ویسکانسین در انتخابات جعل عنوان coronavirus را نگه می دارد ملت در وقفه

پس از هرج و مرج سری اضطراری سفارشات و چالش های قانونی در ویسکانسین در انتخابات است و مجموعه را به جای روز سه شنبه در برابر پس زمینه از یک کشور به راه انداختن جنگ با کنگره جهانی همه گیر.

در میدان نبرد ویسکانسین یکی از مهم ترین ایالت در ماه نوامبر انتخابات بهار careened به سمت هرج و مرج در 24 ساعت قبل از انتخابات بودند باز با بحث های حزبی بر انتخابات چگونه باید اقدام کرد.

جمهوری دموکرات رژیم صهیونیستی است. تونی Evers و دولت جمهوری خواه مجلس صرف روزهای منتهی به انتخابات در تیز شانس پس از فرماندار معکوس خود را مبنی بر به تعویق انداختن انتخابات در اواخر هفته گذشته.

تنش ها تشدید بین دو طرف در آستانه انتخابات پس از Evers صدور یک فرمان اجرایی به تاخیر انداختن فرد در رای گیری تا اوایل ماه ژوئن است. ناگهانی حرکت معکوس برای فرماندار که برای هفته گفت که او نمی تواند تغییر انتخابات “خود من” — به این معنی که بدون ایران تحت کنترل دولت قوه مقننه.

Evers عمل کرده و تنها پس از قانونگذاران دولت حاضر به تعویق انداختن انتخابات در یک جلسه ویژه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه “شرایط تغییر کرده است.” انتخابات شامل دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و همچنین انتخابات عمومی دادگاه عالی ایالت های محلی و نژادها است.

“من نمی توانم در وجدان خوب ایستاده و هیچ چیز” گفت: Evers. “خط پایین این است که من آن را یک تعهد به نگه داشتن مردم بی خطر است. من سعی کردم برای هفته برای دیدار با اوباما در میانه به پیدا کردن زمینه های مشترک و شکل یک ویسکانسین راه حل اما در هر نوبت آنها جنگیدند تمام راه را به دیوان عالی ایالات متحده حتی اساسی ترین و حس مشترک طرح برای اطمینان از امن و عادلانه انتخابات است.”

دولت اوباما به سرعت به چالش کشیده اضطراری خود اقدام پر کردن حرکت دولت با دیوان عالی کشور است. در عرض چند ساعت محافظه کار-با تکیه به نیمکت مسدود Evers ” نظم در 4-2 تصمیم گیری است. یکی عدالت و دانیل کلی است که برای انتخابات روز سه شنبه recused خود را از این مورد است.

Evers گفت: منظور او آخرین در دسترس است ،

“این است که آن را … این خواهد بود که آخرین خیابان است که ما در حال گرفتن او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است. “وجود دارد یک طرح B وجود دارد نه یک طرح C.”

جمهوری خواهان به ثمر رساند پیروزی دیگر در یک پرونده جداگانه نیز به دنبال به تعویق انداختن انتخابات این یکی قبل از دیوان عالی ایالات متحده. این کشور بالاترین مرجع قضایی رای گیری 5-4 همراه ایدئولوژیک خطوط معکوس پایین تر حکم دادگاه که تا به حال تمدید مهلت رای غیابی توسط شش روز.

دادگاه حکم داد که رای غیابی باید postmarked سه شنبه و وارد آوریل 13 محسوب می شود. از روز شنبه نزدیک به 1.3 میلیون رای غیابی بوده و درخواست بی سابقه تعداد و 12000 برگه های رای تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ارسال به رای دهندگان. تنها حدود 57 درصد از رای گیری غایب بودند که فرستاده شده اند.

در حال اجرا یک انتخابات در خالی

در پی کشمکش حقوقی, انتخابات, مقامات برگزار شد جلسه اضطراری اواخر دوشنبه شب به منظور تشخیص اینکه چگونه به درخواست آخرین احکام دادگاه به انتخابات. در میان مسائل بود بحث در مورد زمانی که کارمندان می توانند گزارش نتایج انتخابات بر اساس سفارش از دیوان عالی ایالات متحده. پایین فدرال دادگاه حکم داد که کارمندان نمی تواند شروع گزارش نتایج تا 4 بعد از ظهر در آوریل 13. دولت انتخابات رئیس, رسمی, Meagan ولف گفت: دوشنبه شب که دولت هنوز هم دنبال این دستورالعمل.

“شب انتخابات نتایج را نمی خواهد در دسترس ساخته شده تا 13th,” او گفت:.

ویسکانسین است که 2,500 تایید موارد COVID-19 یکی از کاهش تعداد کشورهای که در حال حرکت رو به جلو با فرد رای گیری با وجود شیوع کروناویروس. پانزده متحده و یک قلمرو به تعویق افتاد انتخابات با توجه به کوروناویروس.

برای هفته رای دهندگان به شدت تشویق شدند به رای غایب در حالی که دولت با رهبران شهرداران و کارمندان محلی سعی در به حداقل رساندن شیوع کروناویروس در روز انتخابات. تلاش برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله در صندوق های رای بودند مانع کمبود نظرسنجی کارگران که نیاز به تحکیم نظرسنجی سایت.

نزدیک به 60 درصد از ویسکانسین شهرداری گزارش کمبود انتخابات داوطلبان و 111 حوزه های قضایی گزارش داد که آنها نمی توانند کارکنان حتی یک رای گیری در محل. به عنوان یک نتیجه میلواکی ایالت و بزرگترین شهر خواهد شد که تنها پنج رای گیری مکان به جای 180 که در طول تاریخ عمل در روز انتخابات. مقامات محلی گفته وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 4000 به 5000 رای دهندگان در هر یک از پنج رای گیری سایت در روز سه شنبه.

