چه کسی می گوید بدترین اپیدمی ‘هنوز به آمده است’: Coronavirus آخرین

  • جهانی coronavirus موارد در حال حاضر بیش از 10 میلیون و بیش از نیم میلیون نفر کشته شده اند از بیماری های تنفسی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده حساب برای حدود یک چهارم از تمام مرگ و میر.
  • پاکستان COVID-19 نفر از گذشت 200,000 علامت پس از 3,602 عفونت های جدید گزارش شده در روز یکشنبه.
  • به وزیر بهداشت آمریکا الکس آذر هشدار داده است که “پنجره بسته است” برای اقدام قاطع برای جلوگیری از این ویروس به عنوان موارد وجود افزایش است.
  • ایالت ویکتوریا استرالیا پیدا کرده است 75 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته – بالاترین روزانه تعداد در دو ماه. آن بالا بهداشت و درمان ایران به شماره “کاملا مربوط به”.
Made with Flourish

منبع: الجزیره Al Jazeera

در اینجا آخرین به روز رسانی:

دوشنبه, ژوئن 29

18:30 به وقت تهران – ترکیه برای گسترش coronavirus دستمزد پشتیبانی از یک ماه

ترکیه را گسترش دستمزد سیستم پشتیبانی به مدت یک ماه به ادامه جبران خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر و مرتبط با مستندات گفت: رئیس جمهور طیب اردوغان ،

صحبت پس از جلسه کابینه اردوغان گفت: کمک های نقدی به خانواده های کم درآمد خواهد بود همچنین تمدید برای یک ماه.

او گفت: 18 میلیارد لیره ($2.6 میلیارد دلار) بوده است پرداخت شده تا کنون تحت دو برنامه.

FILE PHOTO: Merchants are seen at Grand Bazaar as it reopens after weeks of the close doors amid the spread of the coronavirus disease (COVID-19), in Istanbul, Turkey, June 1, 2020

تجار دیده می شود در بازار بزرگ به عنوان آن را دوباره باز پس از هفته از بستن درها میان گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در استانبول ترکیه [Umit بکتاش/رویترز]

18:06 GMT – که برای ارسال تیم به چین برای بررسی ریشه های کروناویروس

یک تیم از این که ارسال خواهد شد به چین هفته آینده به بررسی ریشه های کروناویروس گفت: رئیس جهانی سلامت بدن Tedros Adhanom Ghebreyesus.

در این اطلاعیه آمده زیر حملات مکرر توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo که ادعا رمان ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه در چین با وجود هرگز ارائه شواهد حمایت نموده است.

چین به شدت تکذیب اتهامات.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا coronavirus آمد از ووهان آزمایشگاه

17:45 به وقت تهران – نیویورک فرماندار کومو خواستار اجباری ماسک

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید با صدور یک فرمان اجرایی الزامی است که مردم ماسک در مکان های عمومی, و او باید “به عنوان مثال منجر شود” با پوشیدن یک خود را.

“این کشورهای دیگر هستند که فقط شروع به انجام آن در حال حاضر متحده که سرکش از والیان که گفت: “ما نیازی به انجام این ماسک ها کار نمی کنند” کومو گفت: در یک جلسه رسانه.

“در حال حاضر آنها در حال انجام یک 180…اجازه رئیس جمهور باید همان حس و انجام است که به عنوان یک فرمان اجرایی.”

17:17 GMT – تایلند به ممنوعیت پروازهای بین المللی

تایلند اجازه خواهد داد که پروازهای بین المللی با شروع از 1 ژوئیه گفت: حمل و نقل هوایی تنظیم کننده.

وی در همان روز Taweesin Wisanuyothin سخنگوی دولت در مرکز COVID-19 وضعیت دولت گفت که p ubs بارها و کارائوکه سالن خواهد بود قادر به بازگشایی شروع از شنبه.

