که خواستار جهانی برای ‘تست’ به صورت coronavirus: به روز رسانی زنده

سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیف کرده است coronavirus همه گیر است “تعریف بهداشت جهانی بحران از زمان ما” و کشور خواست برای تست تمام موارد مشکوک از COVID-19.

“ما یک پیام ساده به تمام کشور – تست آزمون, آزمون” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس خبری در ژنو در روز دوشنبه ، “همه کشورها باید قادر به تست تمام موارد مشکوک. آنها نمی توانند مبارزه با این بیماری همه گیر blindfolded.”

بیشتر:

ایالات متحده و کشورهای در سراسر اروپا, آفریقا و شرق میانه را بسته اند و مدارس و مکانهای تفریحی و اما خدمات ضروری است.

دولت در حال محدود کردن همه سفر به محدود کردن جنبش مردم است. فیلیپین قرار دادن کل جزیره Luzon تحت مستند در حالی که مالزی را به طور موثر و نزدیک کردن این کشور از مارس 18. کره جنوبی و چین با احتیاط وارد شده و عفونت را سخت تر الزامات مورد نیاز برای ورود بین المللی.

در سطح جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 168,000 مردم و کشته شدن حداقل 6,610 با توجه به این که.

تقریبا 80,000 مردم از بهبود عفونت با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این است که الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

من Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

سهشنبه, مارس 17

08:33 GMT – محققان استرالیایی می گویند پاسخ ایمنی به کروناویروس نقشه برداری

به عنوان دانشمندان در تلاش برای توسعه یک واکسن محققان در استرالیا, پیتر دوهرتی, موسسه عفونت و ایمنی گفت: آنها تا به حال گرفته شده گام مهمی در درک این ویروس توسط نقشه برداری پاسخ ایمنی بدن از یکی از کشور coronavirus بیماران.

با بررسی نتایج خون از یک زن ناشناس در 40s خود را در آنها کشف کردند که افراد سیستم ایمنی بدن در پاسخ به کروناویروس در همان راه آن را به طور معمول مبارزه با آنفلوآنزای.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:20 به وقت تهران – گروه فولکس واگن به تعلیق تولید

فولکس واگن بزرگترین خودروساز گفت: آن آماده است که کارخانه ها برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و هشدار داد که در سال 2020 خواهد بود دشوار است سال است.

“در حال حاضر با توجه به وخامت قابل توجهی در وضعیت فروش و افزایش عدم اطمینان در مورد قطعات و لوازم به ما گیاهان تولید می شود به حالت تعلیق در آینده نزدیک در کارخانه توسط گروه مارک” رئیس اجرایی هربرت Diess گفت.

08:15 GMT – جهانی سفر می رود به سقوط 10.5 درصد در سال جاری

مسافرت های بین المللی انتظار می رود تا آنجا که 10.5 درصد در این سال بدترین افت ثبت به عنوان گسترش سریع coronavirus همچنان به مختل گردشگری و اوقات فراغت بخش با توجه به صنعت مشاوره گردشگری اقتصاد است.

آخرین برآورد شده است جمع و جور کردن از دو هفته پیش زمانی که مشاوره با استفاده از سال 2003 شیوع سارس به عنوان معیار و برآورد نرخ سفر خواهد سقوط 1.5 درصد است.

08:10 به وقت تهران – ایران به طور موقت آزاد 85,000 زندانیان

ایران به طور موقت آزاد در مورد 85,000 زندانیان از جمله زندانیان سیاسی سخنگوی قوه قضائیه آن گفت: در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“برخی از 50 درصد از افراد رها شده از بند مربوط به امنیت زندانیان … نیز در زندان ما را به انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با شیوع” غلامحسین اسماعیلی گفت.

07:47 GMT – وزیر آموزش آلمان انتظار دارد که بحران به گذشته تا پایان مارس

وزیر اقتصاد آلمان پیتر Altmaier گفت, آلمانی, پخش RTL که او انتظار می رود coronavirus بحران به گذشته تا پایان ماه مه.

“من انتظار دارم که ما باید برای مقابله با عواقب آن برای کل ماه آوریل و تمام ماه ممکن است,” او گفت:, و اضافه کرد وجود دارد خواهد بود “تعداد قابل توجهی از عفونت های جدید” در آن زمان.

