چرا ما وحشت در مورد تغییر آب و هوا مانند ما coronavirus?

چرا که “شیوع” و “همه گیر” و هر یک از دوازده پر مخاطره کلمات همراه با اعزام حدود مرگبار رمان coronavirus آن را تعجب آور نیست و نه بیمار توصیه می شود که رسانه های خبری و بازارهای مالی با پاسخ زنگ به COVID-19.

هنوز هم بحرانی پاسخ برگ دانشمندان و طرفداران محیط زیست و بلند-مشاهده مدیران درخواست: از کجا انگیزه برای حرکت در تغییر سیاست و بازار محور رفع (راه حل برای ذخیره کربن به عنوان مثال) به حد یک آینده بهداشت محیط بحران — یکی در تاریخ همتراز و یا حتی بیشتر از یک coronavirus?

به دنبال آخرین اخبار: Coronavirus

برای یک چیز, عمومی ممکن است احساس اجبار به تنها پاسخ به آنچه در مقابل آنها.

“آمریکایی ها با دیدن پوشش این ویروس در سراسر چندین سیستم عامل های رسانه های در شیوه ای سازگار است که آوردن آگاهی و رانندگی نگرانی عمومی” نوشتن مونیکا مدینه و Miro Korenha از ما روزانه سیاره است. “از سوی دیگر شما احتمالا دیده می شود بسیار کمی پوشش است که [سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره] پیش بینی کرد در سال جاری, جاری شدن سیل در میانه می تواند رقیب در سال گذشته سیل فاجعه بار است که ادعا زندگی می کند و همچنین کمک به گسترش بیماری به دام و مردم است.”

با توجه به یک مطالعه اخیر توسط سازمان رسانه های مهم, اخبار, نشان می دهد عمده شبکه های پخش تنها 238 دقیقه از بحران آب و پوشش در سال 2019 شد که در واقع از سال 2018 به طور قابل توجهی, اما به عنوان یک کل هنوز هم ساخته شده تا تنها 0.7 درصد از مجموع شبانه پخش و یکشنبه صبح اخبار را نشان می دهد.

رسانه های مهم/ما روزانه در سیاره

درست است که تغییرات آب و هوایی و پاسخ آن به نظر می رسد در رسانه های تخصصی و گاهی اوقات کرک ترکیب اصلی پوشش. سرمایه گذاری غول بلکراک پذیرش در ماه های اخیر است که با تغییر آب و هوا و پایداری خواهد درایو سرمایه گذاری تصمیم گیری تحت سلطه مالی رسانه ها و تلویزیون کابلی و برنامه نویسی. فقط این هفته از طریق آسوشیتد پرس هر خواننده علاقه مند می تواند آموخته اند که “اتحادیه اروپا جلوه ای جدید آب و هوا قانون — گرتا Thunberg خواستار آن را “تسلیم””

“طبیعت از یک خطر مهم تا حد زیادی در ما چگونه واکنش نشان می دهند به آن است. Coronavirus را می توان در حال حاضر تهدیدی که وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد آن مقیاس و تاثیر [در عین حال] قابل توجهی وجود دارد که امکان آن در دراز مدت تاثیر ناچیز است” می نویسد: جو Wiggins پژوهشگر نمونه کارها و مدیریت صندوق که پشت رفتاری سرمایه گذاری وبلاگ.

بازار سهام SPX -11.98% در حال حاضر قیمت در بیش از “ناچیز خطر است.”

آخر هفته می خواند: چه شرکت های بزرگ خودی انجام می دهند به عنوان coronavirus گسترش می یابد و بازار سهام مخازن

اما Wiggins تاکید میکند: “Contrastingly تغییر آب و هوا است که عمدتا یک تهدید آینده دارد اما به سطح بالایی از اعتماد به نفس است که آن تاثیر طولانی مدت و بدون مداخله فاجعه بار خواهد بود برای بشریت است.”

با توجه به آمریکایی انجمن ریه حدود چهار در 10 آمریکایی ها زندگی می کنند در شهرستانهای استان که نظارت ناسالم ازن و/یا ذرات آلودگی است. و بیماری های تنفسی از جمله آسم هستند تنها بخشی از افزایش خطرات که منجر حداقل یکی از عمده مجله پزشکی برای اعلام آب و هوا تغییر موضوع سلامت قرن.

بخوانید: چرا تغییر آب و هوا نیز یک مراقبت های بهداشتی داستان — آن را بزرگترین تهدید سلامت قرن

سیاست عمدتا یک بازی کوتاه است که در تقابل با تغییر آب و هوا پاسخ.

“اگر [سیاستمداران را] به تأثر’ زندگی سخت تر از آن را کاهش می دهد شانس خود را از بودن انتخاب مجدد; حتی اگر اعمال شب دمای هوا در حال حاضر طراحی شده است برای ارائه سود نا معلوم در آینده,” او گفت:. “به عنوان بدعت آن را به عنوان ممکن است صدا وجود دارد معتبر سوال مطرح می شود در مورد اینکه آیا یک سیستم دموکراتیک با انتخابات منظم است مناسب برای برخورد با مسئله ای است که نیاز به کوتاه مدت را فدای منافع دراز مدت.”

