فرماندار ویسکانسین تعلیق در شخص رای گیری برای سه شنبه اولیه

دموکراتیک فرماندار ویسکانسین تونی Evers روز دوشنبه با صدور یک فرمان اجرایی به تاخیر دولت در انتخابات ریاست جمهوری اولیه برای دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یک حرکت است که تقریبا به طور قطع سریع یک چالش دادگاه و تزریق جدید از عدم قطعیت در مورد اینکه آیا انتخابات به جلو حرکت خواهد کرد.

Evers قبلا مخالف حرکت روز سه شنبه انتخابات. اما او در حال حاضر فشار برای به تاخیر انداختن آن تا 9 ژوئن در میان انتقادات در مورد چگونه در شخص رای گیری ادامه می توانید با خیال راحت در یک زمان هنگامی که مقامات بهداشت عمومی در حال تضعیف گروه از مردم از جمع آوری برای جلوگیری از گسترش ویروس. برخی از نظرسنجی سایت در حال حاضر بسته به دلیل عصبی داوطلبان تمایلی به کارکنان آنها.

بیشتر:

Evers تا به حال شده است قادر به اعتصاب یک معامله با جمهوری خواهان به برنامه ریزی مجدد انتخابات. سفارش خود را می آید پس از دستگیری تحت کنترل قوه مقننه حاضر درخواست خود را برای لغو فرد رای گیری در روز سه شنبه.

ویسکانسین در انتخابات است که به عنوان یک آزمون ملی در مورد گسترده تر مبارزه در مورد رای دهندگان دسترسی در سن coronavirus با پیامدهای عمده برای ریاست جمهوری اولیه مسابقات پیش رو – و احتمالا در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

که Evers قبلا گفت که او نمی باید اختیارات قانونی برای ایجاد شد به صورت یک چالش فوری به ویسکانسین دیوان عالی کشور که در کنترل 5-2 توسط قضات محافظه کار. یکی از آنها این است که در انتخابات روز شنبه است و نه شرکت در انتخابات قانونی مربوط دعوا مجسم محافظه کار اکثریت به 4-2.

Wisconsin Primary

جیل مایکلسون کمک می کند تا یک درایو رای دهندگان در خارج از فرانک P Zeidler ساختمان شهرداری در Milwaukee, Wisconsin. این شهرستان در حال حاضر اجازه می دهد تا درایو اولیه رای گیری برای دولت آوریل 7 انتخابات. [Morry Gash/AP Photo]

این Evers منظور آمد و به عنوان یک جداگانه مبارزه قانونی بود انتظار قبل از دادگاه عالی ایالات متحده.

در حالی که چند متحده در حال برنامه ریزی مقدماتی در هفته های اخیر ویسکانسین شده بود به تنهایی در حرکت های آینده با فرد رای گیری در میان همه گیر. Evers’ زودتر اصرار بر حرکت به جلو بود و حتی بیشتر فوق العاده ای داده شده است که او تا به حال صادر اقامت در خانه نظم و بسته تمام غیر ضروری کسب و کار. ده ها تن از مکان های رای گیری بسته شده اند.

“انتخاب شما این است که بروید و رای در فرد و از شانس پیمانکاری COVID-19 یا ماندن صفحه اصلی” دولت دموکراتیک سناتور جان Erpenbach گفت. “چه شما فکر می کنید مردم در حال رفتن به انجام این کار؟”

Evers و جمهوری خواهان در ابتدا توافق کردند که آن را ضروری است برای انتخابات به ادامه چرا که هزاران نفر از دفاتر محلی هستند در انتخابات روز شنبه برای شرایط که در آغاز در دو هفته. نیز وجود دارد یک حالت دادگاه عالی انتخابات قرار دادن محافظه کار وقت در برابر یک رقیب لیبرال.

انتخابات “باید اتفاق می افتد” از آنجا که از این نظر است که پایان گفت: دولت جمهوری نماینده ران Tusler که توییتی بیش از آخر هفته که انتخابات ادامه داد: در طول هر دو جنگ سال 1812 و 1918 آنفولانزای همه گیر.

دولت ملی و دموکراتیک احزاب همراه با یک میزبان از دیگر لیبرال و رای دهندگان گروه های حمایت از ثبت فدرال پرونده های حقوقی به دنبال تاخیر در انتخابات و تغییرات دیگر. یک قاضی دادگاه فدرال فقط در هفته گذشته دست دموکرات ها جزئی برنده اجازه می دهد به صورت غیابی محسوب می شود از طریق آوریل 13, تاخیر در گزارش از نتایج انتخابات تا پس از آن. اما قاضی و بعد یک دادگاه تجدید نظر فدرال کاهش یافته است برای به تعویق انداختن انتخابات است.

جمهوری خواهان به دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی ایالات متحده درخواست که آن را اجازه نمی دهد غیابی محسوب می شود فراتر از شنبه. آنها استدلال می کنند که نتایج قسمی می تواند به بیرون درز کرد. دادگاه با توجه به اینکه به اقدام است.

هزاران نفر از نظرسنجی کارگران گفته بود که نمی خواهد کار در روز سه شنبه منجر میلواکی برای کاهش آن برنامه ریزی شده تعدادی از رای گیری سایت از 180 فقط پنج. گارد ملی شد توزیع لوازم از جمله دست sanitiser به رای گیری سایت در سراسر کشور. در Madison, شهرستان, کارگران احداث پلکسی گلاس موانع برای حفاظت از نظرسنجی کارگران و رای دهندگان تشویق شدند را به خود قلم به علامت آراء.

جورج Dunst, 76, از, Madison سابق وکیل برای دولت و کمیسیون انتخابات است که داوطلب در محلی نظرسنجی سایت برای نزدیک به هر انتخابات از آنجا بازنشسته شد. اما او برای رفتن در روز سه شنبه در میان ترس از ابتلا COVID-19.

“مهم نیست که چه اقدامات احتیاطی شما وجود دارد برای رفتن به قرار گرفتن در معرض,” او گفت:. “چه کسی می داند که می آید به رای گیری محل؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>