چرا مردم از موازین صرفه جویی در زندگی اجتماعی فاصله احتیاطی

مردم بسته بندی شده به استخر در دریاچه از رشتهکوه اوزارک میسوری.

پارک در شهر نیویورک کانون شیوع این ماجرا با sunbathers

شلوغ صبحانه نقطه در کلرادو با شام جشن روز مادر.

با بیش از 100 ، 000 آمریکایی مرده و رو به افزایش از رمان coronavirus کارشناسان بهداشت و درمان و دیگر رهبران شده اند شفاعت برای مردم به پایبندی به دستورالعمل های دقیق برای نگه داشتن مردم در امن است.

اما همه بیش از حد به تازگی این و دیگر نمونه های کوچک و بزرگ پدید آمده اند از مردم پرهیاهو و هجوم اجتماعی فاصله و صورت-پوشش قوانین.

کارشناسان روانشناسی گفت: آنها ندارد شگفت زده شده توسط این نوع رفتار از آن بوده است یک موضوع را با بهداشت عمومی: توانایی مردم برای ارزیابی خطر. Rajita سینها, استاد روانپزشکی در دانشگاه ییل و مدیر موسس دانشگاه ییل استرس مرکز گفت: عدم اطمینان در مورد زمانی که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید و دسترسی آزاد به اطلاعات و باورهای اساسی می تواند تاثیر کسی را دست انداختن اقدامات احتیاطی.

“ویژگی های آن از زمان همه گیر واقعا قرار داده و به دنده مردم نیاز به کنترل است که از جنبه های مهم مقابله,” او گفت: ABC News. “به دست آوردن کنترل اساسی است راه ما کنار بیایند.”

سینها و دیگر کارشناسان بهداشت می گویند هیچ راه حل ساده برای این مشکل وجود دارد اما راه هایی برای کمک به آن دسته از افراد نیاز برای سلامت اقدامات احتیاطی.

او اشاره کرد که خطر این است که یک مفهوم انتزاعی به مردم است. در حالی که برخی از مردم ممکن است در نگاه COVID-اخبار مرتبط و احساس ترس از تصاویر بیمار, بیماران, دیگران ممکن است می خواهید را به شانس خود را سینها گفت.

“اگر شما یک سناریو که در آن وجود دارد مقدار زیادی از خطر…اگر شما نگران این هستید, شما ممکن است قادر به خود را خارج وجود دارد ساز و کاری که در آن ما فقط شخم زدن همراه,” او گفت:.

جاشوا Ackerman, دانشیار روانشناسی در دانشگاه میشیگان که به بررسی رفتارهای مرتبط با بیماری های عفونی گفت: فردگرایی نیز نقش موثری در پیوستن به دستورالعمل.

“اگر مردم فکر می کنم ماسک در حال حفاظت از خود و شما نمی فکر می کنم شما نیاز به حفاظت از شما نمی خواهد آنها را می پوشند,” او گفت: ABC News.

Sten Vermund این دین از دانشگاه ییل دانشکده بهداشت تشبیه رفتار به در حال اجرا یک نور قرمز.

“آنها نمی فهمند شخصی به اندازه کافی ریسک و آنها لازم نیست که یک حس نوع دوستی که حاد است,” او گفت: ABC News.

نگرش در ماسک و اجتماعی فاصله مخلوط شده در ایالات متحده با توجه به رای گیری از ABC اخبار و ایپسوس. در پایان مارس اکثریت بزرگی از کشور (82 درصد) در مورد کوروناویروس و فقط 14 درصد فکر stay-at-home سفارشات محدود آزادی شخصی. پیشتر در ماه آوریل یک ABC News/نظرسنجی ایپسوس یافت که 55 درصد از آمریکایی ها در حال پوشیده, ماسک, در هفته گذشته است.

در حالی که هدایت اجتماعی فاصله تا حد زیادی سازگار شده است و به مدت طولانی — اقامت 6 فوت دور از دیگران برای جلوگیری از انتقال قطرات تنفسی اجتناب از اجتماعات بزرگ و ماندن صفحه اصلی — پوشیدن ماسک شده است شده است بسیار murkier. مقامات بهداشت عمومی در ابتدا پیشنهاد کرد که مردم نمی ماسک می پوشند و به جای ذخیره آنها را برای سلامتی کارگران اما در مارس 3, آنها توصیه می شود که مردم می پوشند پارچه ماسک برای جلوگیری از بدون علامت انتقال است.

این پیام بیشتر شده است اشتباه توسط رئیس جمهور تهمت به طور کلی امتناع از پوشیدن یک ماسک با وجود CDC توصیه.