نظرسنجی ها نشان می دهد که آمریکایی ها اهمیتی حتی اگر سیاستمداران باید قانع کننده تر به پاسخ می دهند. با توجه به ییل برنامه برای تغییر آب و هوا, ارتباطات, یک رکورد 69 درصد از رای گیری-سن آمریکایی ها می گویند که آنها نگران هستند در مورد تغییر آب و هوا. تقریبا یک سوم می گویند که “بسیار نگران” بالاترین درصد تا کنون ثبت شده است.

پروفسور مایکل لیورمور یک کارشناس در تحليل هزينه-فايده با دانشگاه ویرجینیا مدرسه از قانون گفت که رسانه ها و سیاستمداران اساسا پاسخ به تنظیم زنگ خطر خود را به آنچه خواسته است. آنها اغلب به دنبال از سرب است.

“ما در حال صحبت کردن اسب-نژاد سیاست است. در سمت چپ. راست. پایه. مردم پرشور در مورد تغییر آب و هوا است اما در آن طول می کشد تلاش بیشتر می کند و بلافاصله اعتصاب مردم,” او گفت:. “و افراط و آشکار هستند. عمومی یا مراقبت می کند در تمام و یا آن را اعلام کرد پایان زمان. ذهن انسان در می یابد آن را سخت برای پیدا کردن وسط.”

روشن است که ارتباط بین یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی و تغییر آب و هوا. رکود اقتصادی مانند که مرتبط به یک coronavirus تمایل به آهسته اثرات زیست محیطی از جمله کاهش تولید گازهای گلخانه ای از صنعت و حمل و نقل. در آن نهفته است یک چالش می گویند طرفداران محیط زیست: تغییر رفتار و زیرساخت های سرمایه گذاری و نه نگران کننده عناوین مورد نیاز برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای به ساختاری تبدیل.

“همانطور که با موارد نادر زمانی که در سراسر جهان آلودگی کربن آغشته به گذشته رانده شده توسط زودتر شوک های اقتصادی, بیماری ها و جنگ تولید گازهای گلخانه ای به احتمال زیاد به افزایش دوباره به عنوان به زودی به عنوان اقتصاد پرش به عقب” گفت: James معبد سردبیر ارشد انرژی نوشتن در MIT Technology Review. “در ضمن اگر این ویروس منجر به تمام عیار جهانی و همه گیر و سقوط اقتصادی آن می تواند به راحتی تخلیه پول و سیاسی را از آب و هوا تلاش است.”

او ذکر شده عوامل دیگر: محدود کننده در بازار سرمایه می تواند خاموش کردن منابع مالی لازم برای انرژی خورشیدی, باد و باتری توسعه در شرکت; چین در ابتدا در برخورد با کروناویروس یک مرکز عمده ای برای تولید انرژی خورشیدی, باد و فن آوری های باتری و ارزان تر نفت می تواند وسایل نقلیه الکتریکی سخت تر به فروش برساند.

که گفت: پیگیر کاهش قیمت نفت CL00, +0.73% می تواند در دراز مدت سرمایه گذاری در انرژی پاک تر و جذاب به صورت عمده انرژی بازیکنان یک تحلیلگر گروه اوراسیا گفت Axios.

کروناویروس و تغییر آب و هوا مرتبط هستند در راه های دیگر.

مقامات ممکن است برای به تعویق انداختن یا لغو آینده COP26 — بعد از سازمان ملل متحد جمع آوری از بالا آب و هوا مقامات با توجه به برگزار می شود, در گلاسکو اسکاتلند در ماه نوامبر به عنوان عمده دیگر کنفرانس ها در سراسر جهان شده اند nixed با توجه به سرایت ترس.

شاید یک بحران جهانی می تواند اطلاع رسانی دیگر.

Coronavirus تولید یک اجرا آزمایش در تغییر رفتار به عنوان افزایش تعداد کار از خانه و کاهش سفر, شیوه های سازگار با محیط زیست توسط بسیاری از اندازه گیری. Coronavirus پاسخ نیز می تواند یک کاتالیزور برای ساختاری سرمایه گذاری به عنوان کسب و کار خود را بررسی انعطاف پذیری تحلیلگران می گویند.

“یک احتمال این است که تغییر فرهنگی در حال حاضر در راه بر شواهد روند مصرف کننده مانند پرواز بشود [انگشت اشاره در مشاهیر و دیگران برای تورم رد پای کربن خود را از طریق سفر مکرر] خواهد بود تقویت شده گفت:” جولی هادسون ارشد حقوق صاحبان سهام تحلیلگر تحقیقات متمرکز در ESG و پایداری برای UBS در یک تحقیق داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>