که گزارش رکورد تک روز coronavirus موارد: به روز رسانی زنده

  • بیش از 212,000 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در سطح جهان توسط سازمان بهداشت جهانی – بالاترین تنها روز افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر.
  • چه کسی گفته است که قطع آن محاکمه مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و ترکیب HIV داروی لوپیناویر/ریتوناویر در بیمارستان بستری بیماران با COVID-19 پس از داروها موفق به کاهش مرگ و میر. که همچنین گزارش داد بیش از 212,000 جدید کروناویروس موارد – بالاترین تنها روز افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر.
  • مکزیک گزارش شده 523 بیشتر coronavirus مرگ و میر هل دادن آن شمارش به 30,366 و سبقت فرانسه برای تبدیل شدن به پنجمین بالاترین در جهان است. وزارت بهداشت نیز گزارش داد 6,914 عفونت های جدید و در مجموع 252,165 موارد تایید شده.
  • در سراسر جهان مورد رسیده 11.23 میلیون در حالی که 6.04 میلیون بیمار را بهبود, با توجه به آخرین, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن. تعداد مرگ و میر در سراسر جهان آمار بیش از 530,000.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

یکشنبه, جولای 5

07:01 GMT – گزارش بالاترین تک روز افزایش عفونت

سازمان بهداشت جهانی می گوید کشورهای عضو گزارش شده بیش از 212,000 جدید تایید موارد COVID-19 به بدن جهانی شنبه, بالاترین تنها روز افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر.

ژنو مبتنی بر که گفت: بیشترین تعداد از عفونت های جدید گزارش شده از آمریکا در منطقه که شامل ایالات متحده و برزیل با تقریبا 130,000 موارد تایید شده.

که این تعداد می تواند متفاوت از جهانی دیگر مورد برگه با توجه به گزارش های رسمی به تاخیر می اندازد.

06:37 GMT – نزدیک به 25000 ویروس موارد در هند در رکورد پرش روزانه

هند شاهد بزرگترین افزایش در COVID-19 موارد with 24,850 موارد جدید و 613 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

این کشور شمارش از عفونت رز به 673,165 به عنوان تلفات بزرگنمایی به 19,268 با توجه به وزارت بهداشت داده است.

06:10 به وقت تهران – شرکت هواپیمایی ترکیه رزومه پرواز به اندونزی

ترکیه پرچم حامل از سر پرواز به اندونزی پس از به حالت تعلیق در 20 مارس میان coronavirus بیماری همه گیر.

خطوط هوایی ترکیه را از سر راه به اندونزی با دو پرواز در هر هفته است.

Turkish Airlines Boeing 737-800 plane TC-JVV taxies to take-off in Riga International Airport

شرکت های هواپیمایی انجام شده اولین پرواز برنامه ریزی شده بین جاکارتا و استانبول در 10.05 am به وقت محلی. آن اعلام نشده است در هنگام پرواز به تعطیلات شهر بالی آغاز خواهد شد [Ints Kalnins/رویترز]

05:43 GMT – کرواسی آرا برای دولت جدید به عنوان همه گیر بافندگی

کرواسی رفت و به پای صندوقهای رای برای انتخاب یک دولت به حرکت مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس در انتخابات است که توسط بحران بهداشت و درمان.

این بیماری همه گیر است و قرار است در اتحادیه اروپا گردشگری کشور وابسته به اقتصاد در دوره انقباض نزدیک به 10 درصد آن شدیدترین کاهش در دهه.

حاکم محافظه کار HDZ شده است شعار آن موفقیت نسبی در مهار کرواسی شیوع تا کنون با رسمی شمارش حدود 100 مرگ و میر و 3000 عفونت.


سلام این Usaid صدیقی در دوحه مصرف بیش از همکار Ted Regencia.


04:56 GMT – بولیوی در تلاش برای مهار coronavirus

افزایش تلفات و COVID-19 مرگ و میر است که قریب به اتفاق بولیوی شهر کوچابامبا که در آن ناامید بستگان یکی آشکار قربانی جدید کروناویروس چپ تابوت خود را در خیابان برای چند ساعت در اعتراض به مشکلات در گرفتن او به خاک سپرده شد.