“بنابراین من نمی خواهد به هر کسی توصیه در این بانک که بیش از هشت روز” Altmaier گفت.

Customers stand in front of empty grocery shelves in a big supermarket in Gelsenkirchen, Germany, Monday, March 16, 2020. Some food stores see an unprecedented stockpiling brought on by the coronaviru

خالی مواد غذایی قفسه ها دیده می شود در یک سوپر مارکت در گلزنکیرشن آلمان [مارتین Meissner/AP]

07:44 GMT – ایرباس به تعلیق تولید در فرانسه و اسپانیا

ایرباس توقف تولید و مونتاژ فعالیت در آن گیاهان در فرانسه و اسپانیا برای چهار روز planemaker گفت.

این حرکت به نظر می رسد به علامت جدی ترین در سراسر-هیئت مدیره اختلال در ایرباس تولید پس از یک اعتصاب در بریتانیا شریک BAE Systems در سال 1989.

A woman sells face masks for 200 Kenyan shillings (about 2 USD) per piece, on a street, as a preventative measure, in downtown of Nairobi, Kenya, on March 16, 2020. - Kenya on March 13, 2020, announce

یک زن فروش ماسک صورت برای 200 کنیا شیلینگ (حدود 2) هر قطعه در یک خیابان در نایروبی کنیا [Yasuyoshi چیبا/خبرگزاری فرانسه]

07:35 به وقت تهران – شانگهای گسترش قرنطینه به انگلستان هفت سایر کشورهای اروپایی

مسافران که بازدید کرده اند, انگلستان, سوئیس, سوئد, بلژیک, نروژ, هلند, دانمارک و اتریش در گذشته 14 روز خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه در هنگام ورود در شانگهای یک شهر رسمی گفت.

این شهر در حال حاضر نیاز به 14 روز در قرنطینه برای مسافران که به تازگی بازدید, فرانسه, اسپانیا, آلمان, آمریکا, کره جنوبی, ایتالیا و ایران.

07:30 GMT – جنگ زده افغانستان جنگ یک تهدید جدید

با 22 تایید موارد تا کنون افغانستان هنوز هم در میان کشورهای با نرخ نسبتا کم از coronavirus موارد است. اما شیوع این بیماری می آید در یک برهه از زمان تلاش برای کشور است.

افزایش اخیر در موارد مثبت – شش مورد جدید در سراسر سه استان در 48 ساعت span – گرفته شده توجه از ادامه انتخابات اختلاف که دیدم بالای دو finishers هر یک از برگزاری مراسم هفته گذشته است.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:20 GMT – هند یاد تاج محل بسته

هند بسته یاد تاج محل – میراث جهانی یونسکو – به بازدید کنندگان از روز سه شنبه وزارت گردشگری و وزارت روز دوشنبه گفت:.

“همه یکی بناهای تاریخی و دیگر موزه ها شده اند به کارگردانی بسته شود تا مارس 31” وزیر گردشگری Prahlad پاتل توییتی اواخر روز دوشنبه.

اینجا بیشتر بخوانید.

INDIA - TOURISM - HERITAGE

دوران مغول بنای تاریخی است که بیشترین بازدید در هند با بیش از 7 میلیون بازدید گردشگران میراث جهانی یونسکو در سال گذشته [Pawan Sharma/خبرگزاری فرانسه]

07:08 GMT – Coronavirus واکسن آزمون باز می شود در ایالات متحده

محققان آمریکایی به ضربه اول به فرد برای اولین بار در یک آزمون تجربی coronavirus واکسن در دوشنبه پیشرو فعال در سراسر جهان شکار برای حفاظت حتی به عنوان موج همه گیر.

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus واکسن آزمون باز می شود که ما داوطلب می شود اولین شات

07:00 GMT – سوئیس رسمی ایران از بیمارستان, سقوط

سوئیس بیمارستان می تواند سقوط اگر جدید coronavirus را نگه می دارد به سرعت در حال گسترش یک مقام بهداشتی هشدار داد, اصرار هموطنان خود را به احترام دولت اقدامات اضطراری برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

“این ویروس در میان ما در حال حاضر ما باید انجام نهایت ما که آن را نشانی از گسترش بیشتر است. بیش از حد بسیاری از آلوده می شوند و اگر این می رود در بیمارستان ها سقوط خواهد کرد” دانیل کخ از بیماری های عفونی در بهداشت فدرال آژانس گفت: رادیو SRF.