اطلاعات به خصوص که در گردش است در یک دایره فوری یک عامل مهم برای رفتار مردم را در گیر با توجه به Ackerman. حتی اگر ایالات متحده منجر جهان با بیش از 1.7 میلیون نفر وجود دارد تمام شهرستانهای استان به ویژه در جوامع روستایی که در آن وجود دارد و یا هیچ مورد. این بیماری همه گیر به نظر می رسد بسیار متفاوت در آن مکان در مقایسه با نقاط از جمله شهر نیویورک است.

Ackerman گفت: عدم متمرکز و منسجم مرتبط با سلامت پیام از محلی و ایالتی و فدرال رهبران و قطبش منابع خبری منجر خواهد شد و مردم مختلف را انتخاب کند.

“مردم در گوش دادن به اطلاعات و استفاده می کنند که برای محاسبه معرض خطر خود را. در شرایطی مانند این گاهی اوقات دقت و صحت اطلاعات به مراتب کمتر مهم به در دسترس بودن اطلاعات است,” او گفت:.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

سینها گفت که گاهی اوقات سهل انگاری در پاسخ به COVID می تواند تقویت شود که دیگران در عمل به طور مشابه به همان دلایلی. او با اشاره به نمونه هایی از تظاهرات و دیگر تظاهرات از افرادی که ابراز نا امیدی با افزایش بیکاری و از دست دادن دیگر هنجارهای اجتماعی.

“آنها نگران کار و بیکاری و سایر عوامل مؤثر بر آنها و خانواده است. آنها با توجه به هر چیز دیگری” سینها گفت. بسیاری از معترضان در بازگشایی تظاهرات در سراسر این کشور کرده اند اما فرسوده ماسک.

Vermund وجود دارد گفت: همچنین آمریکایی که لازم نیست مستقیم در ارتباط با مردم بیشتر در معرض COVID مانند افراد مسن و یا ضعف سيستم ايمنی پس از آن ممکن است طولانی تر برای آنها را به درک نیاز به اقدامات احتیاطی. اگر چه تعداد واقعی از آلوده ناشناخته است فقط کسری از این کشور را تایید کرده بود COVID موارد و تعداد زیادی از کسانی که شده اند متمرکز در شهری در شمال شرقی.

“ما از طریق زندگی می کردند این در طول HIV عصر,” او توضیح داد. “در طول سال های اولیه سال 1981 1982 مردم بودند در حال تغییر رفتار خود زیرا آنها نیست بنابراین به افرادی که بیمار است. در سال 1985 این بیماری همه گیر بود به طوری قابل توجه و بسیاری از مردم به افرادی که بیمار و مرده که رفتارهای شروع به تغییر.”

Ackerman گفت: به احتمال زیاد افزایش موارد مردم برای پیوستن به اجتماعی فاصله و صورت-پوشش اقدامات احتیاطی به عنوان کشورهای در حال بازگشایی اقتصاد خود را. او با اشاره به روانی مفهوم “هدف تکمیل” — در این مورد به این معنا که همه گیر ممکن است از آنجا که زندگی به نظر می رسد به بازگشت به حالت عادی — ممکن است برخی از افراد از امنیت کاذب.

“اگر ما فکر می کنم در مورد اطلاعات ارائه شده به مردم…یکی از اهداف داده شده بود که ما مجبور به پهن کردن منحنی. به حدی که مردم فکر می کنند که منحنی شده است پهن آنها ممکن است فکر می کنم بدترین پشت آنها,” او گفت:.

او و دیگر کارشناسان بهداشت و درمان, با این حال گفت: هنوز هم می تواند به نوبه خود چیزهایی در اطراف و افزایش انطباق اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. سینها گفت: افراد بیشتر مستعد ابتلا به رعایت دستورات بهداشتی در صورتی که درک روشنی از چگونه آن را تحت تاثیر قرار مردم در اطراف آنها.

حتی اگر آن را فقط یک نفر بیان به یک دوست یا عضو خانواده که ماسک های صورت و منحرف شیوه های کمک به خوب بیشتر از آن می تواند آنها را به تغییر ذهن خود را و با تصویب آن را با توجه به Sinha.

“هیچ دلیلی وجود ندارد که آن را نمی تواند انجام شود اگر شما می توانید ساخت یک روایت در اطراف آن است. اگر شما بیان کامل روایت است که ما در حال تغییر چرخ دنده ها و آماده سازی برای مرحله بعدی برخی از مردم گوش خواهد داد” او گفت:.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>