زن تولد می دهد در تگزاس زندان نگهبانان غافل

مقامات می گویند یک زن در تگزاس زندان تعجب اصلاحات افسران این ماه با تولد یک کودک در سلول های خود را بدون دانش خود را

DALLAS — یک زن موفق به رفتن به کار و به هنگام تولد به تنهایی در تگزاس زندان همراه بدون هر گونه اصلاحات افسران توجه تا پس از او تا به حال تحویل فرزند یک کلانتر گفت: پنج شنبه.

این زن تا به حال این کودک در فورت ورث از سلول زندان در مارس 17 با توجه به Tarrant County Sheriff دفتر سخنگوی سرهنگ جنیفر Gabbert.

زن “را بلافاصله فاش تولد اما کودک بود به زودی کشف شده توسط یک اصلاحات افسر” و هر دو گرفته شد به یک بیمارستان Gabbert گفت. او نمی تواند بلافاصله ارائه اطلاعات در مورد سلامت مادر و کودک است.

زندان کارکنان می دانستم که این زن باردار بود و شده بود چک کردن در به طور منظم Gabbert گفت: بدون تعیین فرکانس از کسانی که چک و یا اینکه آیا آنها می دانستند که او تاریخ به علت.

او کاهش یافته است به شناسایی و نمی خواهد پاسخ به چند سوال در مورد تولد از جمله چگونه زن می تواند رفته اند به کار و تحویل یک کودک بدون آن که به سپاه پاسداران’ توجه است. زندان کارکنان نمی دانم چه مدت این کار به طول انجامید “با توجه به این مادر آگاه نیست اصلاحات کارکنان قریب الوقوع تولد” Gabbert گفت.

کلانتر امور داخلی بخش تحقیق در مورد تولد اما وجود دارد هیچ نشانه ای از تخلف توسط زندان کارکنان Gabbert گفت.

مادر برگزار شده است در زندان بدون اوراق قرضه از ماه ژانویه به اتهام آزار اعضای خانواده و مجروح شدن یک کودک و سالمند یا معلول فرد Gabbert گفت. تحویل اولین گزارش Forth Worth Star-Telegram.

زندان شده است مبارزه با شیوع کروناویروس جدید در میان زندانیان و کارکنان. فورت ورث پلیس اشتباه در برابر دستگیری کسانی که متهم به برخی از جزئی جنایت برای جلوگیری از گسترش این ویروس به زندانیان جدید.

کودک متولد شد و چند روز قبل از بازرسان دولتی مطلع Tarrant County Jail کارکنان که آنها در ملاقات با استانداردهای حداقل برای چک کردن برخی از زندانیان با توجه به برندن چوب, مدیر اجرایی تگزاس کمیسیون در زندان استاندارد.

به زندان فرستاده شد اطلاع از عدم رعایت on May 21 بعد از بازرسان یافت کارکنان دیر شد برای بررسی در یک زندانی که فوت بر اثر خودکشی Gabbert گفت. “ما این را بسیار جدی و تحقیقات داخلی در حال انجام است,” او گفت:.

به زندان فرستاده شده برنامه ای برای اصلاح این موضوع و پاسخ-گواهی شش روز بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>