بیوه: پلیس بازنشسته کاپیتان درگذشت حفاظت دوستان فروشگاه

بیوه از یک پلیس بازنشسته کاپیتان که درگذشت در طول یک شب خشونت در سنت لوئیس می گوید که او در تلاش برای محافظت از یک دوست تماس با فروشگاه

ST. LOUIS — یک پلیس بازنشسته کاپیتان که درگذشت در طول یک شب از تظاهرات خشونت آمیز در تلاش بود برای محافظت از خود فروشگاه بیوه اش گفت.

دیوید Dorn در آخرین لحظات توانستند تصویری و ظاهرا ارسال شده در Facebook Live, هر چند این ویدئو شده است. او کشته شد توسط افرادی که تا به حال شکسته لی پیاده & طلا و جواهر بدن خود را بر روی پیاده رو در حدود 2:30 صبح روز سه شنبه. بازداشت شده اند ساخته شده است.

مرگ او در آمد های خشونت آمیز در سنت لوئیس که در آن چهار افسران شات افسران حلیم با سنگ و آتش بازی و 55 کسب و کار بودند burglarized و یا آسیب دیده از جمله یک فروشگاه که سوخته. پلیس نیز به ضرب گلوله و به شدت مجروح دزدی مشکوک که آنها می گویند در افسران.

شهرستانها در سراسر ایالات متحده دیده می شود تظاهرات و خشونت های پس از جورج فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه حتی پس از دست به دستبند, سیاه, مرد متوقف شد و شفاعت برای هوا.

Dorn بود از مغازه صاحب و اغلب چک در کسب و کار زمانی که آلارم رفت همسرش, St. Louis پلیس Sgt. Ann Marie Dorn گفت: St. Louis Post-Dispatch.

دیوید Dorn خدمت 38 سال در St. Louis نیروی پلیس قبل از بازنشستگی در اکتبر 2007. او سپس به رئیس مولین هکتار یک شهر کوچک در سنت لوئیس کانتی.

سابق St. Louis County police Chief تیم Fitch می دانستند Dorn برای 30 سال و گفت: آنها نزدیک شد دوستان زمانی که Dorn بودند و پیشرو در سنت لوئیس اداره پلیس کاشفان برنامه برای افراد علاقه مند به اجرای قانون مشاغل در حالی که Fitch بود که منجر شهرستان برنامه.

“او بسیار اختصاص داده شده به جوانان به خصوص جوانان محروم گفت: Fitch که منجر St. Louis County Police Department از سال 2009 تا 2014. “او می خواست برای دیدن آنها موفق شوند. او می خواست می شود در نقش یک مدل برای کسانی که مردان و زنان برای رفتن به اجرای قانون است.”

Dorn’ s شخصیت بود “بزرگتر از زندگی” فیچ گفت. “او یک بازی سرگرم کننده مرد مبارک مرد. شما هرگز به تعجب آنچه که او فکر می کرد که کسی چیزی فوق العاده احمقانه مانند یک جرم و جنایت چرا که او فقط می گویند آن را به عنوان او آن را دیدم.”

زمانی که او به عنوان رئیس در مولین هکتار Dorn روشن ساخته است که خود را افسران برگزار خواهد شد به دقیقترین استانداردهای Fitch گفت.

“او می خواست آنها را به انجام کار درست در همه زمان ها” فیچ گفت.

اخلاقی جامعه از پلیس که نشان دهنده سیاه افسران در سنت لوئیس گفت: در انتشار اخبار است که Dorn بود “این نوع از برادر که داده ام عمر خود را به آنها را ذخیره کنید اگر او تا به حال.”

St. Louis رئیس پلیس جان هیدن به نام Dorn “خوب کاپیتان.”

“بسیاری از ما دیگر افسران نگاه کردن به او” هایدن گفت. “بسیار خوب بسیار دلپذیر است. و همسرش هنوز هم با این نسخهها کار در اینجا. بنابراین بسیار غم انگیز برای ما آژانس است. ما افتخار او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>