ویلیام بار برخی از دادستان های وزارت دفاع را متهم می کند که تبدیل به ‘شکارچیان سر’ شده اند

دادستان کل ویلیام بار در زمان هدف تیز در دادستان خط فدرال در اظهارات در کالج Hillsdale “روز قانون اساسی” جشن عصر چهارشنبه ، توصیف آنها را به عنوان نادرست کار برای گرفتن تصمیم گیری های اجرای قانون را به دست خود را در خلاف زنجیره سنتی فرماندهی.

بار گفت: “حتی به خوبی معنی ترین مردم می توانند آسیب های زیادی انجام دهند اگر آنها از دست دادن چشم انداز،” بار گفت. «راه جهنم با نیت خوب هموار می شود، همان طور که می گویند. دادستان های فردی گاهی می توانند شکارچی سر شوند که با پایین بردن هدف شان مصرف می شوند.»

بار پیشنهاد کرد که پیش از رهبری او، وزارت دادگستری با اجازه دادن به دادستان های خط برای تصمیم گیری جدا از یک روند تصویب که توسط منصوبان تأیید شده سیاسی تعیین شده بود، شبیه به یک پیش دبستانی اداره می شد.

“نام یک سازمان یا موسسه موفق که در آن پایین ترین سطح تصمیمات کارکنان مقدس تلقی می شود — وجود ندارد. هیچ اجازه ای وجود ندارد که تازه واردترین اعضای دستور کار را تعیین کنند.» “اجازه دادن به تازه واردترین اعضای تعیین دستور کار ممکن است فلسفه خوبی برای یک پیش دبستانی مونتسوری باشد، اما این هیچ راهی برای اداره یک آژانس فدرال نیست.”

و درست هفته گذشته، یک دادستان ارشد وکیل آمریکایی جان دورهام، که به او در کاوشگر تحقیقات روسیه کمک می کرد، از وزارت دفاع استعفا داد. هارتفورد کورانت گزارش داد که این استعفا مربوط به فشار بار برای تولید گزارش موقت پیش از انتخابات ریاست جمهوری نوامبر است.

بار در اظهارات خود به وضوح به دنبال اعمال مجدد اقتدار خود بر مقامات حرفه ای بود — بارها و بارها گرفتن عکس در آنچه او پیشنهاد کرد عوامل سرکش سیاسی اقدام بر خلاف منافع رهبر واقعی سازمان اجرای قانون کشور ، خود.

PHOTO: President Donald Trump and Attorney General William Barr step off Air Force One upon arrival at Andrews Air Force Base in Maryland on Sept. 1, 2020.

رئیس جمهور دونالد ترامپ و دادستان کل ویلیام بار به محض ورود به پایگاه نیروی هوایی اندروز در مریلند در ۱ سپتامبر ۲۰۲۰ از نیروی هوایی یک خارج شدند.

رئیس جمهور دونالد ترامپ و دادستان کل ویلیام بار به محض ورود به پایگاه نیروی هوایی اندروز در مریلند در ۱ سپتامبر ۲۰۲۰ از نیروی هوایی یک خارج شدند.

بار آنچه را که او به عنوان ملاقات های خودش با ماموران اف بی آی توصیف کرد بازگو کرد که در آن این سوال را برای شان مطرح کرد، “فکر می کنید شما چه عواملی هستید؟”

بار گفت: این افراد عوامل دادستان کل هستند. “من این را به شیوه ای مبهم نمی گویم، اما این زنجیره اقتدار و مشروعیت در وزارت دادگستری است.”

این اظهارات به تیزترین سرزنش عمومی در حافظه اخیر توسط یک دادستان کل با هدف مقامات استخدام شده توسط بخش خود را، وظیفه با کار اغلب خسته کننده روزانه اجرای قانون فدرال در سراسر کشور است.

“دادستان های خط … به طور کلی بخشی از بوروکراسی دائمی هستند.» “آنها مشروعیت سیاسی را ندارد که چهره عمومی تصمیمات سخت باشد و فاقد خرید سیاسی لازم برای دفاع علنی از آن تصمیمات هستند.”

بار افزود: دادستان کل، مقامات ارشد وزارت دفاع و وکلای آمریکایی در واقع سیاسی هستند، اما به معنای خوب و لازم سیاسی هستند.

بار استدلال کرد که وزارت دفاع در سال های اخیر “گاهی اوقات بیشتر شبیه به یک انجمن تجاری برای دادستان های فدرال عمل کرده است تا مدیر یک سیستم عادلانه از عدالت بر اساس قوانین قانونی روشن و معقول است.”

به نظر می رسد این بیانیه پژواکی از استدلال های او در پی تصمیم فوق العاده او برای رها کردن اتهامات علیه فلین است که او او را به عنوان قربانی دادستان های بیش از حد از دفتر رابرت مولر مشاور ویژه سابق مطرح کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول