساندن ترس از گسترش عفونت به طور گسترده ای در سراسر آمریکا گفت: “من فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر”.

Coronavirus Trump

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اطمینان آمریکایی ها بیش از این گسترش coronavirus در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه [Carlos Barria/رویترز]

او گفت: آمریکا ممکن است مجبور به محدود کردن سفر به ایتالیا و کره جنوبی و کشورهای دیگر به عنوان یک نتیجه از شیوع اما در حال حاضر زمان مناسب نیست.

مقامات بهداشتی در کاخ سفید در کنفرانس خبری گفت: آمریکایی ها باید آماده برای آنچه که می تواند تبدیل به یک شیوع گسترده تر نیاز به چنین مرحله به تعطیلی مدارس.

“ما مهاجم مهار استراتژی در اینجا در ایالات متحده کار کرده است و مسئول سطوح پایین از موارد ما تا کنون. اما ما انتظار بیشتر موارد گفت:” دکتر آنه Schuchat از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

شانگهای تلاش برای پیدا کردن افرادی که عبور coronavirus بیمار از ایران

شانگهای اقدام به سعی و شناسایی افرادی که در تماس با یک coronavirus بیمار که در این شهرستان وارد شده از ایران به دولت محلی گفت.

بیمار که شناسایی تشخیص داده شد در فرودگاه ژونگوی یک شهرستان در شمال غربی منطقه Ningxia, برخی از 2000 متر (1,240 مایل) در چهار شنبه.

مقامات در فرودگاه ژونگوی گفت: بیمار وارد شانگهای در فوریه 20 بعد از پرواز از ایران از طریق مسکو. بیمار پس از آن سفر به فرودگاه ژونگوی از طریق شهر لانژو با قطار.

China virus

بیشتر موارد جدیدی از کروناویروس گزارش خارج از چین از کشور, که در آن شیوع اول شروع در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته. این شهر باقی مانده است مهر و موم کردن [چین روزانه از طریق رادیو فردا]

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آماده برای coronavirus پاسخ در مقیاس بسیار بزرگتر’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما آماده شد به تشدید پاسخ به این رمان coronavirus در “مقیاس بسیار بزرگتر” باید پاتوژن در ادامه به گسترش است.

“ما برنامه ریزی برای یک مقیاس بسیار بزرگتر باید ما نیاز داریم که” او گفت:.

“ما باید بیمارستان ها در ایالات متحده است که اتاق در دسترس است و آنها در حال ساخت قرنطینه در مناطق که در آن شما می توانید نگه داشتن مردم با خیال راحت.”

پرسید: اگر ما تا به حال افزایش ذخایر خود از تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و لباسهای او گفت: “ما دستور داد مقدار زیادی از آن را فقط در مورد ما به آن نیاز دارند.”

صندوق بین المللی پول, بانک جهانی در نظر بگیرید ‘مجازی’ بهار جلسات به عنوان ویروس گسترش می یابد

نگرانی های رو به رشد در داخل صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در مورد گسترش جدید coronavirus را وادار موسسات در نظر گرفتن پوسته پوسته شدن پشت خود بهار جلسات در ماه آوریل و یا نگه داشتن آنها را با تلفنی از افراد آشنا با بحث و گفتگو کرد.

موسسات’ مارس 17-19 بهار جلسات برنامه ریزی شده به برخی از 10,000 مقامات دولتی و روزنامه نگاران در کسب و کار مردم و نمایندگان جامعه مدنی از سراسر جهان به یک بسته بندی دو-بلوک منطقه مرکزی واشنگتن, DC.

عربستان سعودی تعلیق ورود برای حجاج

عربستان سعودی به طور موقت به حالت تعلیق ویزا برای اسلامی زیارت و بازدید Al-مسجد یک-Nabawy در مدینه وزارت امور خارجه اعلام کرد در توییتر.

پادشاهی نیز به حالت تعلیق در ورود به عربستان سعودی برای هر کسی که با ویزای گردشگری از کشورهای که در آن coronavirus یک تهدید است. وزارت امور خارجه نیز به نام شهروندان به سفر به کشورهایی که جدید کروناویروس در حال گسترش است.

جزئیات به روز رسانی پنج شنبه, مارس 26 اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>