که کار با گوگل برای مبارزه با ویروس اطلاعات غلط

ژنو — سازمان بهداشت جهانی رئیس سفر کرده و چندین بار به مانیتور ابولا پاسخ در کنگو . اما زمانی که او برنامه ریزی شده برای دیدار از چین سرمایه در هفته گذشته بیش از یک شیوع ویروسی جدید در حال ظهور از مرکزی هوبئی دختر خود را نگران است.

“قبل از من سمت چپ برای پکن, دختر من بود گفت:” اوه, شما باید,'” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus جلب اعتماد به U. N. بهداشت و درمان آژانس هیئت اجرایی در جلسه روز دوشنبه.

حساب نمونه خط خوب که مقامات در حال مرور از بین ترس در مورد جدید کروناویروس و امید افزایش های بین المللی آمادگی بیش از شیوع آن گرفته شده بیش از 360 زندگی و آلوده حداقل 17,238 مردم در چین از اواخر دسامبر و می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر. تا کنون نرخ رشد نمایی در چین اما در جای دیگر موارد باقی می ماند در زیر 150 پراکنده در سراسر نزدیک به دو ده کشور جهان است.

“به جای صرف وقت در ترس و وحشت می گویند ما باید این زمان برای آماده سازی” Tedros گفت. “از آنجا که 146 موارد توسط هر استاندارد بسیار پایین است.”

به عنوان دولت های سرکوب در سفر به چین, شرکت های هواپیمایی تعلیق پروازها و اتباع چینی اخم در مورد افزایش بیگانه ستیزی و طرد است که کالیبراسیون یک پیام ستایش به مقامات چینی و تلاش برای تمرکز بر کانون — شهر ووهان و اطراف استان هوبئی — به ویروس را از دخالت نکند. آن را نیز می خواهد برای کمک به ضعیف تر و سلامت سیستم آماده شده است.

قبل از او برای دیدار با رئیس جمهور چین هفته گذشته Tedros اطمینان دخترش: “آن را در سراسر چین است.”

“حتی در چین این ویروس به طور مساوی در همه جا گسترش یافته و خطر است همان” او به یاد می آورد. “زمانی که من در پکن آنچه که ما تا به حال بحث با مقامات این است که ما تلاش های متمرکز باید در فاصله و یا منابع ویروس.”

توقف در یک زن و شوهر از موارد به سرفه خود را پاک کردن گلو و نوشیدن برخی از آب Tedros quipped: “نگران نباشید: این نه تاج” باعث خنده است.

که همچنین مبارزه با اطلاعات غلط کار با گوگل به اطمینان حاصل شود که مردم حقایق را از U. N. آژانس بهداشت برای اولین بار زمانی که آنها در جستجو برای اطلاعات در مورد ویروس. سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter, Facebook, Tencent و Infinite نیز اقدامات برای محدود کردن گسترش اطلاعات غلط و شایعات در مورد شیوع.

مقامات چینی به طور فزاینده ای به صحبت کردن. در هیئت اجرایی دیدار سفیر Li, آهنگ, معاون نماینده دائم چین در ژنو به شدت انتقاد کرد در پرواز لغو ویزا رد و فسخ توسط برخی از کشورها به اعتراف شهروندان استان هوبئی — گفت: کسانی که حرکت رفت و در برابر کسانی که توصیه.

لی اشاره کرد که چگونه رئیس جمهور یازدهم در دیدار با Tedros گفته بود coronavirus اپیدمی “شیطان است — ما نمیتوانیم اجازه دهیم شیطان پنهان کند.”

“در همان زمان جامعه بین المللی نیاز به درمان ویروس جدید عینی نسبتا با آرامش و منطقی و نه بیش از آن تفسیر منفی و بدبینی و یا عمدا ایجاد وحشت” لی گفت.

“ما باید حقایق ترس نیست. ما نیاز به علم و نه شایعات. ما نیاز به همبستگی و نه ننگ.”

پس از وقوع آغاز شد تعدادی از ادعاهای گمراه کننده و مضر در مورد این ویروس را منتشر آنلاین. آنها عبارتند از نادرست تئوری های توطئه که این ویروس ایجاد شده در آزمایشگاه و واکسن شده اند ساخته مبالغه در مورد تعداد بیمار و مرده و ادعا می کند در مورد ساختگی درمان.

روز یکشنبه که اظهار تاسف کرد که شیوع و پاسخ شده اند همراه با عظیم ‘infodemic’ — بیش از حد بودن اطلاعات دقیق و برخی نه که باعث می شود آن را سخت را برای مردم برای پیدا کردن منابع قابل اعتماد و قابل اعتماد و راهنمایی های زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

این گزارش گفت که U. N. سلامت سازمان مشغول به کار بود “24 ساعت در روز برای شناسایی شایع ترین شایعاتی که به طور بالقوه می تواند آسیب به سلامت مانند کاذب اقدامات پیشگیری و یا درمان.”

Tedros همچنین خطاب تصمیم خود را هفته گذشته به طبقه بندی شیوع ویروس به عنوان یک اورژانس جهانی گفت: این حرکت باعث شده افزایش-انسان به انسان گسترش ویروس به کشورهای متعدد و ترس از آن می تواند تاثیر قابل توجهی در کشورهای در حال توسعه با ضعف سیستم های بهداشتی.

Tedros گفت: شیوع اخیر مانند ویروس جدید و ابولا نشان داده کاستی از “binary” سیستم اضطراری خواستار آن را “بیش از حد محدود بیش از حد ساده و مناسب برای هدف.”

“ما یک چراغ سبز و یک چراغ قرمز و هیچ چیز در میان,” او گفت:, و اضافه کرد که که با توجه به گزینه اجازه می دهد تا برای یک “متوسط سطح هشدار است.”

در ماه جولای Tedros اعلام کرد شیوع بیماری ابولا در کنگو یک اورژانس جهانی: وجود داشته است 3,421 موارد و 2,242 مرگ و میر ناشی از آن پس از وقوع آغاز شد و 18 ماه پیش.

که هیئت اجرایی است که در شروع شش روز جلسه طرح برگزاری ویژه فنی در جلسه این ویروس در روز سه شنبه.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>