با بنزین ارزان کمیاب ونزوئلا می توانید در حق بیمه

رئیس جمهور نیکولاس مادورو می گوید که با شروع دوشنبه ونزوئلا خواهد بود قادر به خرید بنزین در بازار بین المللی قیمت

کاراکاس, ونزوئلا — رئیس جمهور نیکولاس مادورو گفت که شروع دوشنبه ونزوئلا خواهد بود قادر به خرید بنزین در بازار بین المللی قیمت و مارک و تاریخی در شکستن سوسیالیستی کشور عمل داشتن جهان ارزان ترین سوخت.

در سراسر کشور 200 ایستگاه های پر خواهد شد اجازه می دهد تا رانندگان به سوخت برای معادل 50 سنت در یک لیتر یا $1.90 یک گالن. ونزوئلا همچنین قادر خواهد بود برای خرید یک مقدار محدود از یارانه بنزین هر ماه پرداخت 2.5 سنت برای یک لیتر یا 9 سنت گالن.

دولت ادامه خواهد داد به پرداخت برای همه سوخت های مورد استفاده توسط حمل و نقل عمومی Maduro گفت.

“زمان آن رسیده است برای حرکت جدید به سمت سیاست جدید به سمت نرمال جدید به سمت وضعیت” مادورو گفت: در روز شنبه تلویزیون دولتی پخش آن را یک گام به “regularizing” هزینه های.

ونزوئلا دارای بزرگترین زیرزمینی ذخایر نفت اما از آن شده است مجبور به خرید سوخت از ایران به پل عمیق کمبود قادر به پمپ نفت خام از زمین و تبدیل آن به بنزین است.

آخرین پنج نفتکش ایرانی نزدیک است ونزوئلا coast اما کارشناسان می گویند که حتی کسانی که محموله عرضه خواهد شد ملت رانندگان تنها برای چند هفته. ونزوئلا دولتی نفت شرکت PDVSA نیز اقدام به راه اندازی مجدد تولید بنزین با ایران کمک کند.

مادورو را متهم به “امپریالیستی” ایالات متحده برای رهبری یک جنگ اقتصادی علیه ونزوئلا در حالی که مادورو منتقدان می گویند سال از فساد و سوء مدیریت توسط دولت سوسیالیست منجر به scarcities.

کمبود سوخت دامنگیر ملت برای سال, اما کمبود اخیرا حتی آمار سرمایه از کاراکاس جرقه مایل طولانی خطوط در ایستگاه های پر که برای روز گذشته است.

مادورو گفت: روز قبل از آن که او را منصوب کرده بود یک تیم در نظر گرفتن قیمت بنزین. ونزوئلا به پرداخت دلار برای ایران بنزین ونزوئلا گفت: درخواست برای حمایت کشور در این انتقال.

دستکاری با قیمت سوخت در گذشته شده است مواد منفجره موضوع. در سال 1989 شورش درگرفت که منجر به تقریبا 300 مرگ و میر پس از آن زمانی که رئیس جمهور کارلوس آندرس پرز دستور افزایش می دهد.

هنوز مشخص نیست که چگونه این سیستم جدید کار خواهد کرد و آیا دولت می تواند با ارائه بنزین به اندازه کافی برای دیدار با خواسته های.

رهبر مخالفان ژوئن Guaidó بود در میان منتقدان صحبت کردن در یکشنبه برابر قیمت جدید ساختار. او آن را به نام دیگری “مسخره دیکتاتوری” با دعوت از ونزوئلا به “پاسخ با زور.”

Guaidó در اوایل سال 2019 راه اندازی یک کمپین برای سرنگونی مادورو با حمایت از ایالات متحده در میان نزدیک به 60 ملل. مادورو اما در قدرت باقی می ماند از نهادهای دولتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>