از جمله فعالیت های اجازه خواهد داشت تا نیمه شب به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال دستورالعمل های ایمنی مانند حصول اطمینان از دو متر (6.6 ft) فضاهای بین جداول.

17:05 GMT – برادوی تئاتر گسترش shutdown

تماشاگران را به صبر چهار ماه قبل از حضور در برادوی تئاتر’ نشان می دهد به عنوان سالن های طولانی خود را coronavirus مربوط به خاموش شدن تا ژانویه 3.

“برادوی اجرای برنامه در شهر نیویورک خواهد بود معلق از طریق باقی مانده از سال 2020 با توجه به COVID-19,” گروه صنعتی برادوی لیگ گفت: در توییتر.

نیویورک تئاتر شهر که رفت و تیره در اواسط ماه مارس قبلا در یک مجموعه آزمایشی بازگشایی تاریخ سپتامبر 6, اما اجتماعی-فاصله مورد نیاز برای مخاطبان بازیگران و کارکنان تولید را ساخته اند آن را غیر ممکن است برای پخش و موزیکال را از سر گرفت.

16:49 GMT – Top جمهوری خواه هل برای پوشش صورت

بالا جمهوریخواه در مجلس نمایندگان آمریکا کوین مک کارتی گفت: هر آمریکایی مسئولیت به دنبال توصیه ها برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus فشار برای پوشش صورت.

“آنها باید پوشیدن یک ماسک” مک کارتی گفت: CNBC پس از خانه اش در ایالت کالیفرنیا شروع به رول تلاش برای بازگشایی اقتصاد است. “اگر شما می توانید فاصله اجتماعی شما نیاز به پوشیدن یک ماسک و شما نیاز به احترام به یکدیگر”.

US House Minority Leader Kevin McCarthy, Republican of California, wears a mask as he leaves following a press conference about Republican efforts against House

مجلس نمایندگان آمریکا رهبر اقلیت کوین مک کارتی جمهوری خواه از کالیفرنیا می پوشد یک ماسک به عنوان او را ترک پس از یک کنفرانس مطبوعاتی [Saul لوئب/خبرگزاری فرانسه]

مشابه تماس های ساخته شده توسط دیگر جمهوری خواهان در روزهای گذشته از جمله سناتور ریک اسکات از ایالت کارولینای جنوبی که تشویق همگان را به “پوشیدن ماسک شما!”, او گفت در توییتر.

16:32 GMT – نیجریه اجازه می دهد تا سفر بین کشورها در ساعت خاص

COVID-19 در آفریقا: ویروس, پخش كردن, از شهری به مناطق روستایی

با شروع از 1 ژوئیه نیجریه اجازه خواهد داد که سفر بین کشورهای خارج از حکومت نظامی ساعت, با توجه به رسمی از ریاست کارگروه جدید کروناویروس.

تا کنون بین ایالتی جنبش شده است محدود به خدمات ضروری برای چندین هفته در حالی که ملی روزانه منع رفت و آمد در محل از 10ساعت به 4am محلی کنونی.

16:07 GMT – کانادا باید هوشیار باشند: ترودو PM

به عنوان اقتصاد کانادا به تدریج بازگشایی آن شهروندان باید محتاط باقی می ماند با توجه به افزایش تعداد موارد در کشور همسایه ما و کشورهای دیگر گفت: نخست وزیر جاستین ترودو.

“آنچه در این وضعیت ما شاهد در ایالات متحده و جاهای دیگر نکات مهم برای ما این است که حتی به عنوان اقتصاد ما این است که بازگشایی, ما نیاز به مطمئن شوید که ما در ادامه به هوشیار باقی می ماند,” او گفت:.

ترودو همچنین گفت: روزانه یک جلسه توجیهی که در کمتر افرادی بودند که به بستری در بیمارستان در کانادا و به طور کلی مرگ و میر با افزایش در میزان کمتری هستند نسبت به قبل اگر چه برخی از نقاط داغ باقی مانده است.

