که متحده موافقت coronavirus پاسخ پروب: به روز رسانی زنده

  • که کشورهای عضو توافق کرده اند که در یک بررسی مستقل جهانی همه گیر پاسخ در مجازی جلسه مجمع بهداشت جهانی.

  • چین را متهم به ایالات متحده لکه پکن و طفره رفتن از مسئولیت های سازمان بهداشت جهانی (WHO) پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به خروج از سازمان ملل برای سلامت بدن است.

  • تعداد مدعیان بیکاری در انگلیس افزایش 69 درصد در ماه گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری و آمار بازار کار ،

  • در سطح جهان وجود داشته است بیش از 4.8 میلیون تایید موارد COVID-19 و بیش از 318,800 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. نزدیک به 1.8 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 19

13:50 GMT – چین تظاهرات برای حمایت از تایوان در مجمع بهداشت جهانی

چینی ها در ایران به چه کسی محکوم کرد حمایت نشان داده شده توسط ما و دیگر کاربران به تایوان طی آن سالانه وزرای مجمع.

“هنوز هم وجود دارد چند کشور مصمم به درخواست مقامات تایوان…,” چن ژو چین سفیر گفته مجازی مجمع گفت این بود “تضعیف جهانی ضد اپیدمی تلاش”.

“این رفتار قابل قبول نیست” چن اضافه شده در پاسخ به طور خاص به حمایت آمریکا از تایوان سخنان توسط ارشد دیپلمات های ایالات متحده که او را رد کرد و به عنوان “سیاسی اعتیاد به مواد مخدره”.

تایوان است که یک عضو از سازمان ملل اگر چه یک پیشنهاد ارائه شد به آن اجازه می دهد برای شرکت در این مجمع به عنوان ناظر. اما هیچ دعوت نامه صادر شد و با توجه به عدم اجماع.

یازدهم: هیچ کس نمی تواند تغییر واقعیت تایوان بخشی از چین است

13:30 GMT – ما پشت همه گیر قطعنامه در که اما رد ثبت اختراع جمله بندی

آمریکا پیوسته است اجماع در اتحادیه اروپا قطعنامه ای را در جهانی دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس اما به سرعت خود را به فاصله از آن جمله بندی در مالکیت معنوی و ارائه خدمات بهداشت باروری.

در بیانیه ای ما ماموریت سازمان ملل متحد در ژنو گفت: بررسی همه گیر خواهد اطمینان حاصل شود “کامل و شفاف درک درستی از منبع ویروس, گاهشمار رویدادهای … و فرایند تصمیم گیری برای این که پاسخ”.

اما آن را تا به حال به “جدا” خود را از مراجع در این بیماری همه گیر قطعنامه به مالکیت معنوی تحت اصطلاح “سفر” توافقنامه ای که اجازه می دهد تا برای صدور مجوز اجباری از داروها و واکسن ها در دوران بهداشت و درمان اضطراری.

چنین زبانی را “ارسال پیام اشتباه به نوآوران خواهد شد که ضروری است برای حل تمام جهان نیاز” آمریکا در بیانیه ای گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “معتقد است که در حمایت های حقوقی برای متولد نشده” و آن را قبول می کند ایده های بین المللی حق سقط جنین آن اضافه شده است.

Arcturus Therapeutics, RNA medicines company, researches a vaccine for novel coronavirus (COVID-19)

ایالات متحده را رد کرده است جمله بندی در مالکیت معنوی در یک کشور اتحادیه اروپا قطعنامه تصویب در مجمع بهداشت جهانی [بینگ Guan/رویترز]

13:15 GMT – ایتالیا ب. ظ می گوید: ورود بعدی پاندمی فاز با تصویربردار

ایتالیا به نخست وزیر گفته است سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه بود که او با احتیاط خوش بینانه در مورد مرحله بعدی این بیماری همه گیر به عنوان کشور برطرف coronavirus اقدامات است.

“ما در حال ورود به این فاز با خوشبینی محتاطانه و حس مسئولیت” جوزپه کونته گفت: در یک سخنرانی به مجمع بهداشت جهانی در حال برگزار شد تقریبا. “ما می دانیم که مبارزه ما این است که به دور از بیش از.”

