ویسکانسین می شکند رکورد خود را برای موارد جدید COVID

عفونت ها هم اکنون توسط افراد بین ۱۸ تا ۲۴ سال رانده می شوند.

به به اشتراک گذاری به

به گزارش وزارت خدمات بهداشتی ویسکانسین، ویسکانسین روز جمعه رکورد تک روزه خود را برای موارد جدید کروناویروس شکست و 2533 عفونت جدید را گزارش کرد و از رکورد تک روزه 2034 موردی که یک روز قبل از آن وارد سیستم شده بود پیشی گرفت.

علاوه بر افزایش شمارش پرونده ها، میانگین هفت روزه این ایالت برای آزمایش های مثبت COVID-19 روز جمعه به 15.3 درصد رسید.

به گزارش دانشگاه جانز هاپکینز، نرخ پوزیتیویته بالا می تواند نشانه ای باشد که یک دولت تنها بیمارترین بیماران خود را آزمایش می کند و به اندازه کافی خالص را برای گرفتن دقیق انتقال جامعه به صندوق نمی بندد.

سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند که دولت ها آستانه آزمایش پوزیتیویته خود را زیر ۵٪ دریافت کنند.

PHOTO: A server delivers beverages to customers of a bar in Appleton, Wis., Aug. 17, 2020. They all wear masks as a protective measure against Covid-19.

سرور ارائه نوشیدنی به مشتریان یک نوار در اپلتون، ویس، اوت 17، 2020. همه آنها ماسک به عنوان یک اقدام حفاظتی در برابر Covid-19 می پوشند.

سرور ارائه نوشیدنی به مشتریان یک نوار در اپلتون، ویس، اوت 17، 2020. همه آنها ماسک به عنوان یک اقدام حفاظتی در برابر Covid-19 می پوشند.

بر اساس داده های بخش بهداشت، عفونت های جدید در طول یک ماه گذشته توسط افراد بین ۱۸ تا ۲۴ سال رانده می شود.

تام بارت شهردار میلواکی روز پنجشنبه در جریان یک تماس مطبوعاتی گفت از افزایش پرونده ها در میان جوانان «بسیار نگران» است.

بارت گفت: “من فکر می کنم کاملا روشن است که این پردیس کالج است که رانندگی این، بیش از هر چیز،” بارت گفت. “واقعا باید وجود داشته باشد دو بار از تلاش برای اطمینان حاصل شود که دانشجویان کالج در حال گرفتن این جدی، چرا که آن را به وضوح داشتن تاثیر در حال حاضر است.”

PHOTO: Free Covid-19 testing is conducted at the Sunnyview Expo Center testing site in Oshkosh, Wis., Sept. 2, 2020.

Free Covid-19 testing is conducted at the Sunnyview Expo Center testing site in Oshkosh, Wis., Sept. 2, 2020.

Free Covid-19 testing is conducted at the Sunnyview Expo Center testing site in Oshkosh, Wis., Sept. 2, 2020.

کارشناسان مرگ و میر ناشی از COVID-19 را یک کیفرخواست عقب مانده از شدت شیوع بیماری می بینند، به این معنی که از آنجا که دنباله مرگ و میر در حال افزایش عفونت ها، نرخ پوزیتیویته و بستری شدن در بیمارستان، مرگ و میر به طور معمول منعکس کننده روندهای بلند مدت است، نه در حال حاضر شدت.

به گزارش بخش بهداشت، تا روز جمعه ۱۲۳۸ نفر در ویسکانسین بر اثر این ویروس جان خود را از دست داده بودند.

میدارد سردبیر

در مورد ویروس کرونا چه باید دانست:

چگونه آن را آغاز شده و Coronavirus explainedچگونه برای محافظت از خودتان: کروناویروس توضیح داد چه باید بکنید اگر شما علائم:علائم کروناویروس ردیابی گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: نقشه کروناویروس

لحن را به ABC در 1 بعد از ظهر ET و ABC اخبار زنده در 4 بعد از ظهر ET هر روز هفته برای پوشش ویژه ای از کروناویروس رمان با تیم کامل ABC اخبار ، از جمله آخرین اخبار ، زمینه و تجزیه و تحلیل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>