FILE PHOTO: Canada's Prime Minister Justin Trudeau removes his face mask as he visits the Big Rig Brewery, which utilizes the Canada Emergency Wage Subsidy given to businesses affected

کانادا PM جاستین ترودو خود را حذف ماسک صورت او به عنوان بازديد دکل بزرگ آبجوسازی است که با بهره گیری از کانادا اضطراری یارانه دستمزد با توجه به کسب و کار تحت تاثیر این بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع [پاتریک دویل/رویترز]

15:45 GMT – که: “این است و نه حتی به نزدیک بودن بیش’

این بیماری همه گیر است که حتی به نزدیک بودن بیش از, سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک جلسه.

“همه ما می خواهیم این را به بیش از. همه ما می خواهید برای دریافت با ما زندگی می کند. اما این واقعیت سخت است که این است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از. اگر چه بسیاری از کشورها را ساخته اند برخی از پیشرفت در سطح جهان همه گیر است که در واقع سرعت بالا” Tedros گفت.

جهانی شد برنامه ریزی برای تشکیل جلسه این هفته برای ارزیابی پیشرفت در تحقیقات نسبت به مبارزه با این بیماری است.

15:30 به وقت تهران – هزاران نفر از کارگران خارجی رشته در شیلی

در شیلی هزاران نفر از خارجی میوه چینان رشته هستند چرا که پس انداز خود را رفته اند و مرزهای بسته باقی می ماند.

بسیاری از آنها از بولیوی که باید کامل روابط دیپلماتیک به دلیل طولانی در حال اجرا در اختلاف ارضی با همسایه خود.

COVID-19: هزاران نفر از کارگران خارجی رشته در شیلی

14:56 GMT – ‘دستور غذا برای فاجعه’: Anthony Fauci

در مصاحبه با سی ان ان, بالا, بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci اندرز آمریکایی ها عدم تطابق با اقدامات امنیتی آن را “دستور غذا برای فاجعه”.

“وجود دارد جمعیت. آنها فیزیکی نیست فاصله و آنها با پوشیدن ماسک. که یک دستور غذا برای فاجعه” گفت: Fauci.

در حال حاضر ما شاهد عواقب جامعه گسترش یافته است که حتی سخت تر برای جلوگیری از گسترش خوبی شناخته شده مکان فیزیکی مانند یک زندان یا خانه سالمندان یا بسته بندی گوشت می آمد محل”.

به ما گزارش شده بیش از 2.5 میلیون نفر و بیش از 125,000 مرگ و میر بیشترین تلفات در جهان است.

14:23 GMT – قزاقستان سران دوم مستند

Law enforcement officers wearing face masks are seen on duty at a checkpoint on the outskirts of Almaty on March 19, 2020, after authorities locked down the city to contain the spread

مأموران اجرای قانون با پوشیدن ماسک صورت دیده می شود در انجام وظیفه در یک ایست بازرسی در حومه آلماتی پس از مقامات قفل شده در این شهرستان شامل گسترش COVID-19 coronavirus [فایل: روسلان Pryanikov/خبرگزاری فرانسه]

رئیس جمهور قزاقستان Kassym-Jomart Tokayev به کابینه اش دو روز برای آماده سازی یک بسته از coronavirus محدودیت به کنترل گسترش coronavirus.

“در ناظران خارجی’ وضعیت در قزاقستان بسیار مهم است در آستانه مارپیچی خارج از کنترل” Tokayev گفت: rebuking مقامات ارشد برای بازگشایی این کشور در آشفته راه و اجازه می دهد که ويروس جديد به resurge.

Tokayev دستور مقامات برای افزایش تعداد موجود تخت بیمارستان 50 درصد ظرف یک ماه اعزام موبایل آزمایشگاه به آزمایش های بیشتر به طور گسترده ای در دسترس و آماده برای دراز مدت بیماری همه گیر.