او همچنین گفت که بهداشت جهانی باید یک “مشترک اولویت” در مدت کوتاهی بعد از مجمع به تصویب یک قطعنامه اتحادیه اروپا در این بیماری همه گیر.


سلام این یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از همکار من صبا عزیز.


12:30 به وقت تهران – متحده که توافق بر COVID-19 پاسخ پروب

سازمان بهداشت جهانی کشورهای عضو توافق کردند که به مستقل پروب به آژانس سازمان ملل متحد را COVID-19 پاسخ به ما انتقاد نصب شده بر دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

کشورهای در که سالانه مجمع برگزار شد و تقریبا برای اولین بار به تصویب یک قطعنامه با اجماع خواستار یک “بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” از واکنش بین المللی به این بحران از جمله یک پروب که اقدامات و “جدول زمانی خود را مربوط به COVID-19 همه گیر”.

هیچ یک از کسانی که 194 عضو – که شامل ایالات متحده مطرح اعتراض به قطعنامه آورده شده توسط اتحادیه اروپا به نمایندگی از بیش از 100 کشور جهان از جمله استرالیا و چین و ژاپن است.

12:15 GMT – چگونه مستند ما تاثیر می گذارد سلامت روان ؟

Coronavirus همه گیر و مستندات داشتن یک اثر در افراد روانی خوبی بودن.

پس چگونه ما کمک کند خودمان و مردم در اطراف ما ؟ سازمان دیده بان آخرین ما از اینجا شروع قسمت.

12:10 GMT – مصر گسترش تعلیق پروازهای بین المللی

مصر به تمدید توقف بین المللی به پروازهای مسافری برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نخست وزیر مصطفي Madbouly در بیانیه ای گفت.

پروازها در فرودگاه مصر بودند به حالت تعلیق در مارس 19 و توقف ادامه خواهد داد تا اطلاع ثانوی بیانیه ای گفت:.

11:45 GMT – S آفریقا تیم راگبی استفاده از جام جهانی نمره برای جمع آوری کمک

آفریقای جنوبی را به جام جهانی برد تیم ملی با استفاده از نمره از سال گذشته نهایی در ژاپن به راه اندازی یک کمپین برای خوراک مردم تحت تاثیر COVID-19 بحران است.

در مجموع 100000 بلیط بخت ازمایی به فروش می رسد در 32.12 راند آفریقای جنوبی ($1.76) که برای پرداخت بسته های غذا و آشپزخانه سوپ.

20th Laureus World Sports Awards in Berlin

آفریقای جنوبی راگبی بازیکنان مطرح و پس از برنده شدن در Laureus World Team جایزه سال در ماه فوریه [Annegret Hilse/رویترز]

Springboks ضرب و شتم انگلستان 32-12 در ماه نوامبر نهایی به پیروزی در جام جهانی برای سومین بار و بسیاری از بازیکنان در حال حاضر راه اندازی پروژههای خود به جمع آوری مواد غذایی برای گرسنه به ویژه کاپیتان Siya Kolisi.

11:30 به وقت تهران و ترکیه گسترش ممنوعیت سفر در 15 شهرهای بزرگ

ترکیه تمدید ممنوعیت سفر در 15 شهرستانها عمده برای 15 روز بیشتر برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

در بیانیه وزارت کشور گفت: ممنوعیت سفر را ادامه خواهد داد تا ژوئن 3 و کسانی که با رعایت محدودیت های مسافرتی را جریمه های اداری.

شهرستانها عبارتند از, استانبول, آنکارا, ازمیر, Balikesir بورسا, Eskisehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, قونیه, Manisa, Sakarya, Samsun ون و Zonguldak.

19th May Commemoration of Ataturk, Youth and Sports Day

ترکیه تحمیل ممنوعیت سفر در سراسر 31 استان کشور در ماه آوریل برای جلوگیری از گسترش ویروس و بعد از آن لغو محدودیت های اعمال شده در برخی از آنها [محمد علی Ozcan/Anadolu]

11:10 به وقت تهران و اتحادیه اروپا پشت که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خروج تهدید

اتحادیه اروپا با حمایت سازمان بهداشت جهانی و تلاش همه جانبه برای مبارزه با کروناویروس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به ترک آژانس جهانی.

