با مساجد بسته نیویورک مسلمانان پیدا کردن راه های جدید برای مشاهده رمضان

شهر نیویورک – Hani Hajir پخته شده است تمام زندگی خود را. تماشای مشتریان خود غذا خوردن در رستوران حلال او صاحب در بروکلین چیزی است که او به ارمغان می آورد شادی. اما زمان بیماری همه گیر کوروناویروس مستند به سرقت, او از این لذت ساده برای بیش از یک ماه است.

او بسته فروشگاه در مارس 30, کمتر از دو هفته پس از شهر نیویورک تعطیل برای جلوگیری از گسترش ویروس. Hajir نگران بود که او را در معرض این بیماری داده شده است که او بود که تعامل با مشتریان بیشتر است. علاوه بر این کسب و کار در زمان ضربه با توجه به همسایگی است که در درجه اول ساخته شده از کارخانه ها و انبارها – نیروی کار است که همه ناپدید شد اما پس از همه گیر آغاز شد.

بیشتر:

Hajir گفت که او تا به حال افسرده تحت مستند. او تنها نیست. مسلمان رهبران جامعه در شهر نیویورک گفت: عدم فعالیت های جامعه و ناتوانی به دعا و شکستن سریع با هم در طول ماه رمضان آمار جامعه سخت است.

اما Hajir مانند بسیاری از مسلمانان در سراسر ایالات متحده پیدا کرده است راه های جدید برای مشاهده رمضان از جمله تمرین جامعه و امور خیریه با وجود مستندات و قرنطينه.

Hajir تیمی با جامعه مسلمان Center (MCC) در بروکلین به ارائه مواد غذایی به افراد بی خانمان.

Hajir آماده غذا در رستوران خود را هر روز را به MCC برای تحویل. محمد Bahi مدیر MCC پس از آن به ارمغان می آورد وعده های غذایی به یک محل در منهتن به اشتراک گذاری آنها را با کاربران از بی خانمان جامعه است.

حتی اگر MCC درگیر شده است با تغذیه بی خانمان جامعه پس از سال 2014 Bahi گفت که در این زمان روح متفاوت است. MCC دیده می شود نزدیک به دو برابر تعداد افرادی که به طور معمول نشان می دهد تا در طول ماه رمضان از مواد غذایی درایوهای.

جف Perrington که قبلا تجربه بی خانمانی و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک رابط برای MCC و بی خانمان جامعه موافق است که تعداد کسانی که به دنبال کمک های غذایی در این سال در حال افزایش است.

“چیزهایی که بدست مطلب فاجعه بار” او گفت:. در مارس, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio مشترک نگرانی که ناامنی غذایی در این شهرستان دو برابر شده بود در گیر با این شهر جمعیت بی خانمان به ویژه آسیب پذیر است.

MCC غذایی درایو برای بی خانمان جامعه اجرا می شود حدود شش بلوک در منهتن با توجه به Perrington با داوطلبان مطمئن شوید اجتماعی فاصله اقدامات در محل هستند. MCC ابتکار نیز فراهم می کند, ماسک, دستکش, sanitisers و همچنین سایر محصولات بهداشتی.

جدید “ابزار” برای تقویت ایمان

فراتر از خدمت به جامعه ابتکار عمل را نیز ارائه می دهد برخی از داوطلبان مهلت از بودن در محدوده خانه خود را.

شهر نیویورک به حدود 768,767 مسلمانان پراکنده در سراسر پنج بخش نیویورک.
برای بسیاری از کسانی که حضور در این MCC Bahi گفت: این مسجد در حال حاضر به طور موقت بسته شد “شماره یک ابزار” برای آنها به تقویت ایمان و اعتقادات به خصوص در ماه رمضان.

“ما از دست داده است که ابزار [و] هر کس در حال رفتن در اطراف در تلاش برای جایگزین کردن آن, و ما فکر کردیم این بهترین راه [انجام],” Bahi گفت.

