Wirecard متعهد ‘استادانه درست شده و پیچیده تقلب بگو حسابرسان

حسابرسان از Wirecard باید متهم را از ارتکاب یک “استادانه درست شده و پیچیده تقلب.” آلمانی پرداخت ارائه دهنده ثبت شده است به عجز از پرداخت دیون و آن مدیر عامل بازداشت شده است.

حسابرسی شرکت ای متهم Wirecard از ارتکاب یک “استادانه درست شده و پیچیده تقلب” در نظر روز پنج شنبه.

آن آمد به زودی پس از رسوایی-آمار آلمانی پرداخت ارائه دهنده خدمات ثبت به صورت عجز از پرداخت دیون و مدیر عامل آن بازداشت شد.

“وجود دارد نشانه ای روشن است که این استادانه درست شده و تقلب پیچیده مربوط به احزاب مختلف در سراسر جهان در موسسات مختلف با عمدی هدف فریب” ای گفت.

ادامه مطلب: سابق Wirecard مدیر عامل مارکوس براون دستگیر

میلیاردها دلار گم شده

ای قبلا صدا زنگ در طول ممیزی 2019 صورتهای مالی نشان داد که این شرکت نمی تواند حساب €1.9 میلیارد دلار ($2.1 میلیارد دلار).

€1.9 میلیارد قرار بود برگزار شده است توسط دو بانک در فیلیپین. اما در اوایل این هفته در کشور, بانک مرکزی تایید کرد که پول نداشته وارد سیستم مالی آن است.

مدیر عامل مارکوس براون بود که پس از آن بازداشت به ظن باد ترازنامه شرکت و درآمد آن را به نظر می رسد قوی تر و جذاب تر برای سرمایه گذاران و مشتریان.

سه نفر دیگر از مدیران نیز تحت بررسی است.

‘این مسأله رفته’

Wirecard طلبکاران باید کمی امید از دوره نقاهت برخی €3.5 میلیارد یورو است که این شرکت مدیون منابع آشنا با این موضوع گفت: خبرگزاری رویترز.

“پول رفته” یک بانکدار گفت. “ما ممکن است جبران چند یورو در سال خواهد شد اما نوشتن کردن وام در حال حاضر.”

چیزهایی همچنین نگاه تیره و تار برای سهامداران است. Wirecard سهام از دست داده اند 98 درصد از ارزش خود را پس از EY حاضر به ثبت نام در این شرکت صورتهای مالی پنجشنبه گذشته.

قانون آلمان شرکت Schirp & شریک به رویترز گفت که این برنامه ریزی به فایل کلاس اقدامات علیه ای از طرف سهامداران و دارندگان اوراق قرضه در حال حاضر که Wirecard رفته بود مجسمه نیم تنه.

“این ترسناک است چه مدت Wirecard AG قادر به کار بدون اینکه اعتراض به توسط حسابرسان” شریک ولفگانگ Schirp گفت.

Wirecard سقوط از فضل در سال گذشته آغاز شد زمانی که یک سری از گزارش ها در روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز کشف حسابداری بی نظمی در آن اسیایی عملیات.

در سال 1999 تاسیس مونیخ مبتنی بر آمده بود به لبه سنتی دهنده Commerzbank از DAX 30 شاخص بود و هنگامی که منادی آن نوآوری است.

آلمان وزیر اقتصاد پیتر Altmaier به نام برای یک تحقیق کامل و هشدار داد که Wirecard رسوایی می تواند تضعیف اعتماد به نفس در این کشور سرمایه گذاری بخش است.

jcg/aw (ایسنا خبرگزاری AP dpa)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>