“این زمان برای همبستگی نه زمان برای انگشت اشاره و یا برای تضعیف چند جانبه” اروپا در امور خارجه سخنگوی Virginie Battu-Henriksson به خبرنگاران گفت:.

اتحادیه اروپا با حمایت از یک حرکت در روز سه شنبه جلسه که سالانه مجمع به اصرار یک “بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” از واکنش بین المللی به این بیماری همه گیر.

11:00 GMT – قطر معرفی محدودیت های جدید برای عید فطر

قطر اعلام کرده است یک سری از اقدامات جدید با هدف متوقف کردن گسترش این کروناویروس جدید از جمله توقف بسیاری از فعالیت های تجاری تا 30 مه.

همه مغازه ها به غیر از غذا و پذیرایی و مغازه ها و داروخانه ها و رستوران ها خدمات تحویل و چند دیگر خدمات ضروری را نیز بسته می شود در طول همان دوره زمانی است که همزمان با رسمی عید فطر تعطیلات.

اینجا بیشتر بخوانید.

10:20 به وقت تهران – مسجد الاقصی به بازگشایی بعد از تعطیلات عید

بیت المقدس مسجد الاقصی را دوباره باز به نمازگزاران پس از تعطیلات عید بیانیه ای از بدن خود را حاکم گفت: دو ماه پس از بسته شدن با توجه به کوروناویروس.

“شورای تصمیم به لغو تعلیق در نمازگزاران ورود پر برکت مسجد الاقصی پس از عید فطر تعطیلات” یک بیانیه از وقف سازمان گفت: با اشاره به تعطیلات می رود برای شروع در این آخر هفته.

در این بیانیه اضافه شده است که شرایط دقیق بازگشایی اسلام سوم جنش سایت خواهد بعد اعلام می شود.

بیشتر:

09:10 GMT – روسیه ساعت بازگشت به کار پس از coronavirus نبرد

نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin است بازگشت به وظایف خود پس از مبارزه با کروناویروس کرملین گفت.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور امضا فرمان سفارش Mishustin به فرض خود را به طور منظم وظایفی که انجام شد توسط یک معاون از تاریخ 30 آوریل در حالی که نخست وزیر شد, دریافت درمان های پزشکی.

Russian Prime Minister Mishustin chairs a meeting via video link in Moscow

Mishustin گفت پوتین ماه گذشته بود که او به طور موقت پله پایین در حالی که او بهبود از coronavirus [دیمیتری Astakhov/Sputnik/رویترز]

09:00 GMT – اسپانیا آسانسور مستقیم ممنوعیت پرواز از ایتالیا

اسپانیا لغو ممنوعیت تمام پروازهای مستقیم و کشتی از ایتالیا پس از 11 مارس طی آن coronavirus مستند با توجه به دولت روزنامه.

مسافران از ایتالیا خواهد شد که مطابق با این حال با یک دو هفته ای قرنطینه مانند دیگر بازدید کنندگان خارجی در حالی که یک حالت اورژانس در محل است.

08:45 GMT – آخرین coronavirus آمار و ارقام:

روسیه: 299,941 موارد (9,263), 2,837 مرگ (115)

اندونزی: 18,496 (486), 1,221 مرگ و میر (30)

عمان: 5,671 موارد (292), 26 مرگ و میر (0)

08:00 GMT – چین می گوید: ما در تلاش به لام پکن بیش از که

چین گفت: ما در تلاش بود برای تغییر سرزنش برای واشنگتن خود نادرست از COVID-19 بحران در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن نامه و تهدید به طور دائم مسدود کردن کمک های مالی به چه کسی است.

تهمت و تهدید در روز دوشنبه به تجدید نظر در واشنگتن عضویت در سازمان ملل اگر سازمان مرتکب نشده به بهبود در عرض 30 روز و گفت: بدن نشان داده بود یک “هشدار دهنده عدم استقلال” از چین.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران گفت: ما در تلاش بود به لام چین و اشتباه محاسبه کرده بودند با تلاش برای استفاده از چین برای جلوگیری از آن به عهده خودش است.

