چرا برخی از مقامات پلیس معتقدند جرم و جنایت در حال افزایش است در شهرهای آمریکا

پلیس اجرایی تحقیقات فروم بررسی چهار شهرستانها در سراسر کشور و در بر داشت که نرخ جرم و جنایت در Indianapolis, میلواکی, نیویورک و لاس وگاس مشخصی از آنجا شروع COVID-19 همه گیر و بازگشایی این کشور — یک واقعیت است که اجرای قانون رهبران ترسید.

“حوزه های قضایی منتشر شد بسیاری از مجرمین به منظور کاهش گسترش COVID-19 در زندان. و دادگاه ها در بسیاری از مکان ها بسته شده اند. که منجر به یک احساس در میان مجرمین که آنها می توانند ارتکاب جرم با مصونیت از مجازات. علاوه بر این پلیس در برخی از شهرستانها کمتر فعال در اجرای آنها به منظور اجتناب از تعامل با مردم است که می تواند گسترش ویروس” در این گزارش است.

این گروه توضیح داد که افسران که می توان به بررسی و پیگیری جرایم خشونت آمیز باید به جای اختصاص داده شده برای نظارت بر تظاهرات.

در نیویورک (NYPD رئیس گروه Terrance موناهان گفت: PERF که “در هفته گذشته ما تا به حال 53 تیراندازی حوادث و 72 نفر به ضرب گلوله. ما باید برای رفتن به عقب به روز از ژوئیه 4 در سال 2012 برای یک هفته است که می خواهم.”

موناهان گفت که 20 درصد از آن منتشر شد از Rikers Island با توجه به COVID-19 شده اند rearrested. NYPD می توانید هر گونه ارتباط بین خروجی و افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز “اما ما در حال دیدن زیادی از سربازان ارتش parolees درگیر در پایان هر دو از تفنگ به عنوان دو تیرانداز و یا قربانی,” او اضافه شده است.

“یک احساس وجود دارد که شما نمی خواهید برای رفتن به زندان” موناهان گفت: به PERF.

در Indianapolis, دستیار ارشد کریس بیلی گفت که ایندی است که در میان شش سال قتل را افزایش دهد.

“در ارتفاع ما COVID پاسخ جنایت اعداد نوع از وارد کردن اما در ماه مه آن را منفجر کرد. تا آنجا که من می توانم بگویم تنها یک زمان دیگر است که ما تا به حال 25 قتل در یک ماه: در ماه نوامبر 2017. رفتن به زمان آغاز به کار ما در ترکیب اداره پلیس در سال 2007 ما را دیده اند هر تعداد که می خواهم. در این ماه ما حق بازگشت که در آن ما در سال گذشته,” او گفت:.

او گفت که nonfatal تیراندازی در شهر پیوسته در حال افزایش است.

“ما تا به حال 217 حوادث تا کنون در این سال نسبت به 200 سال گذشته و در سال 2016 ما در 180s بنابراین تفنگ جرم شده است به طور مداوم در حال افزایش در شهر ما” او توضیح داد:, و اضافه کرد که افزایش اتحاد “زیادی” برای انجام با قاچاق مواد مخدر است.

در میلواکی همان را می توان گفت.

“ما قتل هستند راه اندازی شده است. ما دیده می شود نیست این تعداد از سال 1991. ما 86 قتل در سال جاری نسبت به 37 به این نقطه در سال گذشته — بنابراین ما باید یک 132 درصد افزایش یافته است. ما تا به حال افزایش پس از سقوط اما آن را فوق العاده افزایش یافته بیش از چند ماه” میلواکی بازرس لسلی Thiele گفت: PERF. “ما تا به حال یک زن و شوهر تیرباران های دسته جمعی اما بسیاری از تیراندازی تمایل به مربوط به مواد مخدر و یا احمقانه اختلافات. ما تا به حال یک افزایش بزرگ در خشونت خانگی دهیم.”

ترنس Gordon یکی دیگر از میلواکی بازرس گفت: PERF وجود دارد که یک سنبله در “همسرآزاری.”

لاس وگاس شهری کاپیتان جیمز LaRochelle گفت: PERF که گروه شاهد افزایش در نوادا شهر شروع در اواخر ماه گذشته.

“سه هفته پیش ما تا به حال واقعا بد هفته با 11 قتل در 10 روز. برخی از کسانی که خشونت های مرتبط با. ما باند قتل در حدود 22% از ما قتل و ما رای از حل آن است که کمی پایین تر است. در یک نقطه در مارس ما حل شد 100% از ما قتل و در حال حاضر ما در حدود 80 درصد” LaRochelle گفت: خروجی. “ما هنوز هم کمی پایین جرم و جنایت خشونت آمیز در سال به, تاریخ, اما به تازگی ما شاهد یک چشم انداز مثبت و این یک نگرانی است.”

روحیه پایین این بخش می گویند.

در نیویورک موناهان گفت: “ضد پلیس شعارهای” اتحاد تخریب روحیه.

“ما پلیس مطمئن نیستید که چه باید بکنید. آنها فکر می کنم هیچ دلیلی برای انجام هر گونه کیفیت زندگی اجرای” موناهان گفت: PERF.

در میلواکی هر دو بازرسان PERF صحبت کردیم و به توافق رسیدند که خوش بینی در کشور پایین است.

“روحیه وحشتناک است. اما مردم ندارد و کم روحیه به دلیل چیزی ارشد آیا این دلیل است که آنها می ترسند که هیچ کس در این جامعه در حال رفتن به ایستادن برای آنها” گوردون گفت. “در 25 سال, من هرگز آن را دیده بود. من هرگز فکر نمی کردم که من می بینم روز که در آن یک میلواکی افسر پلیس را از برداشت جامعه آنها سوگند یاد به خدمت می کنند. اما من می توانم آن را شروع به اتفاق می افتد در حال حاضر و آن را فقط وحشتناک, چرا که در طرف دیگر از تمام این جنایات قربانیان.”

در برخی موارد ماموران در حال قرار دادن در مقالات خود و بازنشستگی.

“ساییدگی رای بسیار بالا در سال گذشته و آن را به رفتن به ادامه این سال است. ما تا به حال بسیاری از مردم جلو آمده و در واقع می گویند که آنها تا به حال به اندازه کافی و بازنشسته است. ما تا به حال افسران جوان شده اند که برای یک سال به 10 سال و استعفا از آنجا که آنها مایل به قرار دادن خانواده خود را از طریق هر گونه اخبار که خواهد آمد اگر آنها درگیر شدند در هر چیزی” Thiele گفت.

واشنگتن Metropolitan Police اتحادیه گفت: در آزادی مطبوعات است که 71 درصد از اعضای آن را مورد بررسی هستند و با توجه به خروج MPD. از کسانی که تقریبا 40 درصد در حال برنامه ریزی برای ترک اجرای قانون به طور کامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>