پس از این کشور آغاز شده و بالابر در سراسر کشور مستند در اواسط ممکن است تعداد زیادی از عفونت ها سر به فلک کشید تقریبا به 38,000 از حدود 5000.

14:05 GMT – آلمان گسترش مستند در یک منطقه

آلمان را تمدید یک هفته محدود کردن اقدامات اجرا در اطراف یکی از این دو منطقه که قرار شد تحت مستند در ژوئن 23.

برخی از 600000 نفر مجبور شدند به قرنطینه پس از بیش از 1500 نفر از کارگران در یک کارخانه فرآوری گوشت در ایالت نوردراین-وستفالن (NRW) تست مثبت است.

میله ها و موزه ها و گالری عکس, سینما, ورزشی, سالن, سالن های ورزشی و استخرهای شنا باقی خواهد ماند تعطیل در Guetersloh حتی اگر شیوع بیماری تحت کنترل گفت: NRW برتر آرمین Laschet.

یک مستند در همسایه منطقه وارندورف برداشته خواهد شد در روز سه شنبه به دلیل تعداد تست مثبت وجود دارد کمتر از Guetersloh.

Employees of the Toennies factory, who are under lockdown after a coronavirus disease (COVID-19) outbreak in the meatpacking plant, lean out the windows of their houses in Verl, Germ

کارکنان Toennies کارخانه که تحت مستند پس از یک بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در بسته بندی گوشت می آمد گیاه لاغر کردن پنجره ها از خانه های خود را در فرل آلمان [Leon Kuegeler/رویترز]

13:37 GMT – جلعاد قیمت مواد مخدر remdesivir در $2,340 به ازای هر بیمار

Gilead Sciences Inc قیمت آن COVID-19 نامزد مواد مخدر remdesivir در $2,340 برای پنج روز درمان در آمریکا و برخی از دیگر کشورهای توسعه یافته است.

برچسب قیمت زیر $5,080 در هر دوره توصیه شده توسط ما قیمت گذاری دارو گروه تحقیقاتی این موسسه به صورت بالینی و اقتصادی نقد و بررسی (ICER) هفته گذشته.

اما از آن است که بیشتر در خط با کاهش محدوده پیشنهاد شده توسط ICER در حدود $2,520 به $2,800 اگر ارزان استروئید دگزامتازون است که ثبت اختراع محافظت می شود پاک است برای استفاده از.

در حالی که remdesivir است که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس دگزامتازون مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پتانسیل دستیابی به موفقیت در درمان است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

سلام این ویرجینیا Pietromarchi در دوحه قطر مصرف بیش از زندگی از وبلاگ همکار من حمزه محمد.

12:55 GMT – 36 ایالت آمریکا مشاهده افزایش موارد coronavirus

12:25 GMT – عزاداری در زمان COVID-19

آدریان قهوه ای شده است پوشش COVID-19 آنفلوآنزای مرغی در هنگ کنگ پس از آن آغاز شده است. اما داستان واقعا آمار صفحه اصلی زمانی که پدرش درگذشت در انگلستان و آدریان با این سوال مواجه شد: به چه معناست غمگین برای کسی که در طول یک بیماری همه گیر?

در آخرین قسمت از بین ما آدریان قهوه ای سهام خود را تجربه عزاداری پدر خود را از دست دادن از راه دور – یک واقعیت است که بسیاری از دیگران مواجه شده اند در آن زمان از این بیماری همه گیر.

12:15 به وقت تهران ایران – گزارش ثبت coronavirus تک روز شمار تلفات

ایران گزارش 162 مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus بالاترین تک روز تلفات پس از وقوع آغاز شد در این کشور در ماه فوریه است.

“این افزایش در اعداد است که در واقع بازتابی از ما به طور کلی عملکرد در هر دو شرایط بازگشایی و با رعایت بهداشت پروتکل” سخنگوی وزارت بهداشت سیما سادات لاری گفت: در یک کنفرانس خبری.

