زنان خرد شده به مرگ در سریلانکا رم برای $8 جزوه

سه زنان زیر پا گذاشته شده است به مرگ در رم برای 8 دلار پول نقد جزوه در سریلانکا کلمبو پایتخت در حال رشد در میان ناامیدی در میان سریلانکا در تلاش برای پایان می رسد دیدار در طول یک coronavirus مستند است که شکست اقتصاد است.

برخی از 1000 نفر در صف خارج یک تاجر انبار به صورت سالانه خود جزوه در ایام روزه داری ماه رمضان, محلی عضو مجلس Mujibur رحمان گفت: در روز پنج شنبه.

بیشتر:

وجود دارد عجله برای 1500 روپیه هدیه – در مورد همان مقدار به عنوان یک کارگر روزانه دستمزد – زمانی که دروازه باز شد, او گفت:.

“برخی از افراد در تلاش برای شکستن صف و وارد” رحمان گفت: AFP news agency. “این زمانی است که زنان در بالای صف افتاد و پایمال شد به مرگ است.”

نه دیگران به طور جدی صدمه دیده در رم گرفته و به بیمارستان, او گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد بیشتر از حد معمول جمعیت در طول این رویداد را سال است که در حال وقوع برای چند دهه.

“مردم به دست آورده پول برای دو ماه به دلیل ویروس مستند [پس مارس 20],” رحمان گفت.

“مردم ناامید هستند. زمانی که آنها در مورد شنیده های امروز اهدای بیش از یک هزار نفر تبدیل شده است.”

تاجر که نام توسط مقامات و پنج تن از دستیاران او بودند دستگیر و به نقض مستند کلمبو رئیس پلیس Deshabandu Tennakoon به خبرنگاران گفت:.

دولت یارانه نقدی این ماه – از 5000 روپیه ($27) هر یک به 5.14 میلیون خانواده زیر خط فقر زندگی می – همچنین موجب هرج و مرج در روستاها.

کلمبو و همسایه در منطقه هستند و تحت مستند اگر چه برخی از coronavirus محدودیت برداشته شده است در بخش دیگر از سری لانکا.

این کشور ثبت کرده است 1,045 عفونت از جمله نه مرگ و میر تا کنون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>