با صحنه های تاریک با توجه به coronavirus تئاتر می رود آنلاین

عمل یکی از جدید عادی و در حال حاضر تئاتر به شدت رنج می برد.

نگاهی به بازی پرسپولیس سنگ ، بر اساس داستان واقعی از اولین بازی لیگ بزرگ بیس بال حرفه ای, نشان می دهد باز در سان فرانسیسکو آمریکا هنرستان تئاتر در مارس 11.

بیشتر:

ساعت بعد کالیفرنیا اجرا اقدامات جدید برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus و فقط می خواهم که مرحله رفت و تیره.

“آن بوده است ویرانگر” گفت: پم مک کینون که به کارگردانی تونی سنگ و همچنین در خدمت به عنوان مدیر هنری برای آمریکا هنرستان تئاتر است.

“که این جشن لحظه پس از شما می دانید, با تمرین این گروه از بازیگران کار با این طراحان و وارد شدن به شب افتتاحیه … و پس از آن متوجه “من آن را در حال حاضر در واقع در اینجا متوقف می شود’ فقط غمگین و دیوانه-ساخت,” او گفت: Al Jazeera.

در حالی که تونی سنگ دیگر نمی خواهد دیده می شود روی صحنه MacKinnon مشغول به کار سخت برای اطمینان از آن می تواند برای حدود دو هفته – مشاهده آنلاین. از طریق مذاکره و بحث با نه اتحادیه همکاران او قادر به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه نیاز به بازی های موجود برای جریان می شود برای کسانی که خرید یک بلیط.

Toni Stone

بازیگران بر روی صحنه در طول یک عملکرد تونی سنگ [حسن نیت ارائه میدهد از آمریکا هنرستان تئاتر]

“در نهایت ما قادر به انتشار به عموم مردم” MacKinnon گفت. “قطعا بسیاری از مردم که در حال حاضر بلیط در زمان استفاده از این و چه آن را به معنای بود و نبود آنها درخواست بازپرداخت. آنها شما می دانید با استفاده از این به عنوان یک راه برای دیدن نشان می دهد. و ما بسیار سپاسگزار برای آن.”

در زمانی که اجتماعی فاصله است و باعث عدم اطمینان برای تئاتر شرکت در سراسر ایالات متحده MacKinnon او می گوید خوشحال است که نشان می دهد او می تواند زنده ماندن برای مدت زمان آنلاین.

“تئاتر در فرد و نوع هنر است. که definitionally چه تئاتر است” MacKinnon گفت. “هر دو ساخت آن و به اشتراک گذاشتن آن در شخص و ما تا به حال بسیار به سرعت محوری به جدا بودن. و خوشبختانه تکنولوژی می تواند ما را با هم و ما واقعا در حال استفاده از آن است.”

MacKinnon بخشی از یک جامعه در حال رشد از نوازندگان و هنرمندان در ما که جسارت به عرصه دیجیتال با کار خود را.

تئاتر سازگار به بار

مدیر صحنه جینا Worsham و نمایشنامه نویس Catya McMullen تلاش برای کشف کردن راه برای نگه داشتن کار در حالی که تحت مستند.

“ما مرتب کردن بر اساس متوجه شد که مانند ما نیستید آتش نشانی, شما می دانید. ما پزشکان ما پرستاران و در واقع کار ما بود به ماندن صفحه اصلی” McMullen به الجزیره. “ما فقط احساس می کردم که ما نیاز به فعال شود و واقعا می خواستم برای فعال جامعه ما است.”

McMullen و Worsham ایجاد خانه نشین پروژه به عنوان یک راه برای به نمایش گذاشتن خلاقیت و مهربانی در برابر اندازه گیری. آنلاین تئاتر ابتکار این ویژگی های جدید کار می کند نوشته شده توسط قرنطینه نویسان و انجام شده توسط پناه بازیگران. بلیط برای مشاهده این قطعات را می توان در خانه محصور وب سایت و تمام درآمد حاصل از رفتن به نفع هیچ بچه ای گرسنه یک کمپین کار برای پایان دادن به دوران کودکی گرسنگی است.

“فقط با خرید یک بلیط فقط با تنظیم شما در حال گرفتن به یک) مرتب کردن بر اساس از پیوستن به ما خانواده تئاتر و ب) شما به کمک به تغذیه کودکان و نوجوانان” McMullen گفت.

