زنان شکایت 4 ایندیاناپولیس افسران ادعا نیروی بیش از حد

دو زن را به ثبت یک نیروی بیش از حد در طرح دعوی در دادگاه در برابر چهار unnamed Indianapolis, افسران پلیس پس از فیلم نشان داد که ماموران با استفاده از باطوم و فلفل توپ به زانو در آوردن زنان در تظاهرات ماه گذشته بیش از مرگ جورج فلوید

ایندیاناپولیس — دو زن را به ثبت یک نیروی بیش از حد در طرح دعوی در دادگاه در برابر چهار Indianapolis, افسران پلیس پس از ویدئو منتشر شد از افسران با استفاده از باطوم و فلفل توپ به زانو در آوردن زنان در تظاهرات ماه گذشته بیش از مرگ جورج فلوید.

Ivoré وستفیلد و راشل هاردینگ هر دو Marion County واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال روز جمعه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوب ایندیانا است. سه Indianapolis, Metropolitan Police Department افسران و یک گروهبان — همه با نام “جان کند” — ذکر شده است به عنوان متهم. نام افسران درگیر در این حادثه را منتشر نکرده اند.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه زنان هستند به دنبال خسارت, هزینه های وکیل و هزینه های دادخواهی.

وستفیلد و هاردینگ گرفته شده بودند را بازداشت و در مدت کوتاهی قبل از 9 بعد از ظهر روز 31 مه در مرکز شهر ایندیاناپولیس. طرح دعوی در دادگاه می گوید که هاردینگ و وستفیلد شد با نزدیک شدن به نقض مقررات منع رفت و آمد, اما آنها همچنان منفعل و همکاری با افسران.

تصویری از دستگیری های ثبت شده توسط آرزو-تلویزیون نشان می دهد, Westfield, که سیاه و سفید است, برگزار می شود, از پشت توسط یک مرد سفید افسر فرار خود را درک و پس از آن که احاطه شده توسط چند تن دیگر از افسران. وجود دارد قابل شنیدن میآید و چندین ابر اسپری نزدیکی Westfield که طرح دعوی در دادگاه ادعا شد ناشی از منفجر فلفل توپ. دو افسر زده او را با باتوم و تا زمانی که او به زمین افتاد و او پس از آن دوخته صورت یک باتون در پشت گردن او.

هاردینگ که سفید است می تواند دیده می شود و شنیده می شود در این ویدئو فریاد “چرا او ؟ چرا او؟” یکی دیگر از افسر سپس با عجله هاردینگ و محکم او را به زمین که در آن ماموران او را تسخیر کرده.

افسران توصیه می شود شارژ هاردینگ با نقض مقررات منع رفت و آمد سفارش بزه با توجه به طرح دعوی در دادگاه. آنها همچنین توصیه می شود شارژ وستفیلد با جنایت باتری علیه امنیت عمومی, رسمی, مقاومت در برابر اجرای قانون و تخطی از قانون تخطی از مقررات منع رفت و آمد سفارش.

در این دادخواست آمده است که ماریون دادستان کاهش یافته است به پرونده اتهامات علیه دو زن است.

اداره پلیس کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

رئیس پلیس Randal تیلور گفت: ژوئن 5 که به عنوان بخشی از بخش تحقیقات به ماموران اقدامات آن شد که به دنبال در چگونه آنها آموزش دیده برای پاسخ به گرم تظاهرات عمومی. او گفت: ماموران درگیر شده بود reassigned به پشتیبانی از وظایف و هیچ ارتباطی با مردم در انتظار نتیجه بررسی است.

تیلور گفت: مسئولان به دنبال این بودیم که آیا ماموران انجام شد “معقول” است و اقدامات او را دیدم در این ویدئو بودند نگران کننده است.

کیسی اسمیت یک عضو سپاه برای آسوشیتد پرس/گزارش خانه ملت امریکا, اخبار ابتکار. گزارش برای امریکا غیر انتفاعی خدمات ملی برنامه ای است که روزنامه نگاران محلی در اتاق های خبر به گزارش undercovered مسائل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>