Mourners wearing protective clothing, face masks and gloves, pray over the body of a victim who died after being infected with the new coronavirus, in the outskirts of the city of Babol, in north of I

ایران گزارش کرده است 225,205 موارد و 10,670 مرگ و میر [ابراهیم نوروزی/AP]

11:40 GMT – کنیا از دست می دهد $751m در درآمد گردشگری با توجه به کروناویروس

کنیا دهکدهای از دست داد 80 میلیارد شیلینگ ($751.88 m) تا کنون در درآمد حاصل از آن به بخش گردشگری حدود نیمی از سال گذشته را در مجموع با توجه به کروناویروس بحران آن وزیر گردشگری گفت: در روز دوشنبه.

گردشگری کنیا دومین ارز بگير پس از خارج حواله, پرفروش بیش از 164 میلیارد شیلینگ در سال 2019 (حدود 1.54 میلیارد دلار) رسم در 2.05 میلیون بازدید کننده.

Kenya Refocuses On Tourism As Situation Calms

گردشگران باید دور نگه داشته شده و به عنوان کنیا بسته مرزهای خود با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس [پائولا برونشتاین/گتی ایماژ]

11:15 GMT – قطر گزارش 693 جدید موارد مرگ و میر سه

قطر ثبت 693 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت: مصرف مجموع تعداد عفونت به 95,106. بیش از 80,000 آلوده اند که از ویروس.

حداقل سه نفر از این ویروس, این وزارتخانه افزود: در نظر گرفتن مرگ و میر به 113.

Doha, Qatar, March 19, 2020 [Sorin Furcoi/Al Jazeera]

قطر آغاز شده است به کاهش برخی از محدودیت ها به عنوان موارد کاهش [Sorin Furcoi/الجزیره]

10:30 به وقت تهران – امارات متحده عربی کارکنان دولت به بازگشت به محل کار در جولای 5

کارکنان امارات متحده عربی دولت فدرال را به بازگشت به محل کار خود را از 5 ژوئیه در حالی که اجرای اجتماعی فاصله اقدامات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus درهم رسمی خبرگزاری WAM روز دوشنبه گفت:.

تنها کارکنان مبتلا به بیماری مزمن معاف از تصمیم به بازگشت به محل کار آن اضافه شده در توییتر با استناد به مقامات فدرال برای دولت منابع انسانی است.

The UAE Adjusts To Life Under The Coronavirus Pandemic

خلیج فارس کشور گزارش کرده است 47,797 موارد و 313 مرگ و میر [فرانسوا Nel/گتی ایماژ]

09:25 GMT – اندونزی گزارش بیش از 1,082 موارد مرگ و میر 51

اندونزی گزارش 1,082 جدید کروناویروس موارد در دوشنبه در نظر گرفتن تعداد کل عفونت به 55,092 سلامت مقام وزارت Achmad Yurianto گفت.

کشور جنوب شرق آسیا نیز ثبت یکی دیگر از 51 مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد کل COVID-19 مرگ و میر به 2,805 بالاترین در شرق آسیا در خارج از چین است.

08:55 به وقت تهران – در عکس: Coronavirus موارد آمار جدید با کیفیت بالا در هند

هند گزارش جدید رکورد روزانه حدود 20,000 عفونت های جدید به عنوان چندین ایالت هند, reimpose جزئی یا کامل مستندات برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Health workers carry the body of a man who died due to the coronavirus disease (COVID-19) for his cremation, at a crematorium in New Delhi, India June 28, 2020. REUTERS/Adnan Abidi

سلامت کارگران انجام بدن انسان در کوره های جسد سوزی در دهلی نو [muralidharan/رویترز]

هند در وزارت بهداشت ثبت شده 548,318 COVID-19 نفر از دوشنبه, پرش از نزدیک به 100,000 نفر در یک هفته در جهان چهارم بدترین آمار کشور پس از ایالات متحده, برزیل و روسیه است.

