را نشان می دهد بر روی بروید? Coronavirus MWC لغو قطع بیش tech کنفرانس

برای ماه Metawave Corp. مشتاقانه پیش بینی یکی از مهم ترین وقایع سال: 20 یک در یکی از جلسات با کلید شرکای کسب و کار است که راه اندازی San Diego مبتنی بر راه اندازی کسب و کار برنامه به 2020.

آن جلسات بودند مجموعه در یک مجموعه خصوصی در بارسلونا, اسپانیا, همزمان با نفوذ کنگره جهانی موبایل کنوانسیون. که نشان می دهد که لغو شد به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 شیوع Metawave بود مجبور به گذشتن از ایالات متحده به خوبی به همه آن MWC قرار ملاقات.

“این مشکل به دلیل آن بیشتر ایجاد کار برای ما در شرایط سفر” Metawave اجرایی ماها Achour گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. “من نیاز به رفتن به دره سیلیکون و نیویورک برای جلسات. بقیه خواهد بود بیش از زوم ZM, -4.12% .”

Achour که شرکت بر روی رادار سنجش به صورت خودکار رانندگی و راه حل های بی سیم برای 5G استقرار یکی از تعداد انگشت شماری از راه اندازی اجرائی که توافق برای نخستین بار باز کردن این موضوع از اثرات MWC را لغو. بیشترین کاهش یافته است به بحث در مورد برنامه های خود را برای از دست رفته هفته چهره به چهره با مشتریان بالقوه و همکاران.

و آن را فقط می تواند آغاز شود. در روز پنج شنبه AT&T Inc. T -0.39% گفت: ترس از COVID-19 led آن را به بیرون از RSA یکی از بزرگترین کنفرانس امنیتی در جهان است که طول می کشد محل در هفته آینده در سان فرانسیسکو. International Business Machines Corp. IBM -1.06% کاهش یافته است از RSA جمعه گذشته همان روز Facebook, Inc. FB -2.35% لغو مارس بازاریابی اجلاس در سان فرانسیسکو.

همچنین نگاه کنید به: چه اپل خارج شده و دیگر شرکت های آمریکایی می گویند در مورد شیوع کروناویروس

RSA سازمان که نشان می دهد در سان فرانسیسکو هفته آینده انتظار می رود به منظور جلب بیش از 40 ، 000 نفر گفت: این رویداد را در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده. یک سخنگوی نشان می دهد مراجعه کننده به وب سایت خود را.

“از آنجا که ما آخرین به روز رسانی تعدادی از افراد از جمله کسانی که از AT&T, امنیت, است که لغو ثبت نام خود را در حدود 1.2 درصد از کل تعداد شرکت کنندگان انتظار” سازمان ” وب سایت گفت و اضافه کرد که 13 شرکت از جمله شش تن از چین و شش از آمریکا لغو شده است.

ترک نشان می دهد به عنوان بزرگ به عنوان MWC — که تساوی با بیش از 100,000 شرکت کنندگان از 200 کشور جهان — نیش از لحاظ اقتصادی برای این شهرستان میزبان صنعت تلفن همراه و کارآفرینان از سراسر جهان که با حضور امید انجام معاملات. در واقع شرکت هایی که پول ریخت به راه اندازی غرفه استادانه درست شده و پرداخت هزینه به نمایشگاه از شانس هستند. در یک ایمیل به MWC شرکت کنندگان در روز چهارشنبه به دست آمده توسط MarketWatch, نشان می دهد,` سازمان GSMA گفت که اعطای بازپرداخت با استناد به یک “نیروی majeure” بند در آن استاندارد توافق با غرفه داران و حامیان مالی.

MWC لغو نشانه آینه برای کشت و تجارت نشان می دهد در ماه های آینده اگر شیوع همچنان به بهار. سازمان بین المللی تکنولوژی اجلاس EmTech آسیا در هفته گذشته اعلام کرد این رویداد برنامه ریزی شده برای ماه مارس 24-26 در سنگاپور شده بود به تعویق افتاد تا ماه اوت به دلیل coronavirus نگرانی.