همسایه Remberto Arnez گفت: 62 ساله بود درگذشت در ژوئن 28 و بدن او شده بود در خانه اش همیشه از “اما این خطرناک است زیرا ممکن است سرایت.”

پس از چند ساعت مراسم تشییع جنازه کارگران نشان داد و در زمان تابوت به گورستان در این شهر برخی از 630,000 مردم است.

Andean ملت گزارش داد بیش از 36,800 تایید موارد COVID-19 و 1,320 مرگ و میر.

04:28 GMT – استرالیا ویکتوریا دولت گزارش 74 موارد جدید

سخت-آمار استرالیا, خارجه ویکتوریا ثبت کرده است 74 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه پس از اعلام رکورد 108 عفونت های جدید یک روز پیش از آن.

آخرین افزایش منجر به دولت برتر Daniel Andrews اعلام یک مستند نه درونی عمومی شهرستان مسکن بلوک حاوی 3000 نفر که در آن 27 نفر شناسایی شده اند.

پلیس در حال نگهبانی هر ورودی مسکن و املاک ساکنان مجاز به ترک خانه های خود به هر دلیلی. استرالیا بیش از 8,400 موارد و 104 مرگ و میر ناشی از یکشنبه.

03:44 GMT – سیاستمدار جمهوری خواه را runningmate احتمالا در معرض COVID-19

آسوشیتد پرس آژانس خبری است به نقل از مونتانا به عنوان روزنامه گزارش داد که همسر و همسر در حال اجرا از حزب جمهوری خواه فرمانداری نامزد گرگ Gianforte و همچنین چندین بالا دیگر مقامات جمهوری خواه بودند و احتمالا در معرض coronavirus در حالی که حضور در یک رویداد با دختر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پسر ارشد.

به Bozeman Daily Chronicle می گوید Gianforte همسر سوزان و معاون فرماندار نامزد کریستن ج شد و در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد جمع آوری کمک مالی روز شنبه با Kimberly Guilfoyle دوست دختر Donald Trump Jr.

نیویورک تایمز گزارش می دهد که Guilfoyle تشخیص داده شد با کروناویروس در روز جمعه. گرگ Gianforte یک نماینده کنگره از مونتانا است. او حضور در این رویداد.

03:14 GMT – آلمان تایید coronavirus موارد افزایش 239 به 196,335

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش یافت 239 به 196,335 گزارش رویترز روز یکشنبه با استناد به داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی.

گزارش مرگ و میر افزایش 2 به 9,012 با چوب خط نشان داد.

02:25 GMT – سنگاپور گزارش هشت جدید ‘لغو’ موارد

سنگاپور The Straits Times گزارش داد اوایل روز یکشنبه که 82 ساله سنگاپوری است و در میان هشت جدید و عواملی جامعه مواردی که اعلام شد روز قبل.

زن تایید شد که این ویروس در روز شنبه پس از نشان دادن علائم روز شنبه ،

وزارت بهداشت (MOH) تایید 185 جدید کروناویروس موارد در سنگاپور روز شنبه در آوردن مجموع به 44,664. از 185 مورد جدید و هشت نفر گزارش شد با هیچ شناخته شده قبلی لینک کلیک کنید برای یک فرد آلوده از جمله 82 ساله ،

سنگاپور موفق به حفظ آن تلفات پایین در 26.

02:03 GMT – کره جنوبی گزارش 61 موارد جدید

Coronavirus - Seoul

کره جنوبی گزارش کرده است در مجموع 13,901 coronavirus موارد در سراسر کشور اما همواره ستایش شده برای آن پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر [Heo زد/رویترز]

کره جنوبی روزانه ویروس جدید موارد ماند بالای 60 برای سومین روز متوالی یکشنبه به عنوان عفونت در خارج از سئول شهری در ادامه به تورم Yonhap news agency گزارش.