A healthcare worker wearing personal protective equipment (PPE) walks in an alley of a slum area during a check-up camp for the coronavirus disease (COVID-19) in Mumbai, India June 27, 2020. REUTERS/F

بهداشت و درمان کارگر پیاده روی در یک کوچه از یک حلبی آباد در طول یک چک آپ برای coronavirus بیماری در بمبئی [فرانسیس Mascarenhas/رویترز]

جنوب آسیا کشور تلفات رسیده است 16,475 در حالی که 321,723 بیماران بهبود از این بیماری است.

عکس های بیشتر در اینجا:

08:25 GMT – ساعت جانسون می گوید coronavirus شده است ‘فاجعه’ به انگلستان

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: coronavirus بحران بوده و یک فاجعه برای بریتانیا, اما آن است که نه زمان مناسب برای پرس و جو به اشتباه.

“این شده است یک فاجعه” جانسون گفت: بار رادیو. “اجازه دهید گوشت چرخ کرده ما کلمات منظور من این بوده است مطلق کابوس برای این کشور و این کشور رفته و از طریق یک شوک عمیق.”

او گفت: هر چند که این زمان مناسب برای پرس و جو در مدیریت بحران است.

UK hospital - reuters

انگلستان گزارش شده حداقل 312,000 coronavirus موارد و 43,600 مرگ و میر [Phil شریف/رویترز]

07:55 به وقت تهران روسیه – گزارش کمترین coronavirus عفونت در دو ماه

روسیه روز دوشنبه گزارش داد 6,719 موارد جدید از رمان coronavirus بالاترین یک روزه گزارش افزایش از ماه آوریل 29, هل دادن آن در سراسر کشور شمارش به 641,156.

ملی coronavirus گروه ضربت گفت: 93 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 9,166.

تنها آمریکا و برزیل را گزارش موارد بیشتر از روسیه است.

Outside image - blog - Russia update

روسیه گزارش کرده است که بیشترین تعداد coronavirus موارد در اروپا [سرگئی Chirikov/سازمان حفاظت محیط زیست]

07:30 GMT – اسپانیا: اتحادیه اروپا به تهیه لیست از coronavirus امن کشور توسط شنبه

اتحادیه اروپا باید یک لیست از coronavirus امن کشور برای مقاصد سفر آماده سهشنبه در آخرین, اسپانیایی وزیر خارجه Arancha Gonzalez Laya گفت.

مقامات در حال آماده سازی یک لیست از 15 کشور است که امن برای باز کردن مرزها بر اساس اپیدمیولوژیک معیارهای او به محلی رادیو Cadena SER به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس دیگر کم در بسیاری از این قاره است.

The coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Valencia

این بیماری همه گیر است که پایانی در سراسر اروپا با بسیاری از کشورها تسهیلات [Nacho Doce/رویترز]

07:05 GMT – کار رهبر: ساعت جانسون ‘خواب رفتن در چرخ’

انگلیسی, مخالفت رهبر حزب کارگر آقا Keir Starmer گفت: نخست وزیر بوریس جانسون شده است و به خواب رفتن در چرخ در طول coronavirus بحران شده بود و بیش از حد آهسته به تصمیم گیری های مهم.

“من فکر می کنم نخست وزیر شده است, خواب رفتن در چرخ او آهسته بوده است به comms ارتباطات شده است وحشتناک” Starmer گفت: ITV. “از آن شروع به شکستن رک و پوست کنده که دومینیک کامینگز را به جلو مضحک دفاع از آنچه که او انجام داده بود در شمال شرق است.”

“آنها انجام نشده در این زمینه در آزمون ردیابی و ایزوله” Starmer گفت.

