زن برادر OK بعد از لاک پشت حملات پنجره ماشین

گرجستان و برادر بودند و نه به طور جدی صدمه دیده پس از یک لاک پشت راه اندازی از طریق هوا و تسلیم شد و به شیشه جلو خودرو آنها در

ساوانا, Ga. — گرجستان و برادر بودند و نه به طور جدی صدمه دیده پس از یک لاک پشت راه اندازی از طریق هوا و تسلیم شد و به شیشه جلو خودرو بودند.

Latonya شوخی گفت WSAV-تلویزیون او رانندگی در ساوانا این ماه هنگامی که او را دیدم یک شی که شبیه یک آجر به سرعت نزدیک شدن به ماشین خود را.

شوخی شروع به کم کردن سرعت به عنوان خزنده شکست به شیشه بود و سمت چپ حلق آویز در نیمه راه و نیمه راه از پنجره به حساب. شوخی برادر کوین اعطا شد و در صندلی مسافر و محافظ چهره خود را به عنوان حیوان برخورد با شیشه جلو و فرستاده ذرات شیشه ای پرواز به سوی او.

او مانده بود تنها با کاهش های کوچک او گفت: ایستگاه.

پاسخ Chatham County افسران پلیس به نام ماشین را به یدک کشیده و از صحنه و افسران کشیده حیوانات از شیشه جلو اتومبیل. لاک پشت گرفته بود به حیوانات ساوانا بیمارستان برای درمان آن بعد از درگذشت آن صدمات اخبار خروجی گزارش شده است.

شوخی گفت که او فکر می کند یک ماشین در مقابل او ممکن است آمار لاک پشت اولین ارسال این پرواز به وسیله نقلیه خود را.

“حتی افسر پلیس گفت: در صورتی که شیشه ای نیست به عنوان ضخامت به عنوان آن بود و من آهسته راه من که من دیدم هدف آینده این امر بوده است فاجعه,” شوخی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>