با لباس و ماسک در تامین کوتاه مدت, محققان, آزمایش مواد مخدر برای جلوگیری از COVID-19 عفونت در کارکنان مراقبت های بهداشتی

حداقل سه آزمایش های بالینی برای هیدروکسی کلروکین در حال تلاش برای ایجاد که آیا چندین دهه مالاریا دارو می تواند به جلوگیری از COVID-19 عفونت در خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران به عنوان بیمارستان در سراسر کشور تلاش برای امن به اندازه کافی لباس و ماسک برای کارکنان خود را.

این شامل دو کارآزمایی بالینی در دانشگاه مینه سوتا تست هیدروکسی کلروکین در مراقبت های بهداشتی کارگران گزارش قبل و بعد از قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus. یک سوم دادگاه بودجه توسط یک سازمان دولتی می خواهد به می دانم که اگر این دارو می تواند به جلوگیری از عفونت در 15,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی.

یکی دیگر از برنامه ریزی کارآزمايی بالينی در بيمارستان های آموزشی دانشگاه در اوهایو را در یک تحقیقاتی تنفسی درمان طراحی و توسعه توسط سلاح های دارویی LLC و این که آیا آن می تواند به جلوگیری از انتقال هوابرد و کاهش علائم در کسانی که تست مثبت برای COVID-19.

“ما کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus هر روز و از آن مهم است برای پیدا کردن استراتژی است که ممکن است کمک به آنها را فراتر از ارائه تجهیزات حفاظت فردی” دکتر رابرت Salata, صندلی های علوم پزشکی در آه کلیولند مرکز پزشکی گفت: در مارس 2, بیانیه.

همچنین نگاه کنید به: نیویورک شهرستان, استقبال بیشتر, بیمارستان, تخت, اما هنوز هم بسیاری از نیازهای

وجود دارد در حال رشد است و نگرانی که در حال حاضر فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی و کارگران آن پایدار نیست با توجه به نرخ بالا از قرار گرفتن در معرض مواجه با پزشکان شاغل در اورژانس خط مقدم اتاق مراقبت ويژه و تازه تاسیس COVID-19 واحد. در همان زمان پزشکان خواسته شده است که برای پوشیدن یک ماسک در هر شیفت و یا استفاده مجدد از آنها را در برخی از بیمارستان ها.

این COVID-19 همه گیر است بیمار بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله نزدیک به 250000 نفر در ایالات متحده حداقل 54,000 نفر کشته شده اند. در آمریکا چندین پزشکان مرده بود پس از ابتلا به ویروس از جمله آراسیلی buendia را از دست ایلگن یک دیرین در یادبود جکسون در بیمارستان میامی; Kious کلی, دستیار مدیر پرستار در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در شهر نیویورک و دکتر توماس Pattugala, پزشک مراقبت های اولیه در کوئینز نیویورک.

“فقدان محل کار و ایمنی بیمار در حال حاضر فاجعه بار است” ربکا Givan استادیار مطالعات کار و روابط کار در دانشگاه راتگرز گفت: در یک ایمیل. “بیمارستان ها نیاز به صداقت با خود و کارگران و همه چیز را در قدرت خود را به نگه داشتن کارگران امن به طوری که آنها می تواند همچنان به ارائه به شدت مورد نیاز مراقبت از بیمار بدون به خطر انداختن سلامت خود یا خانواده شان را.”

بهترین حدس در این مدت از این بیماری همه گیر در ایالات متحده متفاوت است با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قرار دادن اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل از طریق آوریل 30, دیگر مقامات دولتی گفت که این ویروس می تواند به افزایش دوباره در پاییز یا زمستان و تحقیقات نشان می دهد که متناوب اجتماعی فاصله اقدامات می تواند گسترش از طریق 2022.

“این ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید یک شات به طور بالقوه خواهد شد که حفاظت از آنها” دکتر دبی Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ گوید در ماه مارس جلسه. “ما متمرکز امروز بر روی آنچه که ما نیاز امروز و برای دریافت از طریق این زمان بیماری و پس از آن ما نیز در حال آماده شدن در مورد آن می آید و در پاییز و یا در مورد آن می آید و در پاییز 2021 زمانی که ما می خواهم که یک واکسن.”

جزئیات: سازندگان دارو در زمین لرزان به آزمایش های بالینی به تعویق افتاد و دارو راه اندازی با تاخیر میان همه گیر

دو تا از سه دانشگاه مینه سوتا را COVID-19 دادگاه برای هیدروکسی کلروکین شامل کارکنان مراقبت های بهداشتی. قبل از قرار گرفتن در معرض محاکمه است انتظار می رود برای شروع ثبت نام تقریبا 3500 شرکت کنندگان در دوشنبه به گفته دکتر کالیب کاپیتان این مطالعه با همکاری محقق و موسسه ملی سلامت-تحقیقات ملی جایزه خدمات پزشکی همکار.

“برخی از بیمارستان سیستم تا به حال به توسل به آوردن مردم به عنوان طولانی به عنوان تب از بین رفته است,” او گفت:. “چگونه می تواند ما را در مطالعه یک دارو است که می تواند کمک به محافظت از مردم است؟”

در بخش بزرگی از پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی تنها تکیه بر تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE برای محافظت از آنها در برابر دستیابی به بیماری در محل کار. با این حال وجود دارد برخی از موارد که در آن پزشکان داروها را اگر آنها باور دارند که آنها شده اند در معرض یک بیماری است. این شامل یک آنتی بیوتیک پس از درمان یک بیمار با meningococcus یا مصرف یک دارو HIV پس از قرار گرفتن در معرض پیشگیری اگر در معرض ویروس.