05:00 GMT – تام هنکس و ریتا ویلسون ترک بیمارستان برای قرنطینه – مجله مردم

بازیگران هالیوود تام هنکس و ریتا ویلسون مرخص شده از بیمارستان در ایالت کوئینزلند استرالیا پنج روز پس از آنها بستری شده بودند با coronavirus مجله مردم گزارش شده است.

این زن و شوهر هر دو 63 در قرنطینه در یک خانه اجاره ای.

هنکس یکی از اولین افراد مشهور به اعلام او تشخیص داده شده بود با COVID-19 اما تعدادی از بازیگران ستاره های ورزشی و سیاستمداران باید قرارداد را پس از.

04:20 GMT – تایلند گزارش 30 مورد جدید

تایلند گزارش 30 مورد جدید از coronavirus آوردن مجموع آن به 177. یازده نفر از این 30 نفر مرتبط به یک حلقه بوکس.

04:00 GMT – چین یازدهم می گوید ایتالیا با کونته به کمک های بیشتر در آینده

بیشتر کارشناسان پزشکی و لوازم در راه خود را به ایتالیا و رئیس جمهور چین گفت: نخست وزیر ایتالیا Guiseppe کونته در یک تماس در روز دوشنبه.

یازدهم اشاره کرد که coronavirus بود “شدید” تست هر دو کشور است و چین اذعان ایتالیا “فوری نگرانی” در مورد گسترش بیماری امور خارجه شورای اطلاعات کرد.

ایتالیا بدترین متاثر از کشور خارج چین و کانون شیوع بیماری در اروپا است.

China Italy

چین امیدوار است به ارسال بیشتر کارشناسان پزشکی و لوازم به ایتالیا [فایل: Cheng Tingting/رادیو فردا از طریق AP Photo]

03:20 GMT – فیلیپین هواپیمایی لغو همه پروازهای داخلی با اثر فوری

Philippine Airlines به لغو تمام پروازهای داخلی با اثر فوری به عنوان یک نتیجه از سخت قرنطینه اعمال شده در سراسر جزیره Luzon.

آخرین پروازهای بین المللی به پایان خواهد رسید و نیمه شب در تاریخ 20 مارس سوال کننده گزارش شده است.

03:15 GMT – کامبوج coronavirus موارد دو به 24

کامبوج تایید کرده است یکی دیگر از 12 نفر از coronavirus وزارت بهداشت گفت.

وجود دارد در حال حاضر 24 مورد شناخته شده در کشور است.

03:10 GMT – ووهان تحمیل مرکزی قرنطینه در خارج از کشور عودت

ووهان که در آن coronavirus سرچشمه گرفته در اواخر سال گذشته می گوید: آن را به تمام کسانی که بازگشت به شهرستان را از خارج از کشور به صرف 14 روز در یک مرکز قرنطینه در هزینه های خود را.

این شهر اپیدمی کنترل تیم اعلام ساخته شده بر روی وب سایت خود در روز سه شنبه.

02:40 GMT – اوهایو به تاخیر اولیه با وجود حکم دادگاه

اوهایو را به تعویق اولیه برنامه ریزی شده برای روز شنبه با وجود یک قاضی امتناع بسته انتخابات پایین به دلیل اضطراری برای بهداشت عمومی ناشی از تهدید coronavirus فرماندار مایک DeWine گفت در توییتر.

“تحت این شرایط فوق العاده آن به سادگی امکان پذیر نمی باشد برای برگزاری یک انتخابات فردا که در نظر گرفته خواهد شد مشروع توسط Ohioans,” DeWine نوشت. “آنها نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و اعمال حقوق قانونی خود.”

02:35 GMT – برزیل تجارت خارجی وزیر تایید به ویروس

برزیلی تجارت خارجی وزیر مارکوس Troyjo بود که بخشی از هیات برزیلی که به تازگی بازدید فلوریدا دارای آزمایش مثبت برای coronavirus دفتر او در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

Troyjo, است که برزیل, معاون وزیر اقتصاد در میامی برای جلسات اما حضور نداشت شام به میزبانی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای برزیل رهبران دولت نه روز پیش. او با نشان دادن هیچ نشانه و کار از خانه خود را در سخت انزوا بیانیه ای گفت:.