MarketWatch گزارش ویژه: بهترین ایده های جدید در مراقبت های بهداشتی

کنفرانس فصل به خصوص لگد به دنده بالا به زودی در دره سیلیکون. توسعه دهندگان بازی کنفرانس برنامه ریزی شده برای ماه مارس 16-20 در سان فرانسیسکو نیز اقدام هر چند بدون چینی شرکت کنندگان است. در وب سایت خود را نشان می دهد سازمان گفت: حدود 2 درصد از شرکت کنندگان برنامه ریزی شده بودند از چین و آنها متاثر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موقت ممنوعیت اتباع خارجی که در این کشور در گذشته 14 روز. Oculus توسعه دهندگان متمایل نشان می دهد در اواخر روز پنجشنبه به نقل عمومی خطرات بهداشتی مرتبط با COVID-19.

پس از آن وجود دارد راهابی مادر از توسعه دهنده نشان می دهد برای غول تکنولوژی: الفبای, Inc. GOOGL, -2.51% GOOG -2.43% قصد دارد به میزبان خود Google Cloud کنفرانس بعدی 6-8 مارس در سن فرانسیسکو و گوگل I/O می گیرد در مانتین ویو کالیفرنیا در مارس 12-14; Facebook میزبان F8 در سن خوزه, کالیفرنیا در مارس 5-6; و Microsoft Corp. MSFT, -3.66% میزبان ساخت در سیاتل (ممکن است 19-21). Apple Inc.’s AAPL -2.83% در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی به شرح زیر در ماه ژوئن در سن خوزه.

یک Facebook سخنگوی گفت آن است که وضعیت را از نزدیک اما “وجود دارد بدون هیچ تغییری به F8 برنامه ریزی شده در این زمان است.” مایکروسافت که در حال تحصیل در RSA است که انتظار می رود با ادامه ساخت. گوگل و اپل نیست پاسخ به پیام های ایمیل به دنبال نظر.

ما ممکن است ببینید نشان می دهد بیشتر برو کنار جاده و یا مقیاس می گوید: رالف ده لا وگا سابق AT&T نایب رئیس که مشورت راه اندازی و معرفی آنها به شرکت های بزرگتر در تجارت را نشان می دهد.

“این دیوانه برای ترویج وقایع با یک جهان گسترده ای از جاذبه های,” او گفت:. “این عاقلانه بود از کنگره جهانی موبایل به آن را تعطیل کند. شما می توانید یک رویداد را تشکیل می دهند و آن را با تماس های ویدئویی. برای یک کارمند شرکت آلوده است بسیار طولانی تر تاثیر بر روی کسب و کار است.”

اینجا را کلیک کنید: برای آخرین اثرات اقتصادی از COVID-19

Videoconferences و جلسات فردی نمی تواند به طور معمول به جای آنچه یک کنفرانس را فراهم می کند اما. MWC RSA و وقایع خصوصی کمک به شرکت های فن آوری رول از محصولات خود را و استراتژی های کسب و کار برای شروع سال ارائه یک طرح که در آن آنها را به عهده دارد. فکر می کنم از آن به عنوان یک درس خوان دولت از آدرس اتحادیه.

“این یک درد از دست دادن سرمایه گذاری برای شرکت های کوچکتر اختصاص داده شده است که درصد زیادی از بودجه خود را به شرکت” ارتباطات از راه دور تحلیلگر راجر Entner گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. “بسیاری از آنها را به نشان می دهد با این ایده از رفتن به طبقه نشان می دهد برای یک ملاقات اتفاقی با 50 میلیارد دلار شرکت و یا به دیدن و احساس کردن نبض یک کنفرانس.”

یک سوراخ در همایش فن آوری های تقویم نیز می تواند مانع توسعه فن آوری های جدید. در این سال نسخه ای از MWC برای مثال انتظار می رود به برجسته جدید 5G گوشی تقریبا از هر عمده Android فروشنده و همچنین به عنوان به روز رسانی در مورد شبکه های در حال اجرا فوق سریع اتصال و آنچه در آن به معنی برای مصرف کنندگان و کسب و کار. در حال حاضر وجود دارد نگرانی در مورد کاهش سرعت در گسترش 5G.

“تاخیر در عرضه محصول است که رخ می دهد به عنوان یک نتیجه از این نمایش و همچنین به عنوان طرف عرضه چالش های اطراف coronavirus’ گسترده تر تاثیر در چین به طور بالقوه می تواند تاخیر صنعت گوشی های هوشمند را بازگشت به رشد به 2021 اگر دولت فعلی از شار حل و فصل نشده است به زودی” Futuresource Consulting تحلیلگر Stephen میرس هشدار داد.