COvid app UK Reuters

در اروپا تنها روسیه گزارش کرده است بیشتر موارد از انگلستان [آیلا Binnie/رویترز]

06:45 به وقت تهران و اتحادیه اروپا را بازیابی صندوق باید قابل توجهی کمک های مالی: صندوق بین المللی پول

بخش قابل توجهی از اتحادیه اروپا بسته از اقدامات برای کمک به اقتصاد بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس باید شامل کمک های بلاعوض به جای وام صندوق بین المللی پول رئیس اقتصاددان گفت: Der Spiegel.

“در غیر این صورت آن را نمی خواهد ترویج بهبود اقتصادی” گیتا Gopinath به نقل از به نقل از مجله آلمانی در روز دوشنبه.

رهبران اتحادیه اروپا توافق کردند که در ماه آوریل به ساخت یک صندوق اضطراری برای کمک به 27 کشور بلوک ارتجاعی از این بیماری همه گیر اما جزئیات نهایی هنوز به توافق رسیدند.

06:30 به وقت تهران – جمهوری چک رکورد بیشترین روزانه موارد از آوریل 3

روزانه تعداد coronavirus موارد در جمهوری چک افزایش 305 که بالاترین سطح از آوریل 3, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد در روز دوشنبه.

که چهارمین مستقیم روزانه افزایش و به ارمغان می آورد تعداد کل موارد به 11,603. شده اند وجود دارد 348 مرگ و میر در کشور 10.7 میلیون.

وزیر بهداشت آدم Vojtech گفت: بخش عمده ای از موارد جدید شده اند در یک معدن در منطقه شرق کشور است.

Czech Republic quarantines entire country over COVID-19 وزارت بهداشت و درمان گفت: آن را نگه دارید در یک کنفرانس خبری امروز در COVID-19 وضعیت در کشور [Lukas Kabon/Anadolu]

06:00 GMT – پاکستان coronavirus موارد تصویب 206,000 خوانده شده را علامت

در پاکستان coronavirus موارد عبور 206,512 علامت روز یکشنبه با 3,602 جدید عفونت گزارش شده است.

حداقل 49 مرگ و میر گزارش شده از مصرف کلی تلفات به 4,245.

روز یکشنبه 23,009 آزمايشات انجام شده تا کنون میباشد که توصیه می شود سطح 50000 در هر روز.

05:50 GMT –

سلام این حمزه محمد در دوحه قطر در نظر گرفتن بیش از همکار من کیت Mayberry.

05:30 GMT – قطر بیشتر به سهولت coronavirus محدودیت

قطر است که بیشتر به سهولت coronavirus محدودیت از 1 ژوئیه اجازه می دهد محدود بازگشایی رستوران ها و پارک ها.

عالی کمیته مدیریت بحران می گوید عمومی و خصوصی تجمعات مربوط حداکثر پنج نفر خواهد بود مجاز و دفاتر خواهد بود و مجاز به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت است.

در این مرحله بعد از بازگشایی از جمله پرواز از کم خطر کشور – برنامه ریزی برای تاریخ 1 اوت.

05:15 GMT – تایلند سوابق 35 روز را بدون جامعه انتقال

تایلند توانسته تا 35 روز را بدون جامعه انتقال است.

کشور جنوب شرق آسیا اضافه شده هفت مورد جدید در روز دوشنبه همه آنها در تایلند بازگشت از خارج از کشور – به این مناسبت از هند و ایالات متحده است.

02:45 GMT – مدرسه رونق ساخت و ساز برای پست-COVID انگلستان

نخست وزیر بوریس جانسون است که به مجموعه ای از برنامه ریزی برای 10 سال بازسازی برنامه برای مدارس در انگلستان یک ماه دسامبر انتخابات وعده از خط خارج توسط coronavirus.

“همانطور که ما به گزاف گویی از همه گیر این مهم است که ما ذخیره کردن پایه برای یک کشور که در آن هر کس این فرصت را به موفقیت با ما نسل جوان در جلو و مرکز در این ماموریت” جانسون در بیانیه ای گفت.