Rio - coronavirus

یک توریست با پوشیدن محافظ ماسک صورت به شمار طی بازدید از مجسمه مسیح نجات دهنده پس از گزارش از coronavirus در Rio de Janeiro, Brazil [ریکاردو Moraes/رویترز]

02:25 GMT – دلار هنگ کنگ به قرنطینه تمام واردان از پنج شنبه

هنگ کنگ خواهد قرنطینه به مدت 14 روز به تمام مردم وارد شهر شروع از نیمه شب روز پنجشنبه اجرایی کری لام گفت: در روز سه شنبه.

لام همچنین گفت: آن را بسیار بعید است مدارس خواهد سرگیری عملیات در 20 آوریل به دولت توصیه به شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر.

01:55 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به چینی ویروس’ به عنوان او تاکید می کند پشتیبانی برای ما کسب و کار

ما رئیس جمهور تهمت با اشاره به COVID-19 به عنوان “چینی ویروس” در یک صدای جیر جیر امیدوار کننده برای حمایت از شرکت های آمریکایی که دولت او تحت فشار قرار دادن مجلس سنا به تصویب یک میلیارد دلار coronavirus بسته کمک.

سنا است دست و پنجه نرم کردن بیش از یک محرک اقتصادی لایحه دوم مانند اندازه گیری به تصویب رسید دموکراتیک-اجرای مجلس نمایندگان در روز سه شنبه. قبلا در کنگره به تصویب رسید و مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد دلار بسته به نبرد coronavirus.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به خبرنگاران گفت: سنا بود “اضطراب” برای دریافت آخرین خانه-تصویب لایحه و او امیدوار سناتورها را “عبور از آن” پس از آن وارد شدند.

اریک Ueland کاخ سفید قانونی ارتباط گفت: اقدام کنگره در آینده coronavirus بسته محرک مورد نیاز به سرعت و آزادانه پتانسیل قیمت….

01:50 GMT – کره جنوبی گزارش کمتر از 100 مورد جدید برای روز سوم

در کره جنوبی فقط در اختيار آخرین به روز رسانی – گزارش 84 کروناویروس جدید, موارد, سومین روز متوالی است که این کشور تا به حال کمتر از 100 عفونت های جدید.

شماره جدید هستند و زیر یک فوریه 29 اوج 909 و همراه این کشور را در مجموع عفونت به 8,320 کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت.

مرگ و میر افزایش 81 به KCDC اضافه شده است.

بیشتر 264 بيمار منتشر شده است پس از دوره نقاهت آوردن مجموع به 1,401 آن اضافه شده است.

South Korea

پزشکی کارگران در دنده محافظ شروع به تغییر خود را در یک بیمارستان در دائگو مرکز کره جنوبی شیوع کروناویروس [Yonhap از طریق سازمان حفاظت محیط زیست]

01:40 GMT – زندانیان از زندان های برزیل قبل از تعلیق روز-انتشار برنامه

صدها نفر از زندانیان را شکست چهار زندان های برزیل روز قبل از تعلیق یک روز-انتشار برنامه به دلیل شیوع کروناویروس, Sao Paulo, دولت, زندان, مقامات و رسانه های محلی گزارش شده است.

سائو پائولو دولت سازمان زندان گفت: آن را نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از زندانیان فرار کرده بود آن را به عنوان “هنوز شمارش دقیق تعداد فراریان.” رسانه های محلی گزارش داد که به عنوان بسیاری از 1,000 فرار کرده بود از چهار زندان – Mongagua, کپیوری پورتو فلیز و Mirandopolis.

سائو پائولو دولت سازمان زندان گفت: “اعمال نافرمانی” تا به حال صورت گرفته در زندان.

تعلیق لازم بود به آن اضافه شده چرا که 34,000 محکومین خواهد بود بازگشت به زندان و “را یک پتانسیل بالا برای نصب و انتشار کوروناویروس در یک جمعیت آسیب پذیر ایجاد خطرات بهداشتی برای سرور و متولیان است.” آن گفت: اجرای قانون بود “مراقبت از این وضعیت است.”

