به همین دلیل است که هر کس در آلمان صحبت کردن در مورد تورینگن و AfD?

مختصر انتخابات از دولت جدید لیگ برتر در ایالت تورینگن در کشور با رای از راست AfD اوج تعادل به نفع او باعث خشم و انزجار در آلمان است. در اینجا چگونه آن را به تصویب رسید و به همین دلیل آن را ruffling بسیاری از پرهای.

جناح راست پوپولیستی دخالت در بالاترین سطوح دولت در حال تبدیل شدن نسبتا عادی در اروپا, اما سیاسی آلمان “کمربند sanitaire” در اطراف پوپولیستی جایگزین برای آلمان (AfD) تا به حال به نظر می رسید به مراتب قوی تر از اکثر و با دلایل تاریخی. حداقل این مورد تا روز چهارشنبه در ایالت شرقی تورینگن.

سیاستمداران از نرم افزار-کسب و کار دموکرات آزاد (FDP), آنگلا مرکل اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) و راست AfD ترکیب برای انتخاب FDP نامزد توماس Kemmerich به عنوان دولت برتر. او ضرب و شتم Bodo Ramelow به وقت نامزد از حزب سوسیالیست Die Linke — محبوب ترین در کشور در سال گذشته با برگزاری انتخابات توسط یک تک رای دادن.

نتیجه آمد و به عنوان یک خاص شوک به این دلیل که AfD تا به حال سابقه مستقل نامزد خود را برای پست اما همه نمایندگان و سپس رای دادند Kemmerich در دور سوم رای. این روشن نیست که تا چه حد اگر هر سه طرف همکاری پیش از رای دادن.

در پی سیاسی اعتراض Kemmerich نشان داد او خواهد استعفا دهد و انتخابات جدید و موقعیت خود را در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای قابل دفاع پس از آنجلا مرکل خواستار به نتیجه شود. صدراعظم مداخله در حالی که در سفر به آفریقا ممکن است نشان داده اند انضباطی مشکلات در آورد پس از Annegret Kramp-Karrenbauer در زمان بیش از نقش رهبر حزب از مرکل که در حال گذراندن آخرین دوره به عنوان صدراعظم.

بیشتر بخوانید: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد AfD

Susanne Hennig-Wellsow of the Left Party (Die Linke) walks away after throwing flowers in front of Free Democratic Party (FDP) candidate Thomas Kemmerich after he was elected new Thuringia premier at the state parliament in Thuringia in Erfurt, Germany, February 5, 2020. (Reuters/H. Hanschke)

حزب چپ سیاستمدار سوزان Hennig-Wellsow کاهش یافته است یک دسته گل از گل در Kemmerich را پس از رای دادن گفت: کسانی که رای دادند در توسط نازی ها سزاوار نیست هر

تورینگن یک مورد خاص — در حال حاضر و در دهه 1930

این اولین بار پس از جنگ جهانی دوم که یک سیاستمدار آلمانی انتخاب شده است و به بالاترین نقش را در سیاست خارجه شبیه به یک فرماندار در ایالات متحده در پشتیبانی از راست. و آن صورت گرفت در همان حالت که در آن نازی سیاستمداران بر عهده دولت نقش در 1930s, مدت کوتاهی قبل از آدولف هیتلر صدراعظم آلمان.

تورینگن سیاسی چشم انداز بسیار پیچیده است. انتخابات اکتبر گذشته ارائه شده هیچ آشکار ائتلاف. Die Linke حزب است که می تواند ردیابی ریشه های آن را به کمونیست آلمان شرقی باقی مانده دولت محبوب ترین حزب است. اما خود را آشکار بالقوه متحدان ائتلاف سوسیال دموکرات ها و سبزها نیست برنده شدن به اندازه کافی پشتیبانی به شکل یک چپ-از-مرکز ائتلاف با اکثریت. این طرح به اجرا در سه راه اقلیت ائتلاف با Ramelow به عنوان دولت برتر.

این AfD که آلمان و دیگر احزاب حاضر به کار با در آمد دوم به طور کلی به دنبال آورد. FDP فقط پاک 5% مانع مورد نیاز برای ورود به پارلمان در همه.

Infografik Landtagswahl Thüringen 2019 Ergebnis EN

با وجود Die Linke نامزد Ramelow در نظر گرفته می شود یکی از معتدل ترین رهبران همکاری با حزب سوسیالیست است که تقریبا به عنوان مشکل برای سیاستمداران محافظه کار و رای دهندگان در این منطقه به کار با AfD.

Ramelow به سمت چپ من Höcke به حق…

داخلی خشم است به خصوص شدید به دلیل AfD را تورینگن شاخه دیده می شود به عنوان افراطی ترین در حزب. رهبر حزب در سطح دولت, Björn Höcke اغلب دادگاه ها انتقاد شدید حتی از درون AfD در جای دیگر در کشور است. Höcke دهکده یک گروه در درون حزب که او خواستار “بال” ترکیب آن بیشتر صریح و رادیکال اعضای. بیشتر در حد متوسط AfD سیاستمداران نوشت: نامه سرگشاده ای در تابستان گذشته decrying به “کیش شخصیت” در حال شکل اطراف Höcke در حزب جناح راست.

تورینگن را CDU نیز بی قرار برای برخی از زمان با چند حزب این استدلال که برخی از فرم همکاری با AfD کمتر لحنی به حامیان آنها از پشتوانه سوسیالیستی. مرکل تیز ملامت در روز پنج شنبه نشان می دهد هیچ تغییری در سیاست حزب در همکاری با AfD در سطح ملی اما یک احتمال واقعی است که حزب جدید رهبر, Annegret Kramp-Karrenbauer است در تلاش برای نگه داشتن محلی منشور در خط. در حالی که احزاب میانه رو ائتلاف با پوپولیستی آنهایی که در حال تبدیل شدن به امری عادی در اروپا — اخیرا در اتریش — آن را بسیار بحث انگیز در آلمان به دلیل آن نازی ها گذشته است.

Kemmerich انتخاباتی آمدن او را نیش می زنند

چهارشنبه شوک نیز قرار داده FDP و Kemmerich در یک اتصال واقعی. نرم افزار کسب و کار, پارتی, موقعیت خود را به عنوان یک حق ماندگار-از-مرکز گزینه ای برای رای دهندگان بدون بیشتر شدید عناصر AfD سیاست.

Kemmerich در خصوص بازی کرده بود در این تصویر در طول مبارزات انتخاباتی. یکی از پوستر و شعار نشان داد او ایستاده و با پشت خود را به دوربین تمرکز خود را اصلاح کرده ، آن را زیر نویس: “در نهایت یک skinhead که توجه در تاریخچه کلاس.”

چه می آید بعدی ؟

یکی به احتمال بسیار زیاد سناریو به نظر می رسد برگزاری انتخابات. FDP پیشنهاد این مرحله در روز پنج شنبه با Kemmerich اعلام قصد خود برای استعفا. این کشور کوچک از 2.2 میلیون نفر خواهد به احتمال زیاد باقی می ماند یک دژ از هر دو Die Linke و AfD هر چند به طور بالقوه منجر به مشابه بست.

همانطور که برای مفاهیم در جای دیگر در آلمان AfD می تواند به لحاظ نظری استخدام این غیر معمول تاکتیک حمایت از جریان اصلی نامزد آنها ترجیح می دهند در هر کشور از 16 دولت و پارلمان آنها نشان داده و در همه آنها. در سطح ملی AfD آلمان است که سومین حزب و پیشرو حزب مخالف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>