همسر نخست وزیر اسپانیا آزمایش ویروس

دولتی اسپانیا می گوید: همسر نخست وزیر پدرو سانچز دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید

مادرید — دولتی اسپانیا روز شنبه گفت که از نخست وزیر پدرو سانچز دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

آن گفت: Begoña گومز و نخست وزیر هستند و در سلامت خوب و پیروی از دستورالعمل های از مقامات پزشکی در محل اقامت خود در لا Moncloa کاخ در مادرید دولت صندلی.

دو وزیر از سانچز کابینه وزیر برابری و وزیر امور منطقه ای در حال حاضر آزمایش مثبت در اوایل این هفته. دولت گفت هر دو در سلامت خوب به عنوان به خوبی.

دیگر عضو کابینه باید آزمایش منفی است.

دولت به اطلاع رسانه ها از گومز را عفونت در مدت کوتاهی پس از سانچز داد و تلویزیونی در سراسر کشور آدرس به اعلام یک باتری از اقدامات دولت خود را برای مبارزه با این بیماری همه گیر در طول یک هفته دو حالت اضطراری.

قبل از آدرس سانچز ریاست در هفت ساعت در جلسه هیئت دولت که با حضور تمام وزیران به جز این دو که تا به حال آزمایش مثبت است.

مقامات بهداشت گفت: عفونت کروناویروس رسیده اند 5,753 مردم در اسپانیا نیمی از آنها در مادرید پس از اولین مورد شناسایی شد در اواخر ماه ژانویه است. که نشان دهنده یک ملی افزایش بیش از 1500 در 24 ساعت.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>