ژائو همچنین گفت: چین می خواهد به توافق نهایی بررسی واکنش جهانی به همه گیر اما نه فوری پروب به عنوان استرالیا و دیگران پیشنهاد کرده اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مصرف هیدروکسی کلروکین

07:30 به وقت تهران – جنوب سودان Riek Machar تست مثبت برای coronavirus

Riek Machar جنوب سودان رهبر گروه شورشیان و معاون سابق رئیس جمهور دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

South Sudan's Vice President Riek Machar addresses a news conference in Juba

سودان جنوبی تاکنون ثبت 339 coronavirus موارد و شش مرگ و میر [فایل: سمیر بولو/رویترز]

Machar همسر وزیر دفاع آنجلینا مقدمه و “تعدادی از کارکنان و محافظان” نیز آلوده شده است دیدار کرد.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:15 GMT – قطر تایید ویروس در زندان را انکار می کند اما شیوع گسترده

قطر تایید کرده است 12 coronavirus موارد در آن زندان مرکزی اما رد گزارش های گسترده شیوع گفت: تمام بیماران آلوده شده بود “منتقل فورا” به تخصصی بیمارستان آنها را جدا از دیگران است.

دولت با صدور بیانیه ای پس از دیده بان حقوق بشر (HRW) گزارش که هشدار در مورد گسترش این بیماری در داخل زندان پیچیده و به طور بالقوه تبدیل شدن به “بهداشت عمومی فاجعه است.”

دفعات بازدید: داستان کامل.

07:10 به وقت تهران – بازیکنان تنیس پیوستن به تلاش های امدادی در پاکستان

برخی از جهان پیشرو ستاره تنیس از جمله مردان شماره یک نواک جوکوویچ, بسیج در پشت تلاش های امدادی به رهبری پاکستان برتر تنیس برای کمک به تغذیه افراد مبتلا به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ابتکار راه اندازی شد در هفته گذشته توسط دونفره متخصص Aisam-ul-Haq Qureshi شده است که وجوه جمع آوری و تحویل درب-به-درب جیره بسته به خانواده های فقیر رنج به این کشور جزئی مستند.

Novak Djokovic

جوکوویچ اهدا پیراهن میپوشید در سال 2011 استرالیا به فینال که او برنده [صبا عزیز/الجزیره]

اینجا بیشتر بخوانید.

07:00 GMT – کشور گزارش جدید کل ارقام:

آلمان: 175,210 موارد (513), 8,007 مرگ (72)

هند: 101,139 موارد (4,970), 3,163 مرگ و میر (134)

جمهوری چک: 8,586 موارد (111), 297 مرگ و میر (0)

06:30 GMT – انگلستان مدعیان پرش به 2.1 میلیون نفر در آوریل

اندازه گیری تعداد زیادی از مردم ادعا مزایای بیکاری در انگلیس افزایش یافت و در ماه آوریل برای اولین بار ماه کامل از دولت coronavirus مستند دولت دادهها نشان داد.

مدعی تعداد افزایش 856,500 به 2.097 میلیون دفتر آمار ملی انگلیس اعلام کرد.

این فایرفاکس همچنین گفت بریتانیا نرخ بیکاری کاهش یافت و به 3.9 درصد در ماه های ژانویه-مارس دوره پوشش تنها یک هفته از مستند از 4.0 درصد در سه ماه فوریه.

اینجا بیشتر بخوانید.

Britons Adjust To Eased Coronavirus Lockdown, Now In Ninth Week

یک کارگر كشتن درب انتشار دکمه در ایستگاه واترلو در لندن [دن Kitwood/گتی ایماژ]

06:15 GMT – سنگاپور با عرض پوزش برای ارسال مثبت نتایج آزمون خطا

سنگاپور عذر خواهی کرد به 357 COVID-19 بيمار که دریافت یک اشتباه در متن پیام گفت: آنها تا به حال دوباره تست مثبت برای رمان coronavirus.

“پیام های فرستاده شده بود با توجه به آن سیستم تست قطعی به عنوان ما به دنبال به منظور بهبود بهره وری از سیستم ما” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

آن عذر خواهی کرد “برای هر گونه ناراحتی و اضطراب ناشی از” و گفت: دریافت کنندگان هشدار داده شده بود به خطا در عرض چند ساعت.


سلام این Saba عزیز در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry.


