که برای تلفن های موبایل هشدار در coronavirus دوم اوج’: به روز رسانی زنده

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

  • سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که خطرات ناشی از یک “فوری دوم اوج” به عنوان کشورهای سهولت در مستندات اصرار دولت ها در اروپا و آمریکا به مرحله نظارت تست و پیگیری اقدامات لازم برای نگه داشتن این بیماری تحت کنترل است.

  • اسپانیا خود تجدید نظر مرگ و میر رو به پایین نزدیک به 2000 نفر پس از بررسی داده ها از مناطق و کشف برخی از مرگ و میر ثبت شده است دو بار در حالی که دیگران نکرده اند و در نتیجه از coronavirus.

  • خشم عمومی در ادامه به بجوش و خروش آمدن در انگلستان بیش از دومینیک کامینگز نخست وزیر بوریس جانسون رئیس مشاور سیاسی که ظاهرا مسخره مستند به درایو از خانه اش در لندن به خانه پدر و مادر خود در شمال هنگامی که او مشکوک او این بیماری است. کامینگز به تصویب رسید آشتی جویانه تن در فوق العاده کنفرانس خبری در روز دوشنبه اما نه عذر خواهی.
  • بیش از 5.4 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. تقریبا 345,000 مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از 2.2 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 26

00:00 GMT – که هشدار دوم “اوج” که در آن COVID-19 ظاهرا در کاهش

سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است که کشورهایی که در آن coronavirus به نظر می رسد در حال عقب نشینی هنوز هم می تواند به صورت یک “فوری دوم اوج” اگر به آنها اجازه دهید تا بیش از حد به زودی در اقدامات برای توقف شیوع.

که در شرایط اضطراری به سر دکتر مایک رایان گفت آنلاین نشست خبری که در حالی که شاهد کاهش در بسیاری از کشورها آنها هنوز هم در حال افزایش در آمریکای مرکزی و جنوبی و جنوب آسیا و آفریقا است.

رایان گفت: وجود دارد یک شانس عفونت نرخ می تواند به افزایش دوباره با سرعت بیشتری اگر اقدامات لازم برای توقف موج اول برداشته شد بیش از حد به زودی.

“ما نیاز به آگاه باشند از این واقعیت است که این بیماری می تواند پرش به بالا در هر زمان” او گفت:. “ما می توانیم فرض که فقط به دلیل این بیماری در راه را به پایین در حال حاضر آن است که رفتن به نگه داشتن رفتن و ما در حال گرفتن یک شماره از ماه به آماده شدن برای موج دوم. ما ممکن است یک دوم اوج این موج.”

او گفت: کشورهایی در اروپا و آمریکای شمالی باید “در ادامه به در محل قرار داده و به سلامت عمومی و اجتماعی اقدامات نظارت اقدامات اقدامات تست و یک استراتژی جامع برای اطمینان حاصل شود که ما همچنان در یک مسیر رو به پایین و ما لازم نیست فوری دوم اوج.”

خواندن و به روز رسانی از دیروز (25 مه) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>