که هشدار تسهیلات به مرگ و میر بالای 100,000

تایید مرگ و میر از این کروناویروس جدید بیش از 100000 نفر در سراسر جهان به عنوان سازمان ملل متحد سازمان بهداشت جهانی – سازمان جهانی بهداشت – هشدار دولت در برابر عقب اقدامات معرفی شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: روز جمعه آژانس می خواهم برای دیدن یک, کاهش, اما هشدار داد که “محدودیت های بلند می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات”.

بیشتر:

صحبت با خبرنگاران در ژنو سوئیس Tedros از این گفته شده بود “خوش آمدید کاهش” نرخ شیوع در برخی از کشورهای اروپایی – ایتالیا و آلمان و اسپانیا و فرانسه وجود دارد اما تا به حال شده است یک “هشدار دهنده شتاب” در جاهای دیگر از جمله جامعه انتقال در 16 کشور از آفریقا است.

او به مدت کوتاهی قبل از شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که تعداد تایید مرگ مرتبط با COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید, ایستاده در 100,376.

برخی از کارشناسان بهداشت و درمان ترس واقعی تلفات بالاتر است و با توجه به چالش های تایید علت مرگ و مير به خصوص در خارج از بیمارستان و همچنین محدود تست قوانین مختلف برای شمارش مرده و ممکن است پوشش یو پی اس توسط برخی از دولت ها.

فیلیپین ویروس مستند تحت تاثیر عرضه و فروش محصولات کشاورزی (2:26)

‘خطر واقعی از تجدید حیات’

به عنوان جدید کروناویروس ویروس در سراسر جهان تعداد بیشتری از کشورها را به اعمال محدودیت فوق العاده ای در حرکت اجتماعی و در تماس با یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری و جلوگیری از سیستم بهداشت و درمان از غرق.

با لحاظ اقتصادی فلج کننده مستندات گسترده در کشور دولت ها بوده اند و فشرده برای سهولت محدودیت های کلیدی کسب و کار و صنایع.

اما با یک واکسن حداقل یک سال دور دنیا چهره یک “نبرد دشوار” با توجه به Yanzhong هوانگ, عضو ارشد بهداشت جهانی در ایالات متحده مستقر در شورای روابط خارجی. او گفت که هر کشور یا منطقه را با موفقیت در مهار بیماری متزلزل بود تا زمانی که این پاتوژن در ادامه به سلامت مردم در جاهای دیگر.

“وجود دارد یک خطر واقعی از تجدید حیات از موارد به دو دلیل: شيوع افراد بدون علامت است که ممکن است به گسترش این بیماری بدون دانستن آنها بیمار هستند و از تهدید های وارداتی, موارد,” او گفت: Al Jazeera.

در سراسر جهان مقامات بهداشت عمومی و رهبران مذهبی به طور یکسان به مردم هشدار داد در برابر نقض مستندات و اجتماعی فاصله قوانین بیش عید پاک و اجازه می دهد این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 1.6 میلیون نفر برای آمدن طوفان بازگشت.

مقامات با توسل به موانع و وسایل دیگر برای تضعیف سفر.

در ایتالیا که در آن نخست وزیر جوزپه کونته روز جمعه اعلام کرد یک فرمت از کشور مستند تا مارس 3, مقامات شاغل هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و پا تا پلیس چک برای اطمینان از ساکنان را بدون لغزش از خانه های خود.

مستند فرمت خواهد تعمیق آفریقای جنوبی بحران اقتصادی (2:29)

در ضمن کسی که Tedros گفت: او به ویژه نگران تعداد زیادی از عفونت های تایید بين بهورزان در خط مقدم در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“در برخی از کشورها [وجود دارد] گزارش تا 10 درصد از کارگران بهداشت آلوده بودن” او گفت:. “این یک روند هشدار دهنده است.”

جدید سازمان ملل متحد عرضه نیروی کار را هماهنگ و مقیاس تهیه و توزیع دنده محافظ, آزمایشگاه تشخیص و اکسیژن به کشورهایی که به آن نیاز دارید.

“هر ماه ما نیاز به کشتی حداقل 100 میلیون ماسک های پزشکی و دستکش تا 25 میلیون N95 ماسک لباس و چهره سپر تا 2.5 میلیون تست های تشخیصی و مقادیر زیادی از متمرکز کننده اکسیژن و سایر تجهیزات برای مراقبت های بالینی,” او گفت:.

که همچنین رئیس هشدار داد که هیچ کشور بود ایمنی بدن از بیماری همه گیر.

“از این همه گیر ما باید سعی کنید برای یادگیری … چه شکاف هستند و این یک پیام و حتی برای کشورهای توسعه یافته است. در سراسر هیئت مدیره می بینید عدم آمادگی سیستم بهداشت عمومی,” Tedros گفت.

“هیچ کشوری نمی تواند ادعا می کنند آن را به یک قوی نظام سلامت است. ما باید واقعا صادقانه و ارزیابی و رسیدگی به این مشکل است.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>