05:25 GMT –

من خواهد شد توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی. یک روکش سریع در این صبح تحولات: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به طور دائم مسدود کردن ما بودجه برای چه کسانی و خروج از سازمان را اصلاحات ظرف مدت 30 روز; این است که آمریکا خود را کنار بگذارند $11bn به سطح شیب دار بالا coronavirus تست; و به نظر می رسد به عنوان اگر هنگ کنگ را گسترش اجتماعی فاصله اقدامات که یاغی بوده و برخی از گروه های بزرگ.

05:05 به وقت تهران – شهر چینی تدابیر مستند پس از سنبله در موارد

مقامات در شهرستان چینی Shulan سفت هستند مستند اقدامات پس از سنبله در coronavirus موارد است.

پس از ظهر روز دوشنبه در زندگی مردم در ترکیبات با تایید و یا موارد مشکوک شده اند منع از ترک در حالی که بازدید کنندگان ممنوع شده است. تمام مواد غذایی تحویل داده خواهد شد.

شمال شرقی شهرستان Shulan تایید کرده است 19 محلی منتقل, موارد, ویروس پس از مارس 7, با توجه به رسانه های دولتی. آن را به عنوان یک “خطر بالا” منطقه در مارس 10.

04:45 GMT – ‘شوخی’: سفارت چین استرالیا رد ادعای پروب vindication

به سفارت چین در کانبرا است را رد کرد و استرالیایی ادعا می کند که سازمان بهداشت جهانی (بهداشت) قطعنامه خواستار یک تحقیق coronavirus بود و دفاع از کشور به کمپین جهانی بررسی.

“پیش نویس قطعنامه در COVID-19 برای تصویب شده توسط سازمان بهداشت جهانی است کاملا متفاوت از استرالیا پیشنهاد مستقل بین المللی بررسی” سفارت در بیانیه ای گفت که ایمیل شده به روزنامه نگاران در استرالیا.

“به ادعای سازمان بهداشت قطعنامه دفاع از استرالیا تماس است چیزی جز یک شوخی است.”

بیشتر در مجمع وعده داده شده نقد و بررسی در اینجا.

04:25 GMT – هنگ کنگ سیگنال های اجتماعی فاصله اقدامات تمدید خواهد شد

هنگ کنگ اجرایی کری لام نشان داده است اجتماعی فاصله اقدامات منع کرده است که تجمع بیش از هشت نفر تمدید خواهد شد که می تواند خاک را سالانه بزرگداشت تیان آن من در سال 1989 قتل عام غیر ممکن است.

“وجود دارد هیچ نظر سیاسی در همه در برخی از سالگردها و یا سیاسی و تجمعات و غیره” لام گفت. “ما تنها در نظر گرفتن امنیت عمومی و بهداشت عمومی و نگرانی است.”

با کروناویروس عقب کشیدن تظاهرات ضد دولتی لرزاند که خاک در سال گذشته از سر گرفته اند.

Anti-Government Protests Continue In Hong Kong Amid The Coronavirus Pandemic

تظاهرات ضد دولتی – ملاقات با پلیس ضد شورش – شروع به سر در هنگ کنگ به عنوان coronavirus تهدید کرده است فروکش [آنتونی کوان/گتی ایماژ]

03:30 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به توقف کمک های مالی به طور دائم در صورتی که نمی اصلاحات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به طور دائم متوقف کردن کمک های مالی برای که و خروج ایالات متحده از سازمان ملل متحد سازمان بهداشت اگر آن را نمی کند “اساسی پیشرفت” در 30 روز آینده.

پیشتر در روز دوشنبه او حمله کردند که به عنوان یک “عروسک خیمه شب بازی از چین”. رئیس جمهور مسدود ما بودجه برای این که در ماه آوریل است.

02:30 GMT – کودکان در ولز جنوبی جدید به بازگشت به مدرسه در هفته آینده

کودکان در استرالیا, خارجه نیو ساوت ولز (NSW) را به بازگشت به مدرسه تمام وقت از هفته آینده دولت را برتر Gladys Berejiklian خبرنگاران در سیدنی.

Berjiklian گفت: دولت تا به حال با استفاده از زمان است که کودکان در خانه بودند به آماده سازی مدارس به عنوان یک coronavirus-محیط امن, اما هشدار داد که به طور موقت تعطیل خواهد بود احتمالا لازم شامل پراکنده شیوع ویروس.

