زن سخنرانی دراز وشدیداللحن برای امتناع از پوشیدن ماسک در معامله گر جو می رود ویروسی

“داشتن یک ماسک امروز فقط احمقانه” گفت: یکی از مشتری.

به عنوان رهبران دولت و مقامات سراسر کشور در ادامه به اصرار مردم به پوشیدن ماسک های صورت گرفته بیش از آخر هفته از یک زن در جریان یک سخنرانی دراز وشدیداللحن پس از امتناع از پوشیدن ماسک در یک فروشگاه مواد غذایی رفته ویروسی.

حادثه فیلم برداری توسط تماشاگران در تاریخ 26 ژوئن در یک معامله گر جو در شمال هالیوود کالیفرنیا نشان می دهد یک زن فریاد در کارکنان و پرتاب او سبد خرید پس از اینکه از او خواسته به قرار دادن ماسک در حالی که در داخل فروشگاه.

“من یک مشکل در تنفس! دکتر من به من اجازه نمی ماسک می پوشند!” زن در این ویدئو گفت. “هر کس آزار من به پوشیدن ماسک شما بچه ها در حال نقض قوانین فدرال! دریافت که در دوربین!”

زن گفت: ABC ایستگاه KABC-تلویزیون که او تا به حال بدست اجازه از مدیر در دریاچه Toluca فروشگاه به maskless اما به طور تصادفی رفت و به اشتباه محل در شمال هالیوود که در آن او گفت که او نیز اجازه. او ادعا می کند این حادثه آغاز شد در حالی که او خرید.

“حق دور او شروع به استفاده از فحاشی به من و من هر چه طبیعی انسان یک کاری را انجام دهد اگر او مورد آزار و اذیت توسط مرد نمی دانستند اگر او یک مرد دیوانه” گفت: کاری که خواسته ایستگاه به استفاده از نام او. “بنابراین من شروع به فریاد در دفاع از خود.”

زن کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات در مورد وضعیت پزشکی است. معامله گر جو هنوز برای اظهار نظر در مورد این حادثه است.

در اوایل این ماه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ساخته شده با پوشیدن ماسک در عمومی اجباری در میان COVID-19 همه گیر اما دولت در بخش بهداشت و درمان معاف هر کسی که “با یک وضعیت پزشکی, بهداشت روان, بیماری و یا ناتوانی است که مانع از پوشیدن چهره و پوشش.”

در لس آنجلس که در آن حادثه صورت گرفت, شهرستان, وزارت بهداشت خود را به روز راهنمایی برای پارچه پوشش صورت در ژوئن 26 و اشاره کرد: “افرادی که معاف از پوشیدن چهره و پوشش با توجه به وضعیت پزشکی و کسانی که شاغل در شغل مربوط به تماس منظم با دیگران می پوشند باید یک جایگزین مانند یک سپر صورت با پارچه مزین کردن در لبه پایین.”

شهر و شهرستان رهنمودهای کنار معامله گر جو همچنین اعلام کرد در شروع این بیماری همه گیر است که آنها “مشتریان را تشویق به پوشیدن ماسک یا پوشش در حالی که خرید در تمام فروشگاه های ما.”

در ایالات متحده 18 متحده نیاز به ماسک در حالی که 32 را هیچ از این دستور.

با وجود این زن ادعا می کنند از یک تنفس مشکل بودن دلیل او با پوشیدن یک ماسک در وهله اول میلیون ها نفر که مشاهده آنلاین ویدئو باید خجالت او را برای آنچه که آنها به عنوان خودخواهانه رفتار عمومی.

“داشتن یک ماسک امروز فقط احمقانه” معامله گر جو مشتری Nate Geez گفت KABC. “با توجه به تمام شیوع بیماری است که اتفاق می افتد در کشورهای دیگر و دوباره صعودی موارد در خود ما و دولت ما لازم نیست برای رفتن به عقب.”

“من آسم” جسیکا گفت: Govea یک معامله گر جو مشتری است. “و من با پوشیدن ماسک من. بار وجود دارد که من احساس می کنم که من نمی توانم نفس بکشم اما اگر من در خارج وجود دارد خرید من باید آن را می پوشند به خاطر دیگران و به خاطر سلامتی من.”

تنها افرادی که نباید با پوشیدن ماسک در حال کودکان زیر سن 2 مردم با زجر تنفسی در افرادی که ناخودآگاه به گفته دکتر جنیفر اشتون, ABC News’ رئیس پزشکی خبرنگار و یک هیئت مدیره گواهی OBGYN.

“در کل اگر تنفس خود بیماری است که به خوبی به اندازه کافی به اجازه فریاد و یا در حال خارج بدون اکسیژن شما می توانید یک ماسک پزشکی” اشتون روز دوشنبه گفت: در “صبح به خیر آمریکا”.

اشتون همچنین توضیح داد که در آخرین تحقیقات جدید نشان می دهد که پوشیدن ماسک نیز ممکن است به محافظت از ماسک پوشنده و همچنین دیگران. پژوهش منتشر شده در مجله پزشکی لانست و به تازگی مورد بحث توسط دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

“در ژانویه فوریه و اوایل ماه مارس به این دلیل است که CDC و مقامات پزشکی, خودم, شامل, [نمی شد توصیه که وضع عمومی پوشیدن ماسک است چرا که خارج از محیط بیمارستان وجود دارد واقعا هیچ اطلاعات به آن را نشان می دهد می تواند محافظت از فرد با پوشیدن آن و ما با قرار دادن ماسک بر روی افراد بیمار در بیمارستان, تنظیمات,” او گفت:. “هنگامی که CDC تجدید نظر شده است که از آنجا که ما متوجه است که بسیاری از مردم با آلوده COVID-19 نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند بنابراین این فرض است که همه ما ممکن است بیمار است.”

“آنچه دکتر Birx با اشاره به اطلاعات جدید در مجله لانست منتشر شده است که نشان می دهد که پوشیدن ماسک در خارج از محیط بیمارستان در واقع ممکن است به محافظت از پوشنده لباس و همچنین, بنابراین دو دلیل به ماسک گفت: اشتون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>