گسترده شدید طوفان تابستان انتظار می رود این آخر هفته

در ضمن با امریکا گرد و غبار است که انتظار می رود به گسترش بیش از حد از جنوب ایالات متحده

آخرین دور از طوفان تابستان به ارمغان آورد بیش از 100 گزارش از آب و هوایی شدید در روز پنج شنبه به طور کلی در سه خوشه در سراسر کشور است. یک خوشه شد و جنوبی که در آن آسیب رساندن به باد تا 60 مایل در ساعت گزارش شد در بخش هایی از لوئیزیانا به می سی سی پی و آلاباما.

علاوه بر این بارش باران های سنگین در هوستون یک بار دیگر آورده جاری شدن سیل در منطقه شهری روز پنج شنبه. یکی دیگر از مجموعه ای از طوفان در واشنگتن دی سی منطقه مترو و شمال ویرجینیا که در آن gusts باد نزدیک به 60 مایل در ساعت قطع درختان. یک سوم خوشه ای است که در حال حاضر در حال حرکت از طریق دشتهای شمالی صبح جمعه آوردن برخی از بادهای توفانی که تا کنون رسیده اند به عنوان بالا به عنوان 69 مایل در ساعت در بخش هایی از داکوتای جنوبی.

آب و هوا تمرکز جمعه و از طریق آخر هفته خواهد شد در درجه اول در یک طوفان در حال توسعه در غرب میانه بالا است که در حال حرکت به سمت شرق. طوفان را چند دور از آب و هوایی شدید به حدود 80 میلیون آمریکایی آغاز جمعه و پایدار از طریق آخر هفته. خطر منطقه آب و هوایی شدید در 48 ساعت آینده را پوشش می دهد بخش قابل توجهی از کشور اساسا از کلرادو به کانکتیکات است.

طوفان در حال انجام در بخش هایی از غرب میانه بالا در حال حاضر در صبح روز جمعه با بارش باران های سنگین و بادهای توفانی بودن تهدید اصلی. اما جمعه شب به نظر می رسد وجود خواهد داشت چند پالس های شدید و رعد و برق در حال حرکت از طریق میانه به خصوص در اطراف شیکاگو و میلواکی و دیترویت. این خطر وجود دارد جمعه برای آسیب رساندن و وزش باد و گردباد و تگرگ های بزرگ.

یک شبه به شنبه های شدید آب و هوا خواهد اجازه نمی دهد تا. چند دور از طوفان به احتمال زیاد به پالس جنوب به ایالت میسوری و کانزاس و چند پالس طوفان خواهد رسید, در شمال, در اوایل صبح.

با وضوح بالا مدل ها نشان شديد و رعد و برق ورود در فیلادلفیا و نیویورک مترو مناطق 7 صبح شنبه صبح با توفانی بادها مختصر گردباد و تگرگ های بزرگ.

در حالی که ممکن است یک استراحت مختصر در طوفان در وسط روز طوفان به سرعت آتش دوباره در بخش هایی از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات شنبه بعد از ظهر و شب. یک بار دیگر دستخوش توفان های بزرگ تگرگ و گردباد امکان پذیر خواهد بود.

هر حرکت آهسته طوفان خواهد شد که بالقوه را به جاری شدن سیل هر دو این آخر هفته.

در ضمن جنوبی از آب و هوایی شدید اقدام امریکا گرد و غبار است که انتظار می رود برای ادامه برای گسترش بیش از حد از جنوب ایالات متحده کیفیت هوا هشدار ارسال می شود صبح روز جمعه در لوئیزیانا با توجه به بالا بودن غلظت ذرات گرد و غبار در هوا است.

برای بسیاری از آمریکایی ها تنها تاثیر قابل توجه از صحرا گرد و غبار خواهد بود برخی از منظره غروب و طلوع نیز دارای ابهام است. برای بسیاری از هواشناسان قابل توجه ترین تاثیر را از صحرا گرد و غبار است به تعطیلی کامل گرمسیری فصل به طور موقت. برای افرادی که حساس تنفسی نگرانی صحرا گرد و غبار می تواند باعث بدتر شدن آن موجود مسائل مربوط به سلامت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>