کشور اضافه شده 61 موارد از جمله 43 محلی عفونت های بالا بردن تعداد caseload به 13,091 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC). حداقل 18 از موارد وارد شد.

کشور, اما, گزارش, اضافی, مرگ و میر, مرگ و میر ماندن در 283.

01:23 GMT – چین گزارش هشت جدید فعال موارد هفت بيماران بدون علامت

چین گزارش هشت جدید کروناویروس موارد در سرزمین اصلی برای 4 جولای در مقایسه با سه مورد یک روز پیش خبرگزاری رویترز گزارش روز یکشنبه به نقل از سلامت سازمان است.

شش نفر از عفونت های جدید وارد شد موارد بر اساس بیانیه ملی کمیسیون بهداشت در حالی که پایتخت پکن گزارش دو مورد جدید. وجود نداشت جدید مرگ و میر.

چین گزارش هفت جدید بدون علامت بیماران تا از چهار روز پیش از آن.

همانطور که از شنبه, سرزمین اصلی چین بود 83,553 تایید coronavirus موارد اقتدار بهداشت گفت. چین مرگ و میر از این COVID-19 باقی ماند 4,634 بدون تغییر از اواسط ماه مارس.

00:29 GMT – مکزیک coronavirus مرگ و میر پیشی 30,000

مکزیک را به وزارت بهداشت گزارش 523 مرگ و میر بیشتر از رمان coronavirus آوردن مجموع به 30,366 و 6,014 جدید عفونت آوردن مجموع به 252,165.

دولت قبلا گفته تعداد واقعی افراد آلوده است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر از تعداد موارد تایید شده.

با استناد به آمار و ارقام منتشر نشده از این کشور مدنی رجیستری پخش Milenio گزارش داد که از ماه ژوئن 19, تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مردم مرده بود از coronavirus بودند از گزارش معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell. خبرگزاری رویترز قادر به بررسی اطلاعات است.

00:05 GMT – غنا را رئیس جمهور خود ايزوله پس از تماس نزدیک با فرد آلوده

Ghana's President Nana Akufo-Addo

دولت نگفت که آیا 76 ساله رئیس جمهور قرار گرفت به کارکنان و یا اعضای خانواده [فایل: جان MacDougall/استخر از طریق AP]

غنا رئیس جمهور نانا Akufo-Addo را از خود جدا برای 14 روز در مشاوره از پزشکان پس از یک فرد در دایره نزدیک آزمایش مثبت برای coronavirus خبرگزاری رویترز در گزارش به نقل از بیانیه دولت.

“او تا به امروز آزمایش منفی است اما انتخاب به این اندازه گیری فراوانی احتیاط” در این بیانیه افزود که رئیس جمهور ادامه خواهد داد به کار در طول دوره در انطباق با COVID-19 پروتکل های ایمنی.

این بیانیه می گویند نیست اگر این فرد کارکنان و یا اعضای خانواده.

غنا ثبت کرده است 19,388 coronavirus موارد یکی از بالاترین تعداد موارد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا با 117 مرگ و میر.

این کشور غرب آفریقا معاون صنعت و تجارت وزیر کارلوس کینگزلی Ahenkorah استعفا داد روز جمعه پس از نقض coronavirus خود انزوا اقدامات زیر یک تست مثبت برای ویروس.

00:01 GMT – برزیل ثبت 37,923 موارد جدید از coronavirus 1,091 مرگ و میر

برزیل ثبت کرده است 37,923 جدید تایید موارد از رمان coronavirus در 24 ساعت گذشته و همچنین 1,091, مرگ و میر, خبرگزاری رویترز گزارش به نقل کشور به وزارت بهداشت.

برزیل به ثبت نام بیش از 1.5 میلیون نفر از این بیماری همه گیر آغاز شد در حالی که تجمعی مرگ و میر کل 64,265 با توجه به وزارت.

___________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

شما می توانید تمام آخرین تحولات از دیروز 4 جولای در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول