خواهد کروناویروس در آمریکا ؟ آنچه آمریکایی ها می توانید یادگیری از اشتباهات ساخته شده در طول این مهم در اوایل روز در چین

به عنوان COVID-19 همچنان سکوت و گاهی اوقات مرگبار مارس در سراسر جهان چه می توان آموخت از آن نامشخص اوایل روز هنگامی که آن را برای اولین بار در ظاهر در یک بازار مواد غذایی در ووهان چین ؟ شما coronavirus? اگر شما آن را دریافت آن را به شما را بکشند ؟

در سراسر جهان وجود دارد 105,940 COVID-19 موارد و حداقل 3,559 مرگ و میر ناشی از شنبه شب; 58,402 مردم در سراسر جهان بهبود, با توجه به داده های منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

اولین فرد شناخته شده گزارش شد که قرارداد این ویروس در دسامبر. 1 در چین با توجه به یک مقاله در مجله لانست. در ایالات متحده 19 نفر فوت کرده اند, مقامات بهداشت و درمان گفت: وجود حدود 424 مورد تأیید دانشگاه جانز هاپکینز اضافه شده است.

دانشمندان به نام این ویروس SARS-CoV-2. این بیماری ناشی از آن است و پس از گسترش به برخی از 80 کشور جهان است. حال شیوع در ایران, ایتالیا و کره جنوبی هستند “بزرگترین نگرانی” دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل گفت.

در میان ترس و سردرگمی اولیه روز از این ویروس در چین برخی از خانواده ها وجود داشته ابراز نگرانی و نا امیدی است که بستگان خود را’ علت مرگ مشخص شده بود به عنوان “شدید پنومونی” یا “ذات الریه ویروسی” خود گواهی مرگ وال استریت ژورنال گزارش شده است.

چنین شیوه ممکن به تعویق افتاد, اخبار و/یا آگاهی از شیوع این است که چرا رسانه ها و بهداشت عمومی مقامات ramping تا تلاش ها برای تشویق مردم برای شستن دست های خود را برای 20 ثانیه و پوشش دهان خود را اگر آنها عطسه و سرفه.

‘چالش که ما داریم این است که خیلی زود نیمکره جنوبی را به حرکت در زمستان هنگامی که ما حرکت به تابستان است.’

— —Jeff Goad, استاد و رئیس دانشکده داروسازی در دانشگاه چپمن

“COVID-19 به سرعت در حال گسترش از یک شهر به کل کشور فقط در 30 روز” یک Feb. 24 مقاله در نرخ مرگ و میر این بیماری در کارشناسی مجله پزشکی JAMA یافت. “مطلق با سرعت از هر دو گسترش جغرافیایی و افزایش ناگهانی در تعداد موارد شگفت زده کرد و به سرعت غرق سلامت و بهداشت عمومی خدمات در چین است.” در چین 50 درصد از مردان دود در مقابل 2 درصد از زنان آنها را بیشتر در معرض مرگ ناشی از این بیماری آن اضافه شده است.

این ویروس به نظر می رسد در طول یک زمستان سرد در چین و اروپا و آسیای غربی است که ممکن است به زودی طلسم مشکل برای کشور در نیمکره جنوبی. “این جای تعجب نیست که این اتفاق افتاد در فصل زمستان گفت:” جف Goad, استاد و رئیس دانشکده داروسازی در دانشگاه چپمن یک دانشگاه خصوصی در اورنج کالیفرنیا. “بیماری است که در حال تنفسی در طبیعت تمایل به گسترش سریع تر در محیط های سردتر. مردم در داخل خانه و در اغلب موارد آنها جمع بیشتر است.”

چین به نظر نمی رسد به زود اقدامات پیشگیرانه. Coronavirus اعتقاد بر این است که منشأ در یک بازار مواد غذایی در ووهان چین. در ماه ژانویه ژو Xianwang شهردار ووهان گفت: 5 میلیون نفر در سمت چپ این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال جدید قمری. به عنوان مقامات در تلاش برای مقابله با این سرعت ویروس را گسترش آنها متعهد به دوباره باز Xiaotangshan بیمارستان در حومه پکن ساخته شده در طول سال های 2002 تا 2003 شیوع سارس.

