که چه و زمانی که از 2 تریلیون دلار بسته محرک

ABC News Corona Virus Government. Response

طرح ارائه خواهد پرداخت های مستقیم به مالیات دهندگان مزایای بیکاری.

کاخ سفید و سنا در اعتراض زده یک معامله اولیه صبح روز چهارشنبه در عظیم 2 تریلیون دلار بسته است که ارائه خواهد شد ضروری کمک به اقتصاد در حال مبارزه در میان coronavirus بحران است.

به 2 تریلیون دلار بسته امداد است که بزرگترین در تاریخ آمریکا است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: سنا به رای و تصویب این قانون به بعد شنبه. خانه نیاز به تصویب این لایحه قبل از آن می تواند رسیدن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

جزئیات کامل بسته نشده اند منتشر شد اما برخی از عناصر این پیشنهاد در حال تبلیغ در میان رهبران جمهوری خواه و دموکرات در کاپیتول هیل.

در اینجا takeaways کلیدی که می کنید و چه زمانی که:

پرداخت های مستقیم برای اکثر آمریکایی ها مالیات دهندگان

بر اساس این طرح افرادی که در کسب $75,000 یا کمتر در تنظیم درآمد ناخالص را دریافت پرداخت های مستقیم از 1200 دلار در هر, با ازدواج, ارتباط جنسی, درآمد تا $150,000 دریافت $2,400.

اضافی $500 در هر کودک خواهد بود یش به آن است.

پرداخت خواهد در مقیاس پایین به عنوان درآمد افزایش تدریجی به طور کامل در $99,000 مجرد و $198,000 برای زوج های بدون فرزند.

نود درصد از آمریکایی ها خواهد بود واجد شرایط برای دریافت کامل یا جزئی پرداخت بر اساس برآورد توسط مرکز سیاست های مالیاتی.

این معلوم نیست چه مدت آن را به سرویس درآمد داخلی برای پردازش و محاسبه هر پرداخت. کاخ سفید نشان می دهد که آمریکایی ها می تواند شاهد پرداخت های مستقیم به عنوان به زودی به عنوان مه 6.

گسترش بیمه بیکاری

قانونگذاران به توافق قابل توجهی گسترش مزایای بیکاری که گسترش بیمه بیکاری توسط 13 هفته و شامل چهار ماه افزایش منافع در بالا از آنچه دولت بیکاری برنامه پرداخت.

این برنامه شامل گسترش مترجمان آزاد furloughed کارکنان و فرفره کارگران مانند رانندگان.

این افزایش عظیم در بیمه بیکاری است که انتظار می رود به هزینه 250 میلیارد دلار.

کسب و کار کوچک برای دریافت وام اضطراری

قانون ایجاد $367 میلیارد فدرال تضمین برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک که باید تعهد به اخراج کارگران خود را.

وام در دسترس خواهد بود در مواقع اضطراری پایان دوره در ماه ژوئن خواهد بود و ببخشند اگر کارفرما می پردازد کارگران آن برای مدت بحران است.

به گفته رهبر اقلیت سنا چاک شومر این قرارداد همچنین شامل 10 میلیارد دلار در اداره کسب و کار کوچک اضطراری کمک های مالی و به 10 میلیون دلار از کمک های اضطراری در هر کسب و کار است. آن اختصاص $17 میلیارد دلار برای SBA به پوشش شش ماه از پرداخت برای کسب و کارهای کوچک با موجود وام SBA.

آن ارائه خواهد شد 30 میلیارد دلار در اورژانس بودجه آموزش و پرورش و 25 میلیارد دلار در اورژانس حمل و نقل بودجه.

شرکت های بزرگ دریافت پول نقد

این طرح شامل وام برای شرکت های مضطرب از یک $425 میلیارد صندوق کنترل توسط فدرال رزرو است. اضافی 75 میلیارد دلار در دسترس خواهد بود برای صنعت خاص وام از جمله به شرکت های هواپیمایی و هتل ها.

این یک نقطه sticking برای دموکرات: آنها با موفقیت تحت فشار قرار دادند برای نظارت از جمله قسط از یک بازرس کل و یک congressionally منصوب مدیره برای نظارت بر صندوق.

این طرح همچنین خواستار فوری افشای دریافت کنندگان صندوق.

محرک لایحه همچنین شامل یک ماده است که منع رئیس جمهور تهمت و خانواده اش و همچنین دیگر بالای مقامات دولتی و اعضای کنگره از گرفتن وام و یا سرمایه گذاری از خزانه داری برنامه های محرک با توجه به شومر ،

به عنوان بخشی از معامله شرکت های هواپیمایی خواهد بود ممنوع از سهام buybacks و مدیر عامل پاداش شومر در نامه ای نوشت: روز شنبه به سناتورهای دموکرات.

بیمارستان غرق در بحران به دریافت کمک

گسترده بسته همچنین شامل 100 میلیارد دلار کمک برای بیمارستان ها و سیستم های سلامت در سراسر کشور.

شومر گفت: برنامه ارائه می دهد “میلیاردها دلار بیشتر” برای بحرانی سرمایه گذاری شخصی و تجهیزات حفاظتی برای مراقبت های بهداشتی کارگران و تست لوازم, افزایش نیروی کار و آموزش در میان چیزهای دیگر.

قانونگذاران همچنین توافق برای افزایش مدیکر پرداخت را افزایش می دهد به تمام بیمارستان ها و ارائه دهندگان شومر گفت.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>