پس از تعدادی از رای گیری سایت های تثبیت ولف روز دوشنبه گفت که او “آگاه نیست در این نقطه از هر محل است که حاکی از این است که آنها قادر به باز کردن” در روز انتخابات. او گفت که “تقریبا 2500 خدمات اعضای گارد ملی” مستقر خواهد شد برای پر کردن هر گونه کمبود نظرسنجی کارگران است.

در تلاش برای حفاظت از رای دهندگان و داوطلبان دولت تهیه شده نزدیک به 6000 لیتر ضد عفونی کننده دست حدود 7000 رول حوله کاغذی و حداقل 750,000 دستمال مرطوب ضد عفونی کننده برای توزیع به شهرستان کارمندان در روز انتخابات. نظرسنجی کارگران خواهد بود با پوشیدن ماسک و دستکش — اما آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه بسیاری از آنها خواهد شد در واقع نشان می دهد.

انتخابات در حال حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده با وجود درخواست های مکرر از مقامات محلی برای رهبران دولت برای به تاخیر انداختن انتخابات است.

شهردار Madison, Satya رودز-کانوی با انتقاد از این تصمیم گفت: “ویسکانسین دیوان عالی کشور در حال حرکت به جلو با 7 آوریل, انتخابات, در بی پروا بی توجهی به بهداشت عمومی و قانون اساسی حفاظت از حق رای دادن. همه چیز که می تواند به اشتباه اشتباه رفته است با این انتخابات نه به دلیل همه گیر اما به دلیل بی رحمانه انتخاب های ساخته شده توسط سیاستمداران جمهوری خواه و حیوان خانگی خود را قضات است.”

نیل آلبرشت مدیر اجرایی شهر میلواکی کمیسیون انتخابات گفت: ABC News در مصاحبه ای در روز جمعه “من فکر نمی کنم هر چیزی در مورد این انتخابات در حال حرکت به جلو هر دو از نظر دموکراسی و یا در نظر بهداشت عمومی مفید است.”

دادگاه عالی ایالت مسابقه می شود کانون های حزبی نبرد

برخی از دموکرات ها استدلال می کنند که جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند به جلو حرکت کند با انتخابات “سیاسی به دست آورید.” در انتخابات است که یک دادگاه عالی ایالت صندلی است که می تواند ابزاری در حق رای و انتخابات موارد پیش از انتخابات عمومی ماه نوامبر که در آن ویسکانسین خواهد شد.

“این ظالمانه است که خواه قانونی رهبران و محافظه کار اکثریت در دیوان عالی کشور در ویسکانسین در حال حاضر به ریسک بهداشت و ایمنی از هزاران بسیاری از رای دهندگان ویسکانسین فردا برای سیاسی خود را به دست آوردن” ساندرز گفت: در بیانیه ای که اواخر دوشنبه شب. “اجازه دهید روشن: برگزاری این انتخابات در میان coronavirus شیوع خطرناک است disregards راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی و ممکن است به خوبی اثبات کشنده است.”

کلی وقت قاضی منصوب شد کالیفرنیا ، اسکات واکر در سال 2016 است که از صندلی خود را در برابر مدار محلی دادگاه قاضی و دادستان سابق جیل Karofsky. اگر چه انتخابات در نظر گرفته شده است به حزبی کلی دستگیر یک “کامل حمایت” از رئیس جمهور تهمت هفته گذشته در حالی که هر دو بایدن و ساندرز حمایت Karofsky.

در این مسابقه شده است نقطه کانونی بحث بین جمهوری خواهان و دموکرات ها بیش از تاخیر اولیه.

“وجود دارد یک حس مشترک عنصر به این” ویسکانسین حزب جمهوری خواه رئیس اندرو Hitt گفت: ABC News. “اگر شما می توانید بیرون بروید و در روز انتخابات رای, لطفا بروید و رای چون ما مهم دیوان عالی نژاد. و ما نیز مهم دولت محلی نژادها.”

برنده توسط Karofsky خواهد قطع به اکثریت محافظه روی نیمکت که می تواند بسیار مهم به عنوان دادگاه وزن دقت مورد در مورد رای دهندگان تصفیه. دولت آماده است برای روشن شدن بیش از 200 ، 000 رای دهندگان از آن رول. کلی recused خود را از این مورد است.

دولت حزبی کمیسیون انتخابات که با نظارت دولت در انتخابات استدلال کرد که کسانی که رای دهندگان نیازی به حذف از رول تا 2021. اما حزب جمهوری خواه-تراز وسط قرار دارد گروه می خواهم برای دیدن راهنمای اتفاق می افتد قبل از انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

“جمهوری خواهان محاسبه شده است که مردم کمتر رای گیری منافع خود را نامزد” Heck گفت. “آنها در حال تبدیل به سنگ است که یک رای دهندگان خواهد شد در نتیجه عدالت کلی از دست دادن او گشتند و آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

مدت جدید دولت در دیوان عالی کشور آغاز نشده تا Aug. 1 هک گفت: در تناقض با این تصور که به تعویق انداختن انتخابات را یک جای خالی روی نیمکت.

این گزارش برجسته بود در سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 قسمت از “شروع” ABC اخبار روزانه, اخبار, پادکست.

“از اینجا شروع کنید” ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, ABC News نرم افزار و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>