بیمار-محور نتایج تحقیقات موسسه یک سازمان دولتی ایجاد شده توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه گفت: روز شنبه قرار دادن آن است تا 50 میلیون دلار به صندوق رجیستری و يک کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده با پلاسبو کارآزمایی بالینی بررسی اگر هیدروکسی کلروکین می تواند به جلوگیری از COVID-19 عفونت در 15,000 کارکنان مراقبت های بهداشتی. محاکمه را به رهبری دوک تحقیقات بالینی موسسه.

مشابه محاکمه در راه هستند در استرالیا, جایی که آنها در حال آزمایش یک واکسن سل در کارکنان بهداشتی;, فرانسه, که در آن یک بیمارستان در نزدیکی لیون نیز تست AbbVie Inc.’s ABBV, -2.34% HIV مواد مخدر Kaletra; اسپانیا; و هلند با توجه به ClinicalTrials.gov.

هیدروکسی کلروکین نیست تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19 عفونت; تنظیم کننده به تازگی استفاده از آن اورژانس قدرت اجازه می دهد تا کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای استفاده در آزمایش های بالینی برای COVID-19 و برای درمان برخی از بیماران که بیمار توسط این ویروس با توجه به عدم اثبات شده درمان های در دسترس برای درمان این بیماری است.

به عنوان شیوع بیماری را بدتر کرده اند در برخی مناطق شده اند در مواجهه با حال مجموعه ای از سیاست های اطراف که باید به کار می آیند. دانشگاه شیکاگو پزشکی بیمارستان سیستم هفته گذشته گفت که کارگران که در معرض ویروس اما آزمایش نشده مثبت و یا به نمایش گذاشته علايم آورده بودن بازگشت به کار.

روزماری Yetman-Arac اورژانس پرستار در کوه سینا شده است خانه بیمار برای بخشی بهتر از دو هفته است. او مطمئن نیستید که آیا او قرارداد COVID-19 اگر چه او شده است مراقبت از COVID-19 بيمار بود و از نزدیک با Kious کلی که او گفت: یک مربی به او. Yetman-Arac گفت که بیمارستان نیست تست خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران مانند خودش را برای ویروس; با این حال او اشاره کرد که انجام این کار و سپس نگه داشتن کارگران که علائم ارائه کرد و به احتمال زیاد نیروی انسانی ایجاد شکاف.

“ما به عنوان یک ملت شده است در مبارزه با PPE,” او گفت:. “این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای من که وجود دارد تن از کارگران بیمارستان که احتمالا بدون علامت از آنجا که ما بسیار قوی سیستم ایمنی بدن به طور کلی.”

جزئیات: ترافیک در خارج, Costco و هدف می افتد برای اولین بار در هفته به عنوان coronavirus انباشت رفتار شیفت

هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان شده اند بیمار توسط این ویروس از جمله حداقل 3,300 مراقبت های بهداشتی کارگران در چین 20 درصد از خط مقدم پزشکان در ایتالیا و بیش از 12 ، 000 کارکنان مراقبت های بهداشتی در اسپانیا.

سن ایالات متحده مراقبت های بهداشتی کارگران و همچنین افزایش نگرانی های خاص. حدود 20 درصد از پرستاران ثبت نام شده که در بیمارستان ها بین سنین 55 و 64 سال و حدود 30 درصد از پزشکان که در عمل در سراسر هر دو حاد و غیر حاد مراقبت از تنظیمات بيش از 55 با توجه به JAMA دیدگاه منتشر شده 30 مارس. با کالیفرنیا نیویورک فرمانداران درخواست که بازنشسته مراقبت های بهداشتی کارگران بازگشت به تمرین آن درصد رشد ممکن است.

“باید این پزشکان و پرستاران آلوده شدن و نیاز به ماندن در خانه و یا اگر تبدیل شدن آنها به بیماران انشعابات قابل توجهی می تواند نه تنها از نظر از دست دادن تخصص باليني و حضور آن زمانی است که بیشترین نیاز, اما از دست دادن رهبری و قضاوت و حفظ روحیه” محققان نوشت.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده در حال تقلا برای پیدا کردن به اندازه کافی PPE که شامل لباس و دستکش و ماسک ها و, ماسک برای محافظت از کارگران مراقبت از COVID-19 بيمار. پرستاران ملی ایران, یک اتحادیه به نمایندگی از حدود 150,000 پرستاران ثبت نام شده در روز پنج شنبه با ارسال نامه ای به رئیس جمهور تهمت درخواست او را به استفاده از دفاع تولید عمل به نیاز به تولید این محصولات است. پزشکان نیز در مورد دسترسی به PPE; یک بررسی اخیر از حدود 2,600 پزشکان که انجام شد توسط پزشک-سایت شبکه Doximity Inc. متوجه شد که سه چهارم آنها اعتقاد ندارند که خود را به بیمارستان یا درمانگاه کافی لوازم پزشکی و تجهیزات اگر همه گیر بدتر.

همکاری بین Amgen, Inc. AMGN, -1.66% و تطبیقی بیوتکنولوژی Corp. ADPT, -8.56% به منظور توسعه آنتی بادی است که مبارزه COVID-19 عفونت نیز ممکن است بالقوه برای محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران این شرکت گفت: این هفته است. ویر بیوتکنولوژی, Inc.’s ویر, -0.88% COVID-19 آنتی بادی توسعه برنامه های مشابه تمرکز بر جلوگیری از عفونت در کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگران در معرض خطر ابتلا به ویروس.

بخش بهداشت و درمان دارای عملکرد بهتری نسبت به گسترده تر بازار سهام در سال جاری به عنوان SPDR مراقبت های بهداشتی انتخاب بخش صندوق ارز داد و ستد XLV, -0.90% کاهش یافته است 14.8% در سال به تاریخ در حالی که S&P 500 شاخص SPX -1.51% کاهش یافته است 23.0%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>