MCC ابتکار همچنین دارای پشتیبانی از دیگر برگزارکنندگان و امکانات یعنی آسیه پناهگاه زنان تنها خشونت خانگی سرپناه در نیویورک بشود نسبت به زنان مسلمان است که در زیر چتر دین دادن یک داوطلب-اجرای گروه که بخشی از MCC.

NYC Ramadan

مردم در صف برای غذا دست توسط داوطلبان از مسلمانان به پشت در جلیقه قرمز در خلیج ریج محله بروکلین [وانگ Maye-E/AP Photo]

Dania درویش مدیر اجرایی آسیه گفت: داوطلبانه با این فعالیت ها را فراهم می کند مرکز ساکنان با یک فرصت برای شکستن روانی از شرایط آنها در حال پردازش است. آنها کمک به آماده سازی و بسته بندی وعده های غذایی است که Bahi حمل به منهتن هر شب.

بسیاری از بازماندگان در مرکز او می گوید: بسیار به خانواده خود و نه با هم بودن در این زمان ساخته شده است که زمان جداسازی به خصوص به چالش کشیدن.

اما آنها در حال حاضر با استفاده از این فرصت داوطلب برای پر کردن نبود, در حالی که همچنین دادن به جامعه ،

‘زمان برای عمل’

طرح های دیگر نیز ظهور در سراسر شهرستان. اداره پلیس نیویورک مسلمان افسران جامعه می گوید: هر سال آنها سازماندهی عظیم افطار جشن برای جامعه در مقر پلیس.

با توجه به این که که ممکن است در این سال آنها در حال حاضر سازماندهی نیروهای نظامی از چهار غذای حلال دستی که ارائه وعده های غذایی رایگان به نیویورک بین 5 بعد از ظهر و 8 شب.

Adeel, Rana, رئيس جمهور از جامعه تخمین می زند که حدود 1000 نفر است که نشان می دهد تا به چرخ دستی های هر روز.

سه چرخ دستی مستقر در محلات خاص در سراسر شهر در حالی که یک چرخش می کند.

وعده های غذایی در خدمت, در زمان افطار, اما رعنا گفت: آنها به روی همه باز. “هنگامی که شما در خدمت جامعه ما به این معنی که شما در خدمت هر کسی که به آن تعلق دارد در جامعه ما,” او گفت:.

این چرخ دستی های مواد غذایی متعلق به Zakarya خان که صاحب یک رستوران حلال Gyro پادشاه است که در عمل از طریق مختلف چرخ و شعبه در شهرستان.

NYC Ramadan

حضرت مفتی محمد اسماعیل مرکز و داوطلب محمد Q الله, سمت چپ, ارائه یک جعبه از مواد غذایی آماده شده در یک نور مرکز فرهنگی و مسجد برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19 محدودیت [فایل: Bebeto متیوز/AP Photo]

به محض خاموش شدن شروع خان تا به حال به چرخ دستی و کسانی که زد بر چرخ دستی بودند ناگهان بیکار.

ابتکار به ارائه وعده های غذایی رایگان در حال حاضر کمک به پر کردن این شکاف به عنوان به خوبی به عنوان خان بلافاصله استخدام به کسانی که مشغول به کار بودند سبد خرید تغییر است.

“این یک زمان کمک به این است که یک زمان از همدردی و محبت و اما این هم از عمل,” او گفت: Al Jazeera.

همانطور که برای Bahi او گفت: کار داوطلبانه و کمک به مردم و از نو خلق کردن ایده دعا با هم – فقط در راه های مختلف.

“احساس ما در حال گرفتن واقعا reminiscing در مورد اینکه در داخل مسجد و دعا با هم,” او گفت:. “به جای ما دعا هم ایستاده پا به پا و شانه به شانه ما در حال تغذیه بی خانمان با هم پا به پا و شانه به شانه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>