برخی از منتقدان میگویند که دولت چین انجام داده اند می تواند بیشتر در اوایل آن روز به هشدار مقامات برای هر دو وجود ویروس و تایید می کنند که انسان به انسان انتقال به احتمال زیاد به ویژه هنگامی که بیمارستان ها در ووهان شاهد بیشتر و بیشتر مردم پس از رسیدن به درهای خود را به شکایت در مورد علائم مشابه. که چین کشور, دفتر مطلع شد از موارد ذات الریه با علت ناشناخته (یا علت) on Dec. 31.

یک جدول زمانی از حوادث در مراحل اولیه COVID-19 شیوع

Dec. 1: اولین بیمار شناخته شده به قرارداد این ویروس شناسایی شده است در ووهان با توجه به یک چکمه بر روی زمین بررسی توسط گروهی از محققان چینی منتشر شده در مجله پزشکی لانست. “هیچ یک از اعضای خانواده خود را توسعه تب و یا هر گونه علائم تنفسی. هیچ اپیدمیولوژیک لینک بين بیمار برای اولین بار و بعد از آن موارد” آنها نوشت.

Dec. 18: Ai مرداب سر از اورژانس در ووهان بیمارستان مرکزی می گوید shenoticed یک مرد مسن با یک ریه, عفونت, تب بالا و علائم شبه آنفولانزا.

اواخر دسامبر: یک ووهان, دکتر, نوشته های یک WeChat گروه وجود دارد که هفت مورد از آنچه او را توصیف به عنوان سارس متصل به بازار مواد غذایی. در دستور محلی حزب کمونیست دفتر او بعد از آن نشانه هایی از یک سند در یک ایستگاه پلیس محلی گفت او خطا ساخته شده است.

یک غذای مختصر ضیافت برگزار شد Jan. 20 برای 40,000 خانواده از یک حوزه در ووهان کانون شیوع.

Dec. 31: مقامات اطلاع که چین کشور از موارد ذات الریه با علت ناشناخته (علت ناشناخته) شناسایی شده در ووهان.

Jan. 1: بازار مواد غذایی در ووهان کانون coronavirus شیوع بسته برای محیط زیست بهداشت و ضد عفونی. که درخواست اطلاعات بیشتر از چین است.

Jan. 7: دانشمندان چینی می گویند آنها به شناسایی یک ویروس جدید است که مانند سارس و سرماخوردگی, متعلق به خانواده کروناویروس. رئیس جمهور چین مسائل مربوط به سفارشات شامل جدید coronavirus با توجه به Qiushi رسمی حزب کمونیست مجله; گزارش قبلی با رسانه های دولتی به Jan. 20 به عنوان تاریخ رئيس جمهور با صدور این دستور.

Jan. 11: چین اعلام کرد برای اولین بار شناخته شده مرگ و میر ناشی از کوروناویروس: 61 ساله که تا به حال خریداری مواد غذایی در ووهان بازار است. که دریافت “اطلاعات دقیق” از مقامات چینی که وجود دارد این است که “هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال” مربوط به کروناویروس موارد یافت می شود.

Jan. 15: ووهان سلامت کمیسیون انتشار یک بیانیه گفت: “امکان محدود انسان به انسان انتقال نمی توان رد کرد.”

Jan. 18: سالانه غذای مختصر ضیافت برگزار می شود برای 40,000 خانواده از یک شهر حوزه در ووهان.

ووهان شهردار گفت: 5 میلیون نفر در سمت چپ این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال جدید قمری.

Jan. 20: مقامات چینی می گویند coronavirus که در ابتدا از یک حیوان یا حیوانات را به مردم منتقل می شود از طریق انسان به انسان تماس بگیرید.

Jan. 23: حمل و نقل عمومی در اتوبوس و قطار و کشتی در ووهان معلق از ساعت 10 صبح به وقت محلی برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

Jan. 24: چه کسی می گوید آن را خیلی زود به اعلام “عمومی-بهداشت و درمان اضطراری بین المللی نگرانی” بالاترین هشدار. Coronavirus خود رسمی ظاهر در اروپا با مقامات فرانسوی تایید سه مورد از ویروس. استرالیا تایید چهار نفر با این ویروس.

Jan. 25: مقایسه به پایین قمری جشن های سال جدید آغاز خواهد شد با بسیاری از جشن لغو شد.

Jan. 29: جدید مجله پزشکی انگلستان می گوید: “شواهدی وجود دارد که انسان به انسان انتقال داده میان تماس نزدیک از اواسط دسامبر 2019.”

Jan. 30: به عنوان ویروس گسترش می یابد در سطح بین المللی که Tedros اعلام coronavirus عمومی-بهداشت و درمان اضطراری از نگرانی های بین المللی.

Feb. 2: مقام اول مرگ و میر ناشی از COVID-19 در خارج از چین است که در فیلیپین: 44 ساله چینی که وارد مانیل از ووهان.

Feb. 7: دکتر لی Wenliang, 34 دکتر که برای اولین بار با صدا زنگ در ویروس در چت آنلاین با پزشکان دیگر می میرد. این بیمارستان که در آن او کار می کرد باعث می شود اعلام خواهد شد.

آیا چین باید قدرت بیشتری نسبت به ایالات متحده برای کنترل ویروس ؟

“این مایه تاسف بار” جف Goad گفت MarketWatch. “آن را سخت به حدس و گمان که آیا آنها تا به حال یک فقیر پاسخ و یا عمل کرده و بهترین آنها می توانند. چین تعطیل می توانید تمام شهرستانها که ما نمی تواند انجام دهد.”

اوایل گسترش این بیماری به احتمال زیاد با کمک آماده سازی برای چین قمری تعطیلات سال جدید, زمانی که مردم, سفر برای دیدار اقوام. ووهان شهردار ژو Xianwang گفت: 5 میلیون نفر در حال ترک این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال جدید قمری.

در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس, حمل و نقل, ممنوعیت برقرار شد در بیش از یک دوجین از شهرهای چین در ماه ژانویه با یک ترکیب جمعیت بیش از 50 میلیون نفر است. مقامات در ووهان یک شهرستان با یک سال دور از جمعیت 11 میلیون نفر گفت: آنها تا به حال به طور موقت بسته و این منطقه خروجی فرودگاه و ایستگاه راه آهن و به حالت تعلیق در تمام حمل و نقل عمومی. عکس از خیابان های خالی گرفته شده از این شهر در هفته های اخیر چیزی شبیه به یک قرن 21 شهر ارواح.

Yaxue کائو بنیانگذار سیاسی گروه فشار ChinaChange.org نوشت در توییتر TWTR, -4.31% که یک ووهان دکتر تا به حال ارسال شده در WeChat برای گفتن وجود دارد, هفت مورد از سارس متصل به بازار مواد غذایی. او بدحجابی توسط حزب انضباطی و مجبور به عقب که کائو گفت. “از همان گزارش به ما آموخته است که ووهان مقامات بهداشتی را دارا بودند یک شبه جلسات مورد جدید ‘سارس’ در پایان ماه دسامبر” کائو ارسال شده در Jan. 27.

چگونه COVID-19 منتقل می شود

مدت کوتاهی پس از ساو ارسال آن توییتهایی دکتر لی Wenliang, 34 دکتر که برای اولین بار با صدا زنگ در مورد یک برنامه به طور بالقوه ویروس جدید که در WeChat گروه درگذشت. “ما بیمارستان چشم پزشک Li Wenliang بود که متاسفانه مبتلا به کروناویروس در طول کار خود را در مبارزه با کروناویروس اپیدمی” بیمارستان در ووهان گفت. “او در 2:58 صبح در فوریه. 7 بعد از تلاش برای احیای ناموفق بودند.”

“در سطح جهان حدود 3.4 درصد گزارش شده COVID-19 نفر فوت کرده اند” Tedros گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو در روز سه شنبه. که بیش از برآورد قبلی که ماند در حدود 2% و آنفلوانزا مرگ و میر کمتر از 1%. Tedros هفته گذشته برآورد مرگ و میر بین 2% و 4% در ووهان; خارج از ووهان او تخمین زده یکی از 0.7 درصد دیگر برآورد قرار داده و آن را در نزدیک به 2 درصد.

که نرخ مرگ و میر برآورد می شود مربوط به مقامات شمردن تعداد واقعی موارد است. اگر عفونت در واقع بالاتر در جهان مرگ و میر بدیهی است که سقوط. در این زمان بیشتر افراد بدون علامت صرف رفتن در مورد زندگی روزانه خود را با مردم بیشتر می تواند آلوده. نوشتن در لوح جرمی ساموئل فاوست یک پزشک اورژانس در Brigham و بیمارستان زنان و یک مربی در دانشکده پزشکی هاروارد گفت: “این ترسناک شماره بعید است که به نگه دارید.”