تصمیم گیر دولت, معلمان,’ اتحادیه ، آن را “ناشی از بسیاری از نگرانی و سرخوردگی و خشم در میان معلمان و مديران مدارس” معلمان رئیس فدراسیون آنجلو Gavrielatos گفت: استرالیا در شبکه تلویزیونی ABC. حدود 800000 کودکان در مدرسه در NSW استرالیا بیشتر به شدت جمعیت دولت است.

02:00 GMT – تخلیه پزشکی از مردم بومی در آمازون با COVID-19

Coronavirus در حال گسترش است خیلی سریع در میان مردم بومی در دور افتاده ترین نقاط برزیل آمازون است که پزشکان نیاز به تخلیه بیشتر به طور جدی بیمار بیماران با هواپیما.

“این آخرین فرصت برای نجات جان خود” ادسون Santos Rodrigues یک اطفال پزشک کار در medevac قصد دارد در آمازوناس گفته خبرگزاری رویترز. “گاهی اوقات ما نمی وجود دارد در زمان از آنجا که ما نمی توانیم زمین در شب از فرودگاه که هیچ چراغ.”

برزیل بومی خدمات بهداشت Sesai گزارش روز دوشنبه که حداقل 23 بومی مردم مرده بود از COVID-19. اصلی در این کشور قبیله ای چتر گروه APIB که تعداد موارد در میان مردم بومی است که باید نقل مکان کرد و به شهرستانها, گزارش 103 تایید مرگ در روز دوشنبه از 18 آوریل 3.

00:30 به وقت تهران – به ما وعده $11bn برای گسترش coronavirus تست

وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) را کنار بگذارند $11bn در بودجه جدید برای حمایت از coronavirus تست.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ارائه خواهد شد $10.25 میلیارد دلار به کشورهای منطقه و محلی در حوزه های قضایی, CDC در بیانیه ای گفت. هند خدمات سلامت ارائه خواهد شد $750 متر به IHS قبیله ای و شهری, هندی, برنامه سلامت آن اضافه شده است.

HHS وزیر الکس آذر گفت: “تاریخی سرمایه گذاری” را قادر می سازد ما را به پیگیری و کنترل گسترش ویروس به عنوان کشور بازگشایی.

“به خاطر همه آمریکایی ها سلامت و تندرستی ما باید کمک آمریکایی ها با خیال راحت به کار و مدرسه و نیاز به ادامه توسعه, تست, نظارت و ردیابی تماس,” او گفت:.

بیشتر:

23:30 GMT (دوشنبه) – مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل می شود که بیش از دست زدن به همه گیر

رئیس جمهور تهمت دوباره حمله کردند که تماس با آژانس سازمان ملل متحد یک “عروسک خیمه شب بازی از چین” است که “انجام می شود بسیار غم انگیز کار” در دست زدن به coronavirus.

“ایالات متحده می پردازد و آنها را $450m از یک سال و چین می پردازد و آنها را 38m $یک سال و آنها یک عروسک خیمه شب بازی از چین است. آنها چین و محور قرار دادن آن بهتر است اما آنها یک عروسک خیمه شب بازی از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران در واشنگتن, DC.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به حالت تعلیق ما بودجه است.

تهمت نیست دولت آمریکا همچنان به اعمال فشار بر این که بیش از دست زدن به آن از این بیماری همه گیر در یک کلید نشست این سازمان تصمیم گیری بدن بهداشت.

23:00 GMT (دوشنبه) – یونسکو می گوید: 90 درصد از جهان موزه ها بسته

مطالعات انجام شده از سوی سازمان ملل متحد, آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان (یونسکو) و شورای بین المللی موزه ها تایید کرده اند که بیش از 85,000 موزه ها در سراسر جهان – در حدود 90 درصد از تمام موسسات – بسته اند به دلیل coronavirus.

تقریبا 13 درصد ممکن است هرگز دوباره باز یونسکو اضافه شده است.

یونسکو گفت: حفاظت از کارکنان digitisation و موجودی و همچنین به عنوان محتوای آنلاین توسعه بودند اولویت برای موزه ها اما اشاره کرد که بزرگ وجود داشت و نابرابری در دسترسی دیجیتال بین مناطق مختلف.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (18 مه) در اینجا.

روسیه: 299,941 موارد (9,263), 2,837 مرگ (115)

عمان: 5,671 موارد (292), 26 مرگ و میر (0)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>