زن دارای مظنون چاقو زدن مرگبار در نقطه تفنگ در میشیگان

یک مرد ۸۵ ساله در داخل یک سوپرمارکت جنوب میشیگان با ضربات چاقو کشته شده است، اما مهاجم او نتوانست فرار کند زیرا زنی که شاهد این حمله بود تا رسیدن پلیس او را با شلیک گلوله نگه داشت

به به اشتراک گذاری به

آدریان، میچ- یک مرد 85 ساله در داخل یک سوپرمارکت جنوب میشیگان با ضربات چاقو کشته شد، اما مهاجمش نتوانست فرار کند چون یک شاهد او را با شلیک گلوله نگه داشت تا اینکه پلیس رسید.

به گزارش دیلی تلگرام آدریان، قربانی بعد از ظهر چهارشنبه چندین بار در یک فروشگاه میجر در آدریان به سر و گردن چاقو خورد. او در محل حادثه درگذشت.

وینسنت امریک رئیس پلیس آدریان گفت زنی با تفنگ دستی به مظنون ۲۹ ساله دستور داد به زمین بزند و او را در آنجا نگه داشت تا اینکه ماموران او را تحت بازداشت قرار دادند. امريک گفت که اون زن مجوز پيستول پنهان شده داره

چاقويي که معتقد بود توي چاقو زدن استفاده ميشه توي قفسه فروشگاه پيدا شده قربانی و مهاجم جداگانه وارد فروشگاه شدند و ظاهرا ً یکدیگر را نمی شناسند.

لورنس ون آلستین سوم معاون رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه گفت: تحقیقات در مورد انگیزه این جنایت و همچنین حوادث منتهی به این رویداد هنوز در دست بررسی است.

آلاریک گواجاردو از آدریان به قتل و جرایم دیگر متهم شد. بلافاصله معلوم نشد که وکیلی دارد که بتواند اظهار نظر کند یا نه.

اغتشاش در فروشگاه توجه برخی از خریداران را به خود جلب کرد که شاهد این حمله نبودند. آدریان در حدود ۷۰ مایل (۱۱۰ کیلومتری) جنوب غربی دیترویت است.

بکی پرز که با شوهرش رودی بود می گوید: «ما در صف قرار می گرفتیم و شنیدیم که مردم از پشت فروشگاه شروع به جیغ زدن می کنند.» “سپس، من می بینم که برخی از کارکنان شروع به دویدن و سپس من می بینم که مردم در حال اجرا از پشت. جیغ می کشیدند و از در جلویی بیرون می دویدن.»

“کد 50” بیش از سیستم PA فروشگاه اعلام شد و کارکنان را می توان در حال اجرا در جهت اغتشاش دیده می شود ، او گفت.

به گزارش این روزنامه، سخنگوی میجر بلافاصله برای اظهار نظر در دسترس نبود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>