را مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری باقی می ماند آلوده استیضاح?

در این قسمت از صف مقابلما در چالش نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد از رئیس جمهور را استیضاح و تبرئه و در مورد واکنش جهانی به coronavirus بیماری همه گیر.

و در مصاحبه ویژه بحث ما در سراسر جهان اثرات coronavirus با چین جهانی شبکه تلویزیونی لنگر وانگ گوانگ.

این است که تهمت را تبرئه واقعا “کامل exoneration’?

پس از دو هفته از استیضاح محاکمه رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود متهم به سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. جمهوری خواهان مجلس سنا در بر داشت که اتهامات ناروا فشار اوکراین به بررسی یک حریف سیاسی و تداخل با شهادت شاهد را توجیه نمی حذف از دفتر.

“من فکر می کنم آن است که یک بخشی exoneration. بنابراین من تا حدودی با شما موافقم. ضمنا من یکی از معدود افرادی که در […] تیم مغلوب ساختن پیشی جستن که می خواست شاهدان چون من فکر می کنم شاهدان را به دست آورد که کامل exoneration,” ملی سابق اسپانیایی شورای مشورتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن عضو و بستن تهمت متحد استیو Cortes گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و سومین رئیس جمهور ایالات متحده به صورت یک استیضاح آزمایشی و برای اولین بار به یک محاکمه شاهدان پس از جمهوری خواهان مجلس سنا رای دادند در مقابل اجازه می دهد شواهد اضافی ارائه می شود.

Cortes تاکید کرد اهمیت برای رئیس جمهور قادر به صحبت های محرمانه با مشاوران او تحت اجرایی امتیاز: “آن چیزی که مهم است نه فقط برای رئیس جمهور تهمت برای محافظت از, اما مهم برای هر رئیس جمهور برای حفاظت از,” او گفت:.

رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت بود و هر دو حزب با نامزد سابق ریاست جمهوری میت رامنی پیوستن به حزب دموکرات در یک گناه رای دادن. تنها جمهوری خواهان رای به تبرئه و چند سناتور آشکارا رئيس جمهور گفت: اقدامات اشتباه بودند.

“با وجود آنچه که دموکرات ها می خواست به ما بگوید که [تهمت] ظاهرا کنترل جمهوری خواهان بر روی تپه ای با آهن گرفتن من فکر می کنم ما دیده ایم در واقع دقیقا برعکس, به خصوص وقتی که می آید به سنا” Cortes گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل اظهارات پس از تبرئه رای دعوت برای جشن و گفت: او را تحمل فاسد “تعقیب” از روز او اعلام کرد او برای رئيس جمهور اجرا شود.

شیوع کروناویروس: “ما باید حقایق ترس نیست’

ما از چین جهانی شبکه تلویزیونی لنگر وانگ گوانگ در مورد چین در واکنش به گسترش ویروس.

در دسامبر 2019 اولین مورد از coronavirus کشف شد در ووهان چین. پس از آن گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای دیگر و در نتیجه دهها هزار نفر از مردم آلوده و صدها نفر از مرگ و میر.

هنگامی که این ویروس شروع به گسترش شهروندان چینی که در تلاش برای هشدار دادن به دیگران در مورد این بیماری متهم به دروغ گفتن و گفت: پلیس برای جلوگیری از خود را “فعالیت غیر قانونی”. پس از چین مقامات بالا باید اذعان کرد که وجود کاستی در پاسخ به این ویروس به رسمیت شناخته شده و آنها باید خود را بهبود بخشد ملی مدیریت اضطراری سیستم.

“وجود دارد هیچ انکار که وجود دارد باید بیشتر اطلاعات شفاف تر و بهتر پاسخ اضطراری سیستم در محل” چین جهانی شبکه تلویزیونی لنگر وانگ گوانگ گفت.

در استان سین کیانگ که در آن حداقل یک میلیون اویغوری مسلمانان برگزار شد در re-اردوگاه آموزش و پرورش در چند مورد از coronavirus تایید شده است افزایش ترس آن می تواند به سرعت در حال گسترش در منطقه است.

“شده اند وجود دارد موارد بسیار کمی در سین کیانگ. در واقع سین کیانگ رتبه شماره شش از پایین از نظر موارد تایید شده. شده است وجود ندارد تنها یک مورد مرگ در سین کیانگ است. این وضعیت به خوبی تحت کنترل بیش از وجود دارد” وانگ گفت.

ده ها تن از تجاری شرکت های هواپیمایی تحمیل محدودیت های مسافرتی در پرواز به چین است. هم وجود دارد چند گزارش از کسب و کار و افراد تحریک نژادپرستی علیه مردم چینی تبار در پاسخ به این ویروس نشات گرفته در ووهان.

“این واقعا در مورد مسائل زیرا در حال حاضر برخی از غربی ها خواستار چین خواستار Coronavirus چین Virus اما من به یاد داشته باشید مردم خواستار Zika به برزیل ویروس یا ابولا به کنگو ویروس” وانگ گفت.

وانگ معتقد است که چین در حال مبارزه با این ویروس را به بهترین توانایی خود را.

دنبال صف مقابل در توییتر @AJUpFront و Facebook.

منبع: الجزیره

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>