چرا coronavirus مواد غذایی خرید ولگردی و قانونی شکنی ممکن است ترک کشاورزان در تلو تلو خوردن

به عنوان coronavirus بحران تعطیل بسیاری از کشور نیروی کار و یا مجبور به آن را چشمگیر, اقامت در کشور کشاورزان شده است سخت در کار تولید مواد غذایی برای ملت است.

اما آنها در حال انجام این کار در میان یک فضای عدم اطمینان و ترس از جمله برای ایمنی از زمینه کارگران و دیگران با توجه به رهبران صنعت.

Patty Edelburg معاون رئيس جمهور از ملی کشاورزان اتحاد و ائتلاف ملی است که بیش از 200 ، 000 کاربران گفت: کشاورزان باید دیده قطره در فروش به علت رستوران و فروشگاه و مهمان نوازی تعطیلی. حتی اگر مردم هنوز هم خرید مواد غذایی از فروشگاه های مواد غذایی, از آن شده است به اندازه کافی برای حفظ فروش خود را با قیمت های بالا و کشاورزان نگران هستند که ممکن است آنها را در یک سوراخ های اقتصادی برای سال آمده است.

“این پتانسیل وجود دارد اگر این ویروس گسترش می یابد به نقطه ای که آنها نمی توانند فروش [کالا],” او گفت: ABC News.

Edelburg و دیگر کشاورزان باید گفت که آنها هنوز هم در حال کار در مزارع خود و برای حفظ تولید در همان سطح قبل از همه گیر آمار آمریکا. نیک Levendofsky مدیر امور خارجی برای کوه های راکی کشاورزان اتحادیه است که از 20 ، 000 عضو در کلرادو و وایومینگ و جدید مکزیک گفت: نوسان قیمت شده اند به دلیل تغییر در تقاضای مصرف کننده.

“هنگامی که مردم در حال خرید تن و تن از یک مورد مانند تخم مرغ یا مواد غذایی کنسرو شده, پس از آن ما باید یک توزیع مشکل او گفت:” به جای دیگر اقلام مانند شیر و یا گوشت گاو.

قیمت شیر آتی رفت از $18 در هر وزنی (cwt) در ماه ژانویه به حدود 13 دلار در هر cwt در ماه مارس به دلیل همه گیر Edelburg یک ویسکانسین کشاورز لبنی گفت. قیمت گوشت گاو هم رفته 25 درصد در طول چند هفته گذشته با توجه به Edelburg.

Levendofsky گفت: اثرات طولانی مدت از این قیمت و تغییرات تقاضا را ترک کرده اند کشاورزان در باتلاق, از آنجایی که آنها را به تصمیم گیری برای آنچه که محصولات آنها خواهد شد و گیاه و چقدر دام برای خرید قبل از کاشت بهار فصل آغاز می شود.

“این نگرانی ما این است که تولید ممکن است تا سطح شیب دار برای دیدار با این تقاضا اما آن را به چیزی است که تولید کنندگان باید با تکیه چرا که این کار در نهایت با تصویب” او گفت:. “مصرف کنندگان خواهد خود را از بازگشت به حالت عادی خرید سطح است.”

در حالی که وجود دارد هیچ نشانه ای که این ویروس می تواند از طریق محصولات کشاورزی یا دامی وجود دارد نگرانی در مورد کارگران پیمانکاری آن Levendofsky گفت.

مونیکا رامیرز موسس و رئيس جمهور از عدالت برای زنان مهاجر که طرفداران برای کارگران مهاجر گفت: ABC “Nightline” برخی از کشاورزان در حال ارائه حفاظت اضافی برای کارگران رشته خود از جمله دستکش و ماسک و کارت است که کمک به آنها سیگنال به مأموران اجرای قانون که آنها ضروری کارگران است. او گفت: وجود دارد برخی از گزارش ها که در این زمینه کارگران انجام هر گونه حمایت از COVID-19

“چه بسیاری از نگرانی های ما این است که کارگرانی که در حال گرفتن هر گونه اطلاعات و جایی که آنها در حال گرفتن هر گونه حفاظت اضافی برای نگه داشتن آنها را سالم” او گفت:.

رامیرز گفت که او شنیده ام برخی از داستان از مزارع بسته شدن به دلیل کارگران نمی تواند در بسته بندی میریزد و یا به دلیل امکانات اجتماعی فاصله احتیاطی. و کارخانه فرآوری خاموش شدن ناگهانی بلافاصله فلج عرضه و به خصوص لبنی و کشاورزان که مجبور به تخلیه شیر Edelburg گفت.

فدرال coronavirus لایحه به قانون امضا شده در هفته گذشته ارائه شده $23.5 میلیارد دلار کمک برای کشاورزان از جمله 14 میلیارد دلار خواهد شد که با استفاده U. s. Dept. از Agricutlure برای آن کالا شرکت اعتباری که بودجه آن تجارت برنامه های کمک. کارشناسان می گویند کشاورزی منشی سانی Perdue باید صلاحدید گسترده ای به استفاده از این وجوه است.

Edelburg گفت: او هنوز بررسی لایحه محرک است که در کنگره به تصویب رسید و رئیس جمهور امضا, هفته گذشته اما, او گفت: آن را در حال رفتن به گرفتن میلیاردها دلار برای کمک به کشاورزان است. دولت در حال رفتن به مجبور به قدم برداشتن در راه های دیگر اگر کشاورزان در حال رفتن برای زنده ماندن چند ماه آینده با توجه به رهبران صنعت.

Levendofsky گفت: محصول و گاو بیمه است که یارانه توسط دولت باید بزرگتر افزایش فدرال دلار است.

“این تنها شکل از حفاظت است که کشاورزان در حال حاضر,” او گفت:.

در این میان رهبران باید آمد تا با مقررات ایمنی برای جلوگیری از شیوع بیماری از هدف قرار دادن مراکز پردازش ها و زمینه ها با توجه به Levendofsky.

“این نمی تواند آخرین بار ما در برخورد با چیزی شبیه به این. ما باید پیش از آن,” او گفت:.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>