01:10 GMT – ایسلند گسترده آزمایش کلی جمعیت

ایسلند گسترده انجام تست کلی جمعیت با نسبت بالاتر از آن 364,000 مردم در حال آزمایش برای COVID-19 از هر جای دیگری در جهان است.

برخی از 3,787 افراد آزمایش شده است که ترجمه را به 10,405 در هر میلیون, در مقایسه با 5,333 در کره جنوبی 8,410 در بحرین و 2,281 فتح کرد گرفته شد در ایتالیا کشور وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

مقامات شناسایی 218 موارد پس از مورد اول در 28 فوریه با سه نفر در بیمارستان است. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر.

آزمایشات نشان می دهد حدود نیمی از موارد در میان افرادی که برای بازدید از اروپا رشته کوه های آلپ.

“قوی وجود دارد نشانه آن است که تلاش های ما برای جلوگیری از گسترش ویروس موثر بوده است,” ارشد اپیدمیولوژی T horolfur Gudnason گفت. “یکجلسه از نیمی از موارد تشخیص داده شده در حال از افرادی که تا به حال شده است در قرنطینه. تمرکز ما این است که برای محافظت از کسانی که بیشتر در معرض … در حالی که تلاش برای اطمینان حاصل شود که به طور کلی گسترش ویروس همچنان کند است. ما خوشبین هستیم که تلاش های مشترک برای تست بخش بزرگی از جمعیت را ارائه بینش است که می تواند کمک به پاسخ به این بیماری همه گیر.”

ایسلند در حال کار با رمزگشایی ژنتیک ویروس تست و انتظار برای تست 1,100 نفر در روز.

اقدامات خود را برای مقابله با این ویروس همچنین شامل تماس-ردیابی اجتماعی, فاصله, مکان عمومی, تلاش برای افزایش آگاهی در مورد بهداشت دست و داوطلبانه اقدامات قرنطینه (حدود 1,700 نفر در حال حاضر در انزوا).

Australia coronavirus

این است که تماس در کشور به مرحله تست برای COVID-19 [کلی بارنز AAP تصویر از طریق رادیو فردا]

01:05 GMT – ونزوئلا به اعمال قرنطینه در سراسر کشور

رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, پیاده سازی خواهد شد در سراسر کشور قرنطینه پس از 16 مورد جدید تشخیص داده شد در روز دوشنبه.

“لازم است آن ضروری است این است که پاسخ” مادورو گفت: در یک آدرس در تلویزیون دولتی.

این کشور شروع به قرنطینه در یک تعداد انگشت شماری از کشورها که مادورو گفت موفق بوده است. تیوی تعداد کل موارد در ونزوئلا در حال حاضر در غرفه 33.

مادورو افزود که این کشور دریافت خواهد بود محموله دارو از کوبا و دنده محافظ و “هزاران نفر” از کیت های آزمایش از چین است. او همچنین گفت: دولت خواهد بود اعلام مزایای شهروندان بدون ارائه جزئیات.

سقوط قیمت نفت در هفته گذشته – با توجه به کاهش تقاضا مربوط به کروناویروس به عنوان به خوبی به عنوان یک جنگ قیمت بین تولید کنندگان برتر عربستان سعودی و روسیه را تهدید به تشدید شش سال رکود اقتصادی در ونزوئلا نفت وابسته به اقتصاد است.

00:10 GMT – کلمبیا برای بستن تمام مرزهای تا 30 مه

انتخابات کلمبیا ایوان دوقو به تازگی اعلام کرد این کشور را در همه مرزهای خود – از مارس 17 تا 30 مه – در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

00:00 GMT – وارداتی موارد فشار چین اعداد

چین مهاجم مهار استراتژی های نگهداری داخلی انتقال چک کنید اما آن را ادامه می دهد به گزارش جدید وارداتی موارد است.

سرزمین اصلی چین تا به حال 21 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس در دوشنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 16 روز زودتر. مرکزی استان هوبئی گزارش یک مورد جدید در حالی که وجود دارد 20 جدید وارداتی موارد است.

تعداد موارد تایید شده در چین در حال حاضر در 80,881 با 3,226 مرده است.

کشور ثبت 13 مرگ و میر در دوشنبه 12 از آنها در هوبئی. از آن 11 نفر در استان ووهان که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته.

شما می توانید به خواندن همه آخرین به روز رسانی از دیروز (16 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>