شرکت های بزرگتر باید برای زنده ماندن با کمی به هیچ عواقب. Samsung Electronics Co. Ltd. 005930, -1.33% و Cisco Systems, Inc. CSCO, -1.62% به طور معمول دو تا از بزرگترین نامها در MWC اما آنها اعلام کرد محصولات قبل از MWC به عنوان نمونه است. سامسونگ اعلام کرد جدید تاشو و 5G های همراه در یک رویداد در سان فرانسیسکو در اوایل فوریه در حالی که سیسکو مشترک جدید خود را با محصولات و خدمات در یک کنفرانس در سان خوزه در ماه دسامبر.

همچنین نگاه کنید: سامسونگ, قیمت جدید ارزان ترین کهکشان گوشی های هوشمند در 1000 $

“واقعا که یک معامله بزرگ برای ما” سیسکو رئیس امور مالی کلی کرامر گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی.

اما آنچه در مورد راه اندازی بدون منابع از سامسونگ یا سیسکو است که نمی توانیم یک طرح ب ؟

آنها توسل به جلسات از راه دور به عنوان نور مدیر عامل Kaiwei تانگ در حال انجام است. شرکت خود را راه اندازی ساده 4G گوشی در ماه نوامبر و ترویج آن در CES. اما پس از برنامه ریزی جلسات با Rogers Communications Inc. RCI.ب -1.52% و Vodafone Group VOD +0.10% از طریق کاهش در اسپانیا, او در صحبت کردن به آنها را از طریق تلفن و امید برای انجام بیشتر جلسات در جنوب غربی نشان می دهد در Austin, تگزاس, در ماه آینده.

“کنگره جهانی موبایل است که در آن حامل های جهانی بروید. وجود دارد هیچ جایگزینی” تانگ گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. “من نیمه غم آنها لغو آن, اما من درک می کنم آن را معقول حرکت می کند.”

شرکت نرم افزاری WalkMe هفته گذشته اعلام کرد که راه حل رادیکال از نه ساعت در کنفرانس های مجازی Feb. 26 در جای MWC که به شما اجازه ده ها تن از راه اندازی و شرکت های بزرگ در حال حاضر محصولات خود را آنلاین. در تمام 120 ابراز علاقه در شرکت از جمله AppsFlyer و OpenLegacy Inc.

“ما شمردن ایده, ارائه, خودمان, اما تصمیم گرفت به دعوت دیگران” رافائل Sweary از بنیانگذاران و رئیس جمهور WalkMe گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. “ما با قرار دادن $200,000 به یک غرفه است که نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. این یک چیز بزرگ است که برای همه سخت است.”

بخوانید: چگونه در بازار سهام انجام شده است در گذشته شیوع بیماری های ویروسی

شهرستانها که میزبان این وقایع می تواند مشکلات را به عنوان به خوبی. Facebook را لغو کنفرانس بازاریابی به طور معمول به ارمغان می آورد در حدود 11 میلیون دلار در هزینه های به سان فرانسیسکو با حدود 5000 نفر از شرکت کنندگان انتظار می رود به ماندن در 10 هتل با توجه به San Francisco Travel Association, که همچنین اظهار تاسف دیگر ضرر و زیان است. کنگره جهانی موبایل, مقایسه تخمین زده می شود ارزش حدود 540 میلیون به بارسلونا فراهم می کند 14,000 شغل پاره وقت برای کارگران محلی.

“به طور طبیعی ما نا امید شده توسط [آی بی ام] تصمیم گیری است. در کوتاه مدت لغو خواهد شد و تاثیر در هتل ها, رستوران ها, فروشگاه های خرده فروشی و, جاذبه” جو d’alessandro, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سان فرانسیسکو سفر در بیانیه ای گفت.

Facebook و اپل خود را نگه دارید کنفرانس در سان خوزه McEnery مرکز کنوانسیون. با توجه به تیم سن خوزه F8 و WWDC کمک contributeto بیش از 130 میلیون دلار است که کنفرانس ها و رویدادها را به سن خوزه, هتل ها, رستوران ها و مغازه ها و جاذبه های در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>