Catya McMullen

Catya McMullen یکی از پروژه بنیانگذاران [حسن نیت ارائه میدهد: این خانه نشین پروژه/Daylife]

تا کنون دو نسخه از پروژه را داشته و بیش از $59,000 مطرح شده است. نسخه سوم اجرا خواهد شد از ماه ژوئن 3 تا 7 ژوئن. بازیگران برجسته شامل Thomas Sadoski, Amanda Seyfried (که انجام McMullen کار), Elizabeth Rodriguez, ویلیام جکسون هارپر و بسیاری دیگر.

برای McMullen که تلاش شده است یک مثال از نحوه تئاتر سازگار به بار.

“در قلب خانه نشین ماموریت است که به مردم اجازه می دهد … به احساس کمی کمتر به تنهایی کمی بیشتر متصل در یک زمان که در آن ما از لحاظ فیزیکی قطع” McMullen گفت.

بازیگر Thomas Sadoski خوشحال بود به من قرض بدهید دست به این پروژه است.

“ما در حال تعریف شده توسط ما جمعی از داستان” Sadoski گفت.

“و من فکر می کنم که در زمان بحران به خصوص اما در هر زمان یک هنرمند مسئولیت است برای شرکت در گفتن داستان است که منعکس کننده شرایط انسانی را به بشریت” او به الجزیره. “ما یک آینه است.”

با توجه به Sadoski را خانه نشین پروژه با هدف “به بحث در مورد آنچه که واقعیت این است که در حال حاضر به مردم اجازه می دهد یک لحظه به نفس, اما یک لحظه به منعکس کننده برخی از خنده اما همچنین برخی از ترحم … به خدمت به دلیل, در پایان روز, که همچنین مسئولیت ما را نه فقط به عنوان هنرمندان, اما به عنوان اعضای این جامعه این انسان در جامعه است.”

در حالی که بسیاری از تعجب که چگونه بسیاری از بیماری همه گیر کوروناویروس را تحت تاثیر قرار زندگی می کنند تئاتر یکی از مهمترین و جمعی از هنر اشکال Sadoski هیچ شک در آن زنده خواهد ماند.

“آن خواهد آمد,” او گفت: “شاید کمی متفاوت برای کمی در حالی که اما آن را به عقب خواهد آمد چرا که مردم به آن نیاز دارند. و من واقعا هیجان زده برای دیدن چگونه ما در حال رفتن به انطباق این زمان در اطراف.”

‘همه چیز پایان’

روح آنلاین طرح در تئاتر زنده است در انگلستان به عنوان به خوبی.

این Phosphoros تئاتر شرکت ساخته شده از پناهندگان به تازگی به پایان رسید یک تور از این بازی فروشگاه پیتزا قهرمانان. آنها نزدیک به اکران یک تولید جدید اما COVID-19 متوقف شد که از اتفاق می افتد.

در عوض آنها نوشته شده یک سری از فیلم های حاضر در نمایشگاه چگونه این ویروس موثر بر برخی از آسیب پذیرترین اعضای جامعه مانند پناهجویان.

“ما در حال تشکیل … سابق افراد زیر سن قانونی بدون همراه که زندگی به طور قطع قبل از اینکه توسط چیزهای مختلف گفت:” سید Najibi یکی از بازیگران مورد خود تئاتر گروه تئاتر.

“بنابراین ما می خواستیم فقط به نشان می دهد آنچه که این بیماری همه گیر به معنی مردم است که زندگی در این جامعه کسانی هستند که از این جامعه” گفت: Al Jazeera.

در Najibi را تک صدایی او در مورد چقدر او نتواند خانواده اش را در افغانستان است. او در بر داشت انجام در مقابل یک دوربین بسیار متفاوت از اجرای برنامه در مقابل مخاطبان.

“من تا به حال برای تنظیم بدیهی است که به راه من بود گفت: همه چیز یا به راه من با استفاده از بدن و بیان صورت” توضیح Najibi که علاوه بر بازیگری نیز مطالعه برای تبدیل شدن به یک مهندس. “من ثبت آن در بسیاری از مواقع تا یک نقطه به نقطه که در آن شما می دانید که گوشی من گفت وجود ندارد به اندازه کافی حافظه باقی مانده است.”

این سری ویدئو است که به نام, همه چیز در پایان است – یک عنوان است که به معنای اعتصاب یک, خوش بینانه, وتر در زمانی که هنرمندان و مخاطبان هستند اشتیاق برای دیدن پرده در نهایت سقوط در coronavirus.

“یکی دیگر از چیزهایی که برای ما بسیار مهم است امید است و امید دادن به مردم در جامعه” گفت: Najibi. “بله, ما در حال رفتن را از طریق این زمان دشوار اما همه چیز یک پایان و یک روز شما می دانید که امیدوارم ما خواهید بود به حالت عادی بازگشت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>