با کمک از رای دهندگان لاتین, برنی ساندرز بازدید نوادا برنده تمام پولها

سناتور. برنی ساندرز زد رقابتی در عادت گروه پشتیبانی در میان نوادا دموکرات قفقاز در حالی که جارو جدول در میان لاتین, جوان و بسیار لیبرال رای دهندگان ترک رقبای خود کشتی inconclusively بیش از این به شدت تکه تکه باقی مانده با توجه به ABC News’ ورودی نتایج نظرسنجی.

Latinos پیوست ساندرز تیپ در نوادا متنوع ترین دولت به شرکت تا کنون به او 51 درصد از رای خود را گسترده شمارش در هفت نامزد نژاد. ساندرز سقوط کردن به شدت در میان سیاه پوستان به 27 ٪ — در عین حال که خوب بود به اندازه کافی برای جایگاه دوم به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 39 درصد در میان سیاه پوستان بایدن تک بهترین گروه. این سناتور ورمونت موفق به کسب 29 درصد از سفید پوستان به راحتی برای اولین بار در این گروه

ساندرز برنده نیمه مستقل caucusgoers در نقره دولت در روز شنبه یک هسته گروه پشتیبانی خود را در سال 2016 مسابقه با وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون. در عین حال او برنده دموکرات نوادا نیز با 31 درصد پشتیبانی می کند. در حالی که هفت در 10 اصلی دموکرات ها رای دادند برای شخص دیگری هیچ فردی دیگر نامزد برنده بیش از 20 درصد از رای خود را به خوبی تحت ساندرز’ شمارش در میان حزب به طور منظم.

بیشتر ساندرز برنده نیمی از بسیار لیبرال caucusgoers و 29 درصد “تا حدودی” لیبرال ها غالب در هر دو گروه ، در عین حال او نیز فرار رقابتی میان میانه با 22% پشتیبانی نزدیک بایدن با 25% و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg با 20%.

ساندرز بهتر بود در میان میانه رو و دموکرات ها در ایالت نوادا از در آیووا یا, New Hampshire.

این نتایج در برخی از جهات شبیه به جمهوری 2016 مسابقات زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سقوط کوتاه از حمایت اکثریت تا اواسط مارس اما حفظ کثرت در اکثر مسابقات در حالی که مخالفان خود تقسیم بقیه.

همانطور که در آیووا و نیوهمشایر caucusgoers دور و دور ذکر شده در مراقبت های بهداشتی خود را به عنوان موضوع بالا — 44 درصد قرار داده شده آن را برای اولین بار در میان چهار مسائل تست شده — و ساندرز برنده 38% پشتیبانی در این گروه است. او موفق به کسب 48 درصد در میان اکثریت که حمایت دولت اجرا پرداخت کننده تک سیستم بهداشت و درمان. و او کشیده 41 درصد در میان کسانی که بیشتر نگران نابرابری درآمد دیگری امضا مسئله است.

ساندرز زد در مورد به طور مساوی با بایدن در میان اکثریت caucusgoers — 66 ٪ — گفت که آنها به مراقبت بیشتر در مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از مورد حمایت از نامزدی که موافق با آنها در مورد مسائل عمده. بیست و سه درصد در این گروه حمایت ساندرز در مقایسه با 21 درصد بایدن 17% برای Buttigieg و 10 تا 13 درصد هر کدام برای مینه سوتا بهداشت ، ctq ماساچوست ایالت الیزابت وارن و تاجر تام Steyer.

در سمت تلنگر, در میان کسانی که بیشتر متمرکز بر انتخاب نامزد که هم راستا با آنها در مسائل عمده ساندرز افزایش یافت و به 54 درصد پشتیبانی می کند.

نوادا caucusgoers ساخته شده تا ذهن خود را نسبتا در اوایل; در میان کسانی که رای دادند در شنبه — به استثنای اولیه رای دهندگان — فقط 13 درصد می گویند که آنها در نهایت انتخاب نامزد خود در چند روز گذشته در مقایسه با 36 درصد در آیووا و 51% در نیوهمپشایر. این حداقل در قسمت نشان دهنده این واقعیت است که Nevadans اولین کسانی بودند که به توانایی برای رای دادن زود از Feb. 15-18.

ساندرز را به خصوص به خوبی 47 درصد حمایت در میان نزدیک به نیمی از رای دهندگان تصمیم گرفت که قبل از ژانویه.

نوادا رای دهندگان شد متنوع تر و لیبرال تر از هیلاری کلینتون یا, New Hampshire. سفیده اختصاص 65 درصد از شرکت کنندگان در مقایسه با حدود 90 درصد در دو کشور. Latinos اختصاص 19 درصد از نوادا شرکت کنندگان; پوستان 11 درصد است.

در همان زمان کنکور نتایج نظرسنجی حاکی از کاهش مشارکت نژادی و اقلیت های قومی. Nonwhites اختصاص 35 درصد از caucusgoers در مقایسه با 41 درصد در سال 2016.

ساندرز برنده thumping 57 درصد پشتیبانی از رای دهندگان با سن کمتر از 45. او به دست آورد به مراتب کمتر پشتیبانی در میان کسانی که 45 ساله و مسن تر کاهش به 11 درصد در میان سالمندان در یک باند باریک با Buttigieg, Steyer و وارن.

بایدن برنده سالمندان با 29 درصد و به دنبال آن Klobuchar با 19 درصد.

ساندرز بیشتر برنده در حدود نیمی از کسانی که در توصیف خود را به عنوان “بسیار لیبرال”– 30 ٪ از caucusgoers در مقایسه با 25 درصد در آیووا و 21 درصد در نیوهمپشایر.

توسط آموزش و پرورش ساندرز دوباره بهتر بود با کمتر-آموزش رای دهندگان برنده شدن 42 درصد از کسانی که بدون مدرک دانشگاهی در مقابل 27 درصد از کسانی که با یک.

کار ساخته شده بیشتر از یک ظاهر نسبت به قبلی مسابقات: 24 درصد از caucusgoers بودند از اتحادیه خانوار در مقایسه با 16 درصد از نیوهمپشایر اولیه رای دهندگان. که گفت: رای خود را نمی قابل ملاحظه ای متفاوت است از کسانی که از غیر اتحادیه خانوار.

نوادا ورودی نظرسنجی اندازه گیری caucusgoers’ تنظیمات اولیه; نتایج نهایی می تواند متفاوت از کسانی که نامزد می افتد کوتاه از 15% دوم انتخاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>