این ویروس دارای دوره کمون تا 14 روز که در طی آن می تواند مسری گفت: Ma Xiaowei مدیر ملی چین کمیسیون بهداشت. که متخصصان پزشکی می گویند اجازه می دهد تا ویروس به گذشت از فرد به فرد. در این زمان بیشتر افراد بدون علامت صرف رفتن در مورد زندگی روزانه خود را با مردم بیشتر می تواند آلوده. (سارس به طور متوسط جوجه کشی نرخ 2 تا 7 روز با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.)

“تحقیقات نشان داده است که بسیار کمی وجود دارد که خطر ابتلا به هر گونه بیماری مسری منتقل می شود در هیئت مدیره یک هواپیما.’

— —سازمان بهداشت جهانی

W. ایان Lipkin متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی در شهر نیویورک بازگشت از ووهان قبل از این شهرستان به طور موثر بسته از جهان خارج است. او احتمالا خودش را در زیرزمین خود را منهتن خانه برای 14 روز.

Lipkin تا به حال یک مزیت بیش از بسیاری از افرادی که برای اولین بار آلوده شد در چین در ماه دسامبر و ژانویه: او آگاه از این ویروس وجود دارد و نیاز به خود منزوی و جلوگیری از سرایت.

تحقیقات نشان داده است که این ویروس تا حتی شده موجود در مدفوع انسانی اگر چه هنوز شناخته نشده چه مدت می تواند زنده ماندن در خارج از انسان هاست. “چه مدت است که آن را در مدفوع?” Lipkin گفت: در آخرین شماره از مجله ی نیویورکر. “چه مدت است که در دهان و بینی ؟ چه مدت است که آن را در سطوح? در سگک کمربند ایمنی دستگیره های درب لمس صفحه نمایش و یا کنترل از راه دور تلویزیون در یک اتاق هتل, که, راه, هرگز تمیز می شود و یکی از filthiest چیز در این سیاره است.”

برخی از شرکت های هواپیمایی را لغو پروازها به شدت تحت تاثیر قرار, مناطق, اما نشان می دهد که نگرانی در مورد خطرات ناشی از تماس با این ویروس بر روی یک هواپیما ممکن است overplayed. “تحقیقات نشان داده است که بسیار کمی وجود دارد که خطر ابتلا به هر گونه بیماری مسری منتقل می شود در هیئت مدیره یک هواپیما” چه کسی می گوید. “انتقال عفونت ممکن است رخ دهد بین مسافران که در حال نشسته در همان منطقه از یک هواپیما که معمولا به عنوان یک نتیجه از فرد آلوده سرفه یا عطسه و یا با لمس.”

Lipkin که دستکش می پوشد در حالی که سفر در مترو نیویورک گفت: نیویورکر: “در هواپیما من پاک کردن همه چیز را. من دور ماندن از کاسه آجیل مخلوط یا آب نبات.” با که گفت: چه کسی می گوید ترین هواپیماهای تجاری بازیافت تا 50 درصد از هوای کابین. “این recirculated هوا است که معمولا از طریق هپا — high-efficiency particulate air — فیلتر از نوع مورد استفاده در بیمارستان اتاقهای عمل و بخشهای مراقبت ويژه که دام انداختن ذرات گرد و غبار و باکتری ها و قارچ ها و ویروس ها” را به آن می افزاید.

این خطر بزرگتر دیگران می گویند نهفته در افراد آلوده به کار گرفتن سفر و تعطیلات. “متاسفانه این ویروس بسیار موثر است فقط مانند ویروس آنفلوانزا” Goad, گفت:, و اضافه کرد که ویروس های تنفسی رشد در ماه های زمستان. “چالش ما این است که بسیار به زودی نیمکره جنوبی را به حرکت در زمستان هنگامی که ما حرکت به تابستان” او گفت:. “اگر ما برخی از محدودیت های مسافرتی در محل در ماه های تابستان ممکن است امیدوارم محدود کردن برخی از گسترش بین نیمکره.”

“ممکن است آن را” او افزود: “اما این بعید است به آن را متوقف کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>