جانسون محافظه کاران بودند بازگشت به قدرت با اکثریت زیادی در ماه دسامبر در نظر گرفتن بسیاری از صندلی که به طور سنتی رای کارگری اما دست زدن به آن از همه گیر خورده است و به پشتیبانی از آن است.

انگلستان مدارس رنج می برد به شدت تحت شدید کاهش هزینه های معرفی شده پس از بحران مالی در سال 2009. بیشتر در هزینه های برنامه های در اینجا.

UK school

دولت بریتانیا در تلاش است به فراتر از coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 43 ، 000 نفر در این کشور با یک وعده به بازسازی انگلستان مدارس [ادی کیو/رویترز]

02:30 به وقت تهران – ‘کاملا در مورد’: سنبله در موارد در استرالیا ویکتوریا دولت

ایالت ویکتوریا در جنوب استرالیا یافت 75 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته چیزی آن افسر ارشد پزشکی برت Sutton است به عنوان “کاملا مربوط به”.

دولت در حال حاضر سوار بر یک تست حمله رعد اسا اما ساتون می گوید اجتماعی فاصله اقدامات نیز می تواند دوباره به راه افتادند در قالب ترجمه مستندات.

“ما باید برای انجام هر کاری لازم است به نوبه خود این,” او گفت.

دوشنبه روزانه موارد به بالاترین سطح در دو ماه.

02:00 GMT – چین می افزاید: 12 مورد جدید در مقایسه با 17 روز یکشنبه

چین گزارش 12 جدید تایید موارد coronavirus از جمله پنج وارداتی موارد است.

هفت داخلی عفونت کليه در پکن.

حدود یک سوم از این شهر 20 میلیون نفر آزمایش شده برای این ویروس پس از شیوع دنبال به پایتخت اصلی و عمده فروشی بازار مواد غذایی در ژوئن 11.

01:45 GMT – کره جنوبی گزارش 42 مورد جدید نگرانی بیش خوشه

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) به تازگی اعلام کرد که 42 مورد جدید از coronavirus – 30 از آنها محلی است.

که پایین تر از اعداد گزارش شده در طول تعطیلات آخر هفته اما Yonhap news agency میگه کره جنوبی مقامات نگران هستند ادامه داد: خوشه عفونت به خصوص در کلیساها.

روز یکشنبه در کره جنوبی اعلام کرد در سه سطح اجتماعی فاصله برنامه. این کشور در حال حاضر در سطح 1 پایین ترین سطح. آن را به افزایش به سطح 2 اگر تعداد موارد بیش از 50 برای 14 روز.

00:30 به وقت تهران – با ما حساب برای یک چهارم از مرگ و میر جهانی به دهها کشته و نیم میلیون

تازه ترین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد مرگ و میر در حال حاضر در 501,206 پس از اولین موارد ظهور در چین در اواخر سال گذشته.

ما حساب برای حدود یک چهارم از تمام مرگ و میر. در زیر پنج کشور است که باید ثبت بدترین مرگ عوارض:

  1. ما – 125,768
  2. برزیل – 57,622
  3. انگلستان – 43,634
  4. ایتالیا – 34,738
  5. فرانسه – 29,781

بیش از 10.1 میلیون نفر تشخیص داده شده است با این بیماری است.

23:30 GMT (یکشنبه) – LA بارها گفته برای بستن دوباره پس از افزایش موارد

بارها در لس آنجلس و شش سایر استان ها در کالیفرنیا – هم خانه به حدود 13.5 میلیون نفر – دستور داده شده است به دوباره بعد از یک افزایش در coronavirus موارد است.

میله بازگشایی در ژوئن 19.

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry گزارش از کوالالامپور.

خواندن و به روز رسانی از دیروز (28 ژوئن) در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>