شما دریافت پرداخت مستقیم از 2 تریلیون دلار لایحه تصویب شده توسط سنا چهارشنبه ؟ بستگی دارد که چقدر به شما کسب درآمد

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال میله میله برای دریافت $1,200 چک به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار محرک معامله — اما انگار یک برش بر روی چه کسی واجد شرایط برای پول است.

مردم بیش از $99,000 و ازدواج زوج های ساخت بالا $198,000 نمی خواهد دریافت و پرداخت با توجه به تجزیه و تحلیل این لایحه منتشر شد چهارشنبه.

درآمد محدود است $146,500 برای افرادی که فایل مالیات خود را به عنوان “سرپرست خانوار.” سرپرست خانوار وضعیت به معنی یک فرد مجرد پرداخت برای بیش از نیمی از خانواده خود هزینه و ادعا حداقل یک وابسته

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون که تصویب شده توسط سنا در اواخر روز چهارشنبه می گوید مالیات دهندگان ساخت تا 75000 دلار در تنظیم درآمد ناخالص را دریافت خواهد کرد $1,200 چک و 500 دلار برای هر کودک. همان قوانین برای زوج های متاهل که فایل را برمی گرداند تحت $150,000.

بالاتر از آستانه است که پول شروع به فاز ،

تخفیف کاهش می یابد 5 دلار برای هر 100 دلار است که مالیات دهندگان بیش از آستانه با توجه به یک تجزیه و تحلیل از دفتر سناتور. چارلز Grassley آیوا یک جمهوری خواه است.

برای مثال اگر فردی در حال تنظیم درآمد ناخالص $76,000 آنها را دریافت $1,150 بررسی کنید. پول از بهبود “تخفیف” به حساب نمی به عنوان درآمد مشمول مالیات یک جمهوریخواه کمیته مالی مشاور گفت.

خواندن متن لایحه در اینجا.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: محرک چک خواهد آمد برای بسیاری از آمریکایی ها ظرف سه هفته. دیگران از مفسران گفته اند ممکن است طولانی تر از آن است.

داده ها نشان می دهد بسیاری از کارگران در سخت ضربه صنایع می تواند تخفیف کامل بررسی کنید.

به عنوان مثال رستوران ها در شهرهای بزرگ می تواند در حال حاضر تنها به ارائه و تحویل گرفتن است. از 15.6 میلیون کارگر رستوران صنعت می تواند از دست دادن تا 7 میلیون شغل در سه ماه آینده, با توجه به انجمن ملی رستوران یک تجارت است.

مواد غذایی و نوشیدنی سرور به دست آورده متوسط $21,750 هر سال با توجه به وزارت کار اداره آمار نیروی کار. این لایحه در میان چیزهای دیگر نیز گسترش پرداخت در نرخ بیکاری و ارائه کمک های اضطراری به کسب و کارهای کوچک.

سهام ایالات متحده SPX +1.15%, که افزایش یافت سهشنبه در افزایش انتظارات برای 2 تریلیون دلار, معامله, معامله بالاتر در روز چهارشنبه با میانگین صنعتی داو جونز DJIA +2.39% نزدیک به 500 امتیاز پس از بالا و پایین شروع به روز.

مجلس نانسی پلوسی دموکرات نیز متعهد به سرعت عبور و اندازه گیری در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>