چرا بی خانمان هستند به خصوص در معرض خطر ابتلا به کروناویروس

همانطور که بیشتر مردم در سراسر ایالات متحده تست مثبت برای رمان coronavirus و به عنوان زخمی کسانی که تجربه بی خانمانی در میان آسیب پذیرترین به قرارداد این ویروس کارشناسان می گویند.

بیش از 560,000 آمریکایی بی خانمان ها در یک شب در ماه ژانویه 2019 با توجه به جدید ترین نقطه-زمان-تعداد از ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری است. حدود 63 درصد از کسانی که مردم در پناه مکان و حدود 37 درصد unsheltered با توجه به HUD.

دکتر جیمز اوکانل تاسیس پزشک بوستون مراقبت های بهداشتی برای بی خانمان برنامه فکر می کند “این اجتناب ناپذیر” که coronavirus را بی خانمان جامعه است.

و بدون اقدامات احتیاطی مناسب و اقدامات ویروس “می تواند مانند آتش سوزی گسترش” هشدار داد دکتر مارگوت Kushel, مدیر, دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو مرکز برای جمعیت های آسیب پذیر.

از روز شنبه گفته کارشناسان وجود دارد به نظر نمی رسد به تایید coronavirus موارد در میان بی خانمان اما بسیاری از افراد می تواند آلوده و تست شده.

لحن به ABC News Live ظهر ET هر روز هفته از آخرین اخبار و, زمینه ها و تجزیه و تحلیل در رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم که در آن ما سعی خواهد کرد برای پاسخ به سوالات خود را در مورد ویروس.

خطرات

تضعیف سیستم ایمنی بدن,

مردم دچار بی خانمانی را تحمل کمبود خواب و تغذیه نامناسب و “شدید سطح استرس فقط برای پاسخگویی به نیازهای روزانه خود” همه از آن تضعیف سیستم ایمنی بدن بابی وات مدیر عامل شرکت ملی مراقبت های بهداشتی برای بی خانمان شورای اسلامی گفت: ABC News.

همراه با بیماری های روانی یا سوء مصرف مواد اختلال آنها “فوق العاده آسیب پذیر به این ویروس گفت:” o’connell.

نزدیکی به دیگران و عدم بهداشت

بی خانمان هستند و در خطر فقط از بودن در ثابت نزدیکی به دیگران اضافه شده باربارا DiPietro که دارای درجه دکترا در سیاست عمومی و مدیر ارشد سیاست ملی مراقبت های بهداشتی برای بی خانمان شدند. آیا در پناهگاه encampments و یا مواد غذایی pantries افراد بی خانمان ها “در معرض مقدار زیادی بیشتر آلاینده ها در جامعه ما,” او گفت:.

و این واضح تر: آنها ممکن است مشکل دسترسی ضد عفونی کننده دست و دست شستن امکانات.

نه تنها مردم دچار بی خانمانی دچار مشکل دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت اما DiPietro گفت: “انگ و تبعیض” آنها اغلب به نگه داشتن آنها را جدا از اطلاعات اولیه لازم را از مقامات بهداشت عمومی در این نوع از شرایط اضطراری.

مشکلات قرنطینه

بی خانمان ها نمی توانند در خانه بمانند و خود قرنطینه راه اکثر آمریکایی ها اگر می توانید از دستور توسط پزشکان اشاره کرد Kushel.

بیشتر این خطر وجود دارد که کسانی که مبارزه با سوء مصرف مواد و اختلالات نمی خواهد دنبال قرنطینه دستورالعمل Kushel گفت.

“اگر ما از مردم که بیایید می گویند مبارزه با اعتیاد و ما تقاضا و یا از آنها بخواهید برای رفتن به مکان هایی که جداگانه — و پس از آن ضربه آنها را و یا اجازه نمی دهد برخی از رفتارهای خود را [مانند الکل و مواد مخدر] … مردم نمی خوای اقامت” Kushel گفت: ABC News. “ما نیاز به مصرف بسیار مهربان و آسیب-کاهش رویکرد اگر و هنگامی که ما رسیدن به نقطه که در آن ما در حال درخواست از مردم برای ماندن در قرنطینه.”

و این مکالمات باید انجام شود در یک راه است که “نمی کند و رفتار آنها را” است و فکر بی خانمان ها ” بهداشت روان نیازهای Kushel اضافه شده است.

“این است که یک جمعیت گسترده تروما” و “دلایل اعتماد ندارند چهره های قدرت به دلیل راه آنها درمان شده اند در گذشته” او توضیح داد.

بیشتر بی خانمانی

Kushel گفت که او نگران است که تهدید coronavirus بر درآمد مردم — از مردم از دست دادن شغل برای کسانی که بدون پرداخت مرخصی استعلاجی — را به زور مردم را به بی خانمانی.

Kushel امید شهرها و ایالات متحده اقدام و تقدیر او از سن خوزه شورای شهر که مورد تایید یک مهلت قانونی برای اخراج سه شنبه شب.

چه راه حل ؟

بهداشت مناسب

به کسانی که زندگی در خیابان دسترسی به شستن دست و ایستگاه ها و توالت های قابل حمل لازم است — همه زمان — اما به خصوص در طول این شیوع وات گفت.

ارتباطات

واتس اپ گفت: این مهم برای انتقال خطرات ناشی از کوروناویروس به مردم دچار بی خانمانی “اما بدون ايجاد وحشت است.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه پناهگاه کارکنان سازماندهی یک برنامه ارتباطات برای توضیح به روز اطلاعات به کارکنان و مشتریان است.

CDC همچنین تشویق قرار دادن نشانه های اطراف پناهگاه برای کمک به تکرار مناسب بهداشت دست و سرفه آداب معاشرت است.

تعیین قرنطینه

DiPietro گفت: آن را حیاتی است که هر جامعه می تواند در پاسخ به این سوال: که در آن می تواند به مردم در صورتی که نیاز به قرنطینه اما نه خانه و نه در رسیدن به این سطح از بیمارستان مراقبت ؟

اگر یک فرد دچار بی خانمانی است coronavirus علائم این مهم است که یکی تعیین شده سایت برای تست به دور از کلی جمعیت گفت: o’connell.

برخی از پناهگاه در بوستون — که در آن o’connell آثار خانه — 400 نفر تا پناهگاه کارکنان وجود دارد و در سراسر کشور باید مطمئن شوید که “هر کسی که علامت دار می شود که جامعه حق دور” اوکانل گفت.

پناهگاه تنظیمات

CDC میگوید پناهگاه باید برنامه ریزی برای هجوم مردم در طول شیوع کروناویروس و باید آمد تا با نسخه پشتیبان تهیه مسکن مانند کلیساها اگر پناهگاه بیش از حد کامل است.

“منابع که در حال حاضر در دسترس برای افراد بی خانمان نسبتا محدود” اوکانل گفت. “هنگامی که شیوع مانند این بازدید ما را مجبور به تنظیم مجدد همه چیز را بدون یک کل بسیاری از اضافی تخت خالی و یا منابع است.”

وات گفت: پناهگاه کارکنان باید تشویق کسانی که پناه گرفتن وجود دارد به خواب پا-به-پای خود را به نگه داشتن سر خود را بیشتر به دور از هر یک از دیگر.

او همچنین توصیه می شود که پناهگاه تلو تلو خوردن وعده های غذا و مصرف بار نه به عنوان بسیاری از مردم با تجمع در یک بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>