زن 72, gored چندین بار توسط گاومیش کوهان دار امریکایی پس از گرفتن بیش از حد نزدیک عکس گرفتن

زن رو در عرض 10 پا از حیوانات چندین بار قبل از حمله.

72 سال بود gored چندین بار توسط یک گاومیش کوهان دار امریکایی در پارک ملی یلوستون پس از تلاش برای به دست آوردن یک تصویر از حیوانات است.

حادثه رخ داده در شب 25 ژوئن در زن در اردوگاه پل خلیج اردوگاه در پارک ملی یلوستون هنگامی که زن از کالیفرنیا که در حال حاضر باقی می ماند ناشناس با نزدیک شدن ظرف 10 پا از گاومیش کوهان دار امریکایی چندین بار در حالی که تلاش برای گرفتن یک عکس از آن است.

“مجموعه ای از حوادث که منجر به گورینگ نشان می دهد گاومیش کوهان دار امریکایی تهدید به حال بارها و بارها با نزدیک شدن به ظرف 10 فوت گفت:” یلو ارشد گاومیش کوهان دار امریکایی زیست شناس کریس Geremia. “گاومیش کوهان دار امریکایی حیوانات وحشی هستند که در پاسخ به تهدیدات با نمایش رفتارهای تهاجمی مانند pawing زمین خرناس ببنج سر خود را bellowing و بالا بردن دم خود را. اگر آن را ندارد, تهدید (در این مثال آن بود که یک فرد) حرکت به دور یک تهدید گاومیش کوهان دار امریکایی اتهام ممکن است. به امن در اطراف گاومیش کوهان دار امریکایی, اقامت حداقل 25 متری دور, حرکت, دور اگر آنها رویکرد و فرار و یا پیدا کردن پوشش اگر آنها را به اتهام.”

پارک رنجرز به صحنه نامیده می شدند و بلافاصله اداره کمک های اولیه در گورینگ قربانی که دچار زخم های متعدد در این حمله.

72 سال بود و پس از آن گرفته شده به آیداهو شرقی مرکز پزشکی منطقه ای توسط هلیکوپتر که در آن او موفق به دریافت بیشتر درمان. او وضعیت کنونی اعلام نشده و این حادثه همچنان در دست بررسی در این زمان.

“حیات وحش در پارک ملی یلو استون در حال وحشی” مقامات از یلو اعلام کرد, در بیانیه ای. “هنگامی که یک حیوان در نزدیکی یک اردوگاه دنباله مرور پارکینگ و یا در توسعه منطقه به آن فضا است. اقامت بیش از 25 متری (23 متر) به دور از تمام حیوانات بزرگ – گاومیش کوهان دار امریکایی, گوزن و گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی, گوزن, گوزن شمالی و شغالها و حداقل 100 متری (91 متر) به دور از خرس و گرگ. اگر نیاز بود به نوبه خود در اطراف و به راه دیگر برای جلوگیری از برقراری ارتباط با حیوانات وحشی در نزدیکی.

فقط در هفته گذشته 37 ساله زن از کلمبیا پایدار یک آسیب دیدگی جزئی از یک خرس خاکستری در حالی که پیاده روی در پری سقوط دنباله دار در نزدیکی وفادار قدیمی هنگامی که او مواجه می شوند دو خرس گریزلی در محدوده نزدیک.

با توجه به پارک ملی یلوستون زن خرس زدم به دختر و خراشیده قربانی در ران و صورت پس از سقوط به زمین قبل از او قادر به استفاده از خرس